
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Co to tam w tle leci?
Witam, co to za muzyczka w tle leci?(od 0:08)
Z góry dzięki za odp.
JanP_-->Nie było tego w F3, ale w teaser trailer owszem
JanP_ [ MoonWalker ]
Podobno soundtrack fallouta 3...
ppaatt1 [ Trekker ]
Bob Crosby - Dear hearts and gentle people

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
ppaatt1-->Właśnie to, dzięki. A zarzuciłby kto linkiem do ściągnięcia(na wrzucie nie ma)? niekoniecznie na GOLu, może na e-mail
ppaatt1 [ Trekker ]
mr 45 --> Pobierz jakiś rejestrator dźwięków i nagraj audio z youtube.
Shaybecki [ Shaybeck ]
mr45 - wpisz tytuł w google i będziesz miał wyniki oczywiste

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Shaybecki-->A myślisz że co robiłem przed założeniem wątku? Jak rzeczywiście jest coś w Google, to daj linka

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
ÓP

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Pomoże ktoś? próbowałem tym MyMp3 recorder, i nie udało się

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Spróbuj ściągnąć,a potem skonwertować jakimś YTDownloaderem,czy innym tałatajstwem. Potem oddzielisz dźwięk od filmu VirtualDubem czy zwykłym Movie Makerem (jeśli jest taka opcja) i voila!