GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko o instalację visty x64 na laptopie

02.04.2009
17:44
smile
[1]

blackhood [ sentimental fool ]

Pytanko o instalację visty x64 na laptopie

Witam.

Czy ktoś się może orientuje czy na laptopie Toshiba Satellite L300-1A6 można zainstalować vistę x64?

Oto jego parametry:

Chodzi o to, że coś nie mogę znaleźć sterowników do tego lapka pod system 64 bitowy i trochę zwątpiłem czy taka instalacja jest w ogóle wykonalna.

02.04.2009
18:03
smile
[2]

Kam-El [ Generation X ]

idź do serwisu tam skasuja Cie na 50 zł i dalej niech oni sie martwią :D ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.