GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pad od xbox 360 do pc

02.04.2009
18:18
[1]

Koksik590 [ Pretorianin ]

Pad od xbox 360 do pc

Słyszałem że można podłączyć pada od xbox 360 do pc podłączyłęm go noi nie działa kółeczko się świeci ale nic nie mozna zrobić może ktoś wie co trzeba zrobić żeby zaczoł działać?

02.04.2009
18:25
[2]

sargonwielki [ Konsul ]

Może jakieś sterowniki zainstaluj.

02.04.2009
18:26
[3]

Koksik590 [ Pretorianin ]

no ale jakie?

02.04.2009
18:30
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Zainstaluje te sterowniki:



I będzie działać :)

[ jeśli masz 32 bit, jak masz 64 to ściągnij ]

02.04.2009
18:41
[5]

Koksik590 [ Pretorianin ]

dzięki ale wszystko było by ok gdybym wiedział gdzie jest ta ikonka żeby to pobrać:)

02.04.2009
18:45
[6]

gad1980 [ Generaďż˝ ]

System musi przejść sprawdzenie legalności: validation required. Musisz kliknąć 'Continue'.
Polecam: www.dict.pl i ogólnie co Wy byście zrobili w czasach Amisi i Atarynki gdy WSZYSTKO było po angielsku... No może poza Robbo :)

02.04.2009
18:51
[7]

Koksik590 [ Pretorianin ]

no ok sciągnełem noi jak instaluje te 32 bit wyskakuje setup error

W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.
potem installation did not complete.

02.04.2009
18:57
[8]

Damian1539 [ Senator ]

A ma ktos moze te sterowniki zeby gdzies wrzucic?Bo siedze u ojca na komputerze a tutaj niestety mam kopie Windowsa.

02.04.2009
19:09
[9]

Koksik590 [ Pretorianin ]

UP

02.04.2009
20:37
[10]

Koksik590 [ Pretorianin ]

Up

02.04.2009
21:07
smile
[11]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

Damian nie bój się ściągaj, bo microsoft nie może zlokalizować tak jednego pirata, wtedy by musiał od razu tysiące luzi tak od razu złapać. Jak nie ma jakiejś większej pirackiej afery to ssij ile wlezie :P

03.04.2009
15:35
[12]

Koksik590 [ Pretorianin ]

Ponawniam swoje pytanie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.