
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Sprzedam zasilacz OCZ StealthXstream 500W NOWY!
Zasilacz nowy, wyciągnięty z pudełka w celach sprawdzenia. Działa bez zarzutu :)
----> REAL FOTO
Cena: 210 zł (do lekkiej negocjacji)
Wysyłka: 16 zł (paczka pocztowa priorytetowa)
W razie kontaktu: GG: 7965642 (niewidoczny)
PS: ZASILACZ POSIADA PRAWIE PEŁNĄ GWARANCJĘ NA 36 MIESIĘCY! (KUPIONY OKOŁO 2 MIESIĄCE TEMU)
Pozdrawiam.

Gastovski [ Konsul ]
Mimo, iż nie jestem zainteresowany, to zadam ci pytanie:
Myślisz, że ktoś się da nabrać na tą gadkę "wyciągnięty z pudełka w celach sprawdzenia"? Kupiłeś go 2 miesiące temu, więc nie wciskaj, jak większość sprzedawców, ludziom kitu, że wyjąłeś tylko w celu sprawdzenia. Aż tak trudno napisać prawdę? Sądzisz, że ludzie są aż tak głupi?
Pozdrawiam
Storm93 [ Hardstyle Lover ]
Gastovski -> z drugiej strony nie możesz wiedzieć, że to co mówi jest nieprawdą. Nie wszyscy mają w zwyczaju kłamać na około.
Ofc nie bronię pana Armorgedona12, ale Gastovski - IMO takie bezpodstawne osądzanie jest trochu chamskie. Co więcej na zdjęciach zasilacz się prezentuje bardzo ładnie co tylko może być dowodem na to, że zasilacz rzeczywiście mógł być wyciągnięty tylko w celu sprawdzenia.

Gastovski [ Konsul ]
Storm93 - I leżał tak sobie dwa miesiące? Jesteś naiwny jak dziecko. Z drugiej strony, twoja cyferka przy nicku wiele mówi.
W każdym razie, ja nikogo nie oskarżam. Mój post nie był napisany z pretensjami. Zwyczajnie mam dość tej farsy.
Co więcej na zdjęciach zasilacz się prezentuje bardzo ładnie co tylko może być dowodem na to, że zasilacz rzeczywiście mógł być wyciągnięty tylko w celu sprawdzenia.
Zasilacz, które kupiłem rok temu, też wygląda na nowy. Akurat części komputerowe się szybko "nie starzeją".
Pozdrawiam
na plantach [ giraffes deserve a hug ]
Sugeruję zmienić cenę...
7zł drożej, nowy, nie "sprawdzany"

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Gastovski --> Nowy komputer składam od 8 miesięcy. Ten zasilacz miał być jego częścią. Brakowało mi tylko karty graficznej do odpalenia go... Zmieniłem jednak koncepcje co do kupywanego sprzętu i doszedłem do wniosku że 500W mi nie wystarczy. Zasilacz cały czas leżał na szafie. Wyciągnąłem go tylko zaraz po kupnie żeby sprawdzić czy działa na sprzęcie na którym teraz pracuję. Nie używałem go jednak bo po co pracować na zasilaczu 500W jak 350W wystarcza w zupełności. Nie wciskam nikomu tu kitu!
na plantach --> Ceny raczej nie obniżę. Mój zasilacz jest w zasadzie nowy, nie przepracował dłużej jak 5 MINUT. Posiadam na niego pisemną gwarancję (jeszcze prawie 3 lata) Jest w zasadzie nowy.

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
Panie Johny Gastovski to ja mam 13 lat ?
kubinho12 [ Gooner ]
#3- co za troll, nie karmić.
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
PS: Zasilacz posiada lekkie zarysowania na kantach co spowodowane jest montażem w mojej starej ciasnej obudowie :/
PS2: Nie sugerujcie się kompem z mojej wizytówki... Dalej jadę na Radku 9200SE. Komp w mojej wizytówce to właśnie to co miałem sobie złożyć :D Wyszedłem jednak z tej myśli i montuję sobie gada sporo wydajniejszego ;p