GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

H2:SA Hidden Valley

02.04.2009
17:27
[1]

fizla [ ©rAzy Driv3r ]

H2:SA Hidden Valley

Mam problem w misji Hidden Valley. Otóż gdy wchodzę do ciężarówki i trafiam na pierwszą blokadę muszę wyjść z niej. Potem gdy strażnicy ją sprawdzą, ciężarówka przejeżdża ona jednego strażnika i gdy następna trafia na blokadę strażnicy nie chcę ja puścić. Można czekać godzinami i nic. Proszę o odpowiedź...

02.04.2009
17:30
[2]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Jest to bardzo częsty bug. Jedyny sposób to trzymanie kciuków, że ciężarówka go nie przejedzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.