GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LCD - Eizo S1932 - do gier ?

02.04.2009
14:12
[1]

Trzepiskor [ ]

LCD - Eizo S1932 - do gier ?

Jak w temacie.
Mam zamiar sprawic sobie taki monitorek , tylko ze ma on 20ms czas reakcji wiec moja prosba do uzytkownikow tegoz monitora.
Jak sie sprawuje w grach.
Szukalem na roznych stronkach ale w sumie ciezko cos konkretnego uslyszec.

02.04.2009
14:36
[2]

Trzepiskor [ ]

up

03.04.2009
07:38
[3]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Z doświadczenia-te 20ms może być troszkę zbyt duzo.
Zwłaszcza, jesli na ciemnym obrazie poruszają się jasne obiekty.
Radzę zobaczyć go samemu.
Osobiście nie widziałem tego modelu

03.04.2009
12:19
[4]

grzybik [ Pretorianin ]

> ma on 20ms czas reakcji

Ma 8 ms. czasu reakcji jesli juz. Obczaj se test eizo s1931 ktory jest na tej samej matrycy Samsunga LTM190E4:
i tam zbytnio nie mieli zastrzezen do czasu reakji.

03.04.2009
12:44
[5]

grzybik [ Pretorianin ]

Tak w uzupelnieniu 8 ms to czas reakcji gtg, czyli ten ktory zwykle podaja producenci monitorow, a 20 ms. to pewnie czas reakcji liczony wg. norm ISO ktorego oni zwykle nie podaja bo po prostu jest wiekszy od gtg wiec sie gorzej prezentuje w materialach reklamowych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.