djyaneq [ Legionista ]
world in conflict - kupic czy ie kupic??
mam pytanie - czy oplaca sie kupic world in conflict? bo mamdo wyboru cs antologie i world in conflict? co mi radzicie?
Mathiuss [ Pretorianin ]
Ja radze WiC, bo to zajebista gra (najlepiej poczekaj az wyjdzie complete edition z dodatkiem Sowietow).
No chyba ze lubisz strzelanki to wez csa, tez jest ok, tylko nieco stare.
Ale w 1.6 jeszcze troche ludzi gra po sieci.
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Kup World in Conflict
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Nie. Chyba, że lubisz "położyć" kamerę na ziemi i oglądać bitwy. W multi jak dla mnie panuje za duży chaos, jednostki pomiędzy stronami niczym się nie różnią (oprócz artylerii). W singla można pograć, bo jest on nawet interesujący ale raczej na jeden raz.

heri peter [ S1braS ]
Na 100% opłaca się kupić
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Company of Heroes zamiast WiC.
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Chłopie, to są 2 różne gry!
I do tego jest między nimi coś koło 7 lar różnicy ;)
Jaki masz komp? jak cienki to nie radze brac WiC.