Trzepiskor [ ]
LCD - Eizo S1932 - do gier ?
Jak w temacie.
Mam zamiar sprawic sobie taki monitorek , tylko ze ma on 20ms czas reakcji wiec moja prosba do uzytkownikow tegoz monitora.
Jak sie sprawuje w grach.
Szukalem na roznych stronkach ale w sumie ciezko cos konkretnego uslyszec.
Trzepiskor [ ]
up
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Z doświadczenia-te 20ms może być troszkę zbyt duzo.
Zwłaszcza, jesli na ciemnym obrazie poruszają się jasne obiekty.
Radzę zobaczyć go samemu.
Osobiście nie widziałem tego modelu
grzybik [ Pretorianin ]
> ma on 20ms czas reakcji
Ma 8 ms. czasu reakcji jesli juz. Obczaj se test eizo s1931 ktory jest na tej samej matrycy Samsunga LTM190E4:
i tam zbytnio nie mieli zastrzezen do czasu reakji.
grzybik [ Pretorianin ]
Tak w uzupelnieniu 8 ms to czas reakcji gtg, czyli ten ktory zwykle podaja producenci monitorow, a 20 ms. to pewnie czas reakcji liczony wg. norm ISO ktorego oni zwykle nie podaja bo po prostu jest wiekszy od gtg wiec sie gorzej prezentuje w materialach reklamowych.