GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to tam w tle leci?

02.04.2009
17:38
smile
[1]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Co to tam w tle leci?

Witam, co to za muzyczka w tle leci?(od 0:08)



Z góry dzięki za odp.

JanP_-->Nie było tego w F3, ale w teaser trailer owszem

02.04.2009
17:40
[2]

JanP_ [ MoonWalker ]

Podobno soundtrack fallouta 3...

02.04.2009
17:47
[3]

ppaatt1 [ Trekker ]

Bob Crosby - Dear hearts and gentle people

02.04.2009
18:05
smile
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

ppaatt1-->Właśnie to, dzięki. A zarzuciłby kto linkiem do ściągnięcia(na wrzucie nie ma)? niekoniecznie na GOLu, może na e-mail

02.04.2009
19:06
[5]

ppaatt1 [ Trekker ]

mr 45 --> Pobierz jakiś rejestrator dźwięków i nagraj audio z youtube.

02.04.2009
19:08
[6]

Shaybecki [ Shaybeck ]

mr45 - wpisz tytuł w google i będziesz miał wyniki oczywiste

02.04.2009
23:18
smile
[7]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Shaybecki-->A myślisz że co robiłem przed założeniem wątku? Jak rzeczywiście jest coś w Google, to daj linka

03.04.2009
14:43
smile
[8]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

ÓP

04.04.2009
10:31
smile
[9]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Pomoże ktoś? próbowałem tym MyMp3 recorder, i nie udało się

04.04.2009
10:34
smile
[10]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Spróbuj ściągnąć,a potem skonwertować jakimś YTDownloaderem,czy innym tałatajstwem. Potem oddzielisz dźwięk od filmu VirtualDubem czy zwykłym Movie Makerem (jeśli jest taka opcja) i voila!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.