372190 [ Legionista ]
Problem:Ramy
WiTam.Otoz moj problem polega na tym mam komputer i ramy ddr1 256 kupilem sobie 512mb ddr1 lecz gdy podlaczam 512 do komputera to on zachowuje sie dziwnie.Komputer zaczyna pikac 9razy,gdy wlacze i uruchmie ponownie to sam sie wylacza i sam wlacza.Probowalem wlozyc 512 do obu slotow i taki sam efekt,lecz gdy wlacze samo 256 pojawia sie to samo.Nie wiem co robic prosze o pomoc
aloys [ Centurion ]
1) te ramy nowe kupiłeś?
2) śmierdziało troche jak włączyłeś komputer z nowym ram-em?
verify [ Generaďż˝ ]
Prawdopodobnie w BIOSIE sa zle ustawione timingi badz napiecie pamieci.
SysOp [ Pretorianin ]
W Ami 9 pisków to błąd sumy kontrolnej w BIOSie
aloys [ Centurion ]
ale jak on ma wejsc teraz do biosa? ;p
SysOp [ Pretorianin ]
Niech go zresetuje zworką.
372190 [ Legionista ]
Resetowalem i to nie pomoglo,komp mi juz dziela,jakos samo sie zrobilo:P:Pale nadal nie moge podlaczyc 512:\
ProPs3 [ Konsul ]
napisz z jakiej firmy kupiłeś i z jakiej firmy miałeś