GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spory problem

02.04.2009
20:01
[1]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

Spory problem

Dzisiaj smażyłem sobie frytki w piekarniku i poszedłem na kompa . Gdy już wróciłem frytki były zwęglone a w całej kuchni był dym i bardzo czuć spalenizne rodziców nie ma w domu i jak pozbyć się tego zapachu do niedzieli ??

02.04.2009
20:02
[2]

Darth Father [ Spam Master ]

Wywietrzyć?

02.04.2009
20:02
smile
[3]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Wywietrzyć?

02.04.2009
20:03
[4]

Revanisko [ Senator ]

spalic dom?

02.04.2009
20:03
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Jezu, ile Ty masz lat?

02.04.2009
20:03
[6]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Popsikać deodorolem.

02.04.2009
20:04
smile
[7]

mefsybil [ Legend ]

i bardzo czuć spalenizne rodziców

02.04.2009
20:04
smile
[8]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

- Ugotuj coś co ma mocny zapach
- Popsikaj odświeżaczami, dezodorantami
- otwórz okna

[7] haha

02.04.2009
20:07
smile
[9]

ppaatt1 [ Trekker ]

[7] :D

02.04.2009
20:08
[10]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Włącz mózg, sprawdzony sposób

02.04.2009
20:18
[11]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Stary, do niedzieli?
Wywietrzeje spokojnie.
Zrób przeciąg w domu-gwarantowany skutek

02.04.2009
20:20
[12]

PUNI$HER [ Konsul ]

Odkurz piekarnik...............

02.04.2009
20:23
[13]

kluha666 [ Senator ]

[7] xD

A tak szczerze zacznij to wdychać, pozbędziesz się dymu:)

02.04.2009
20:30
smile
[14]

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]

No ae wciągaj nosem a wydychaj ustami. Serio!

02.04.2009
20:48
smile
[15]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

pusc baka i go podpal-niezawodna metoda

02.04.2009
20:52
smile
[16]

BatonWW [ Legionista ]

Nie psikaj niczym, bo zrobisz tylko większy smród jak to się wymiesza z zapachem spalenizny, ani nie wdychaj bo się otrujesz. Otwórz okno i w ciągu 1-5 godzin zapach i dym zniknie. Jeżeli nie zniknie zapach po prostu często wietrz, lub posłuchaj innych rad. Mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłem.

02.04.2009
20:58
smile
[17]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Nasraj na dywanie

02.04.2009
21:06
[18]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Na pewno pomaga włączenie wywietrznika w kuchni i drzwi wejściowych od domu. Szybko powinno wywietrzeć.

02.04.2009
21:18
[19]

R3ch0T [ Konsul ]

[7] :D
Zrób przeciąg

02.04.2009
21:33
[20]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

rodzice spaleni;/...
niewesoło meeeen....

02.04.2009
21:39
smile
[21]

Lilus [ Feline da Housecat ]

<--- [7] no cóż, przynajmniej już nie będą się czepiać, że w domu pachnie spalenizną.

03.04.2009
17:12
smile
[22]

Marcin104 [ Chor��y ]

wyczyść piekarnik i wywietrz mieszkanie .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.