Koksik590 [ Pretorianin ]
Pad od xbox 360 do pc
Słyszałem że można podłączyć pada od xbox 360 do pc podłączyłęm go noi nie działa kółeczko się świeci ale nic nie mozna zrobić może ktoś wie co trzeba zrobić żeby zaczoł działać?
sargonwielki [ Konsul ]
Może jakieś sterowniki zainstaluj.
Koksik590 [ Pretorianin ]
no ale jakie?
xanat0s [ Wind of Change ]
Zainstaluje te sterowniki:
I będzie działać :)
[ jeśli masz 32 bit, jak masz 64 to ściągnij ]
Koksik590 [ Pretorianin ]
dzięki ale wszystko było by ok gdybym wiedział gdzie jest ta ikonka żeby to pobrać:)
gad1980 [ Generaďż˝ ]
System musi przejść sprawdzenie legalności: validation required. Musisz kliknąć 'Continue'.
Polecam: www.dict.pl i ogólnie co Wy byście zrobili w czasach Amisi i Atarynki gdy WSZYSTKO było po angielsku... No może poza Robbo :)
Koksik590 [ Pretorianin ]
no ok sciągnełem noi jak instaluje te 32 bit wyskakuje setup error
W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.
potem installation did not complete.
Damian1539 [ Senator ]
A ma ktos moze te sterowniki zeby gdzies wrzucic?Bo siedze u ojca na komputerze a tutaj niestety mam kopie Windowsa.
Koksik590 [ Pretorianin ]
UP
Koksik590 [ Pretorianin ]
Up

DVDdawDVD [ Wszedłem ]
Damian nie bój się ściągaj, bo microsoft nie może zlokalizować tak jednego pirata, wtedy by musiał od razu tysiące luzi tak od razu złapać. Jak nie ma jakiejś większej pirackiej afery to ssij ile wlezie :P
Koksik590 [ Pretorianin ]
Ponawniam swoje pytanie