GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

podobne piosenki...

02.04.2009
17:35
smile
[1]

defil15 [ Pretorianin ]

podobne piosenki...

... do 52dębiec-gniew
potrzebne pilnie.. ;p
znacie? ;P

02.04.2009
17:42
smile
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Jedyne co mi przychodzi do głowy to: O.S.T.R. - Dla Zakochanych, albo po prostu nie mogę teraz skojarzyć o co Ci dokładnie biega;p

/ O.S.T.R. - Złość ?

02.04.2009
18:54
[3]

defil15 [ Pretorianin ]

ooo dzieki ;) przyda sie

macie jeszcze ;P?



/ a dokladniej to chodzi mi o takie dialogi itp w tekstacch ;p

03.04.2009
15:45
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Dialogi? O.S.T.R - Sam to nazwij, Strach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.