GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

david copperfield

02.04.2009
14:10
[1]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

david copperfield

Witam!
Widziałem wiele różnych fajnych sztuczek ale ten gość jest niesamowity .



02.04.2009
14:10
[2]

Krol Pawel [ Konsul ]

No i???

Dużo osób go zna, więc nie widzę sensu tego tematu

02.04.2009
14:27
[3]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

może znasz jakies wytłumaczenie tej sztuczki z kartami ?

02.04.2009
14:28
[4]

mefsybil [ Legend ]

Tu masz wytłumaczenie jego sztuczek

02.04.2009
14:32
[5]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

hehe dobre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.