PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]
Spory problem
Dzisiaj smażyłem sobie frytki w piekarniku i poszedłem na kompa . Gdy już wróciłem frytki były zwęglone a w całej kuchni był dym i bardzo czuć spalenizne rodziców nie ma w domu i jak pozbyć się tego zapachu do niedzieli ??
Darth Father [ Spam Master ]
Wywietrzyć?

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Wywietrzyć?
Revanisko [ Senator ]
spalic dom?
PitbullHans [ Legend ]
Jezu, ile Ty masz lat?
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Popsikać deodorolem.

mefsybil [ Legend ]
i bardzo czuć spalenizne rodziców

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
- Ugotuj coś co ma mocny zapach
- Popsikaj odświeżaczami, dezodorantami
- otwórz okna
[7] haha

ppaatt1 [ Trekker ]
[7] :D
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Włącz mózg, sprawdzony sposób
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Stary, do niedzieli?
Wywietrzeje spokojnie.
Zrób przeciąg w domu-gwarantowany skutek
PUNI$HER [ Konsul ]
Odkurz piekarnik...............
kluha666 [ Senator ]
[7] xD
A tak szczerze zacznij to wdychać, pozbędziesz się dymu:)

Shoggoth [ Hiszpańska Kuroniówka ]
No ae wciągaj nosem a wydychaj ustami. Serio!

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
pusc baka i go podpal-niezawodna metoda

BatonWW [ Legionista ]
Nie psikaj niczym, bo zrobisz tylko większy smród jak to się wymiesza z zapachem spalenizny, ani nie wdychaj bo się otrujesz. Otwórz okno i w ciągu 1-5 godzin zapach i dym zniknie. Jeżeli nie zniknie zapach po prostu często wietrz, lub posłuchaj innych rad. Mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłem.

RaZoR_247 [ Trigen ]
Nasraj na dywanie
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Na pewno pomaga włączenie wywietrznika w kuchni i drzwi wejściowych od domu. Szybko powinno wywietrzeć.
R3ch0T [ Konsul ]
[7] :D
Zrób przeciąg
eT x BanDzaii [ Konsul ]
rodzice spaleni;/...
niewesoło meeeen....

Lilus [ Feline da Housecat ]
<--- [7] no cóż, przynajmniej już nie będą się czepiać, że w domu pachnie spalenizną.

Marcin104 [ Chor��y ]
wyczyść piekarnik i wywietrz mieszkanie .