GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem:Ramy

02.04.2009
21:12
[1]

372190 [ Legionista ]

Problem:Ramy

WiTam.Otoz moj problem polega na tym mam komputer i ramy ddr1 256 kupilem sobie 512mb ddr1 lecz gdy podlaczam 512 do komputera to on zachowuje sie dziwnie.Komputer zaczyna pikac 9razy,gdy wlacze i uruchmie ponownie to sam sie wylacza i sam wlacza.Probowalem wlozyc 512 do obu slotow i taki sam efekt,lecz gdy wlacze samo 256 pojawia sie to samo.Nie wiem co robic prosze o pomoc

02.04.2009
22:35
[2]

aloys [ Centurion ]

1) te ramy nowe kupiłeś?
2) śmierdziało troche jak włączyłeś komputer z nowym ram-em?

02.04.2009
22:41
[3]

verify [ Generaďż˝ ]

Prawdopodobnie w BIOSIE sa zle ustawione timingi badz napiecie pamieci.

02.04.2009
23:30
[4]

SysOp [ Pretorianin ]

W Ami 9 pisków to błąd sumy kontrolnej w BIOSie

02.04.2009
23:47
[5]

aloys [ Centurion ]

ale jak on ma wejsc teraz do biosa? ;p

02.04.2009
23:50
[6]

SysOp [ Pretorianin ]

Niech go zresetuje zworką.

03.04.2009
19:40
[7]

372190 [ Legionista ]

Resetowalem i to nie pomoglo,komp mi juz dziela,jakos samo sie zrobilo:P:Pale nadal nie moge podlaczyc 512:\

03.04.2009
19:55
[8]

ProPs3 [ Konsul ]

napisz z jakiej firmy kupiłeś i z jakiej firmy miałeś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.