GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

world in conflict - kupic czy ie kupic??

02.04.2009
13:12
[1]

djyaneq [ Legionista ]

world in conflict - kupic czy ie kupic??

mam pytanie - czy oplaca sie kupic world in conflict? bo mamdo wyboru cs antologie i world in conflict? co mi radzicie?

02.04.2009
13:32
[2]

Mathiuss [ Pretorianin ]

Ja radze WiC, bo to zajebista gra (najlepiej poczekaj az wyjdzie complete edition z dodatkiem Sowietow).
No chyba ze lubisz strzelanki to wez csa, tez jest ok, tylko nieco stare.
Ale w 1.6 jeszcze troche ludzi gra po sieci.

02.04.2009
13:32
[3]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Kup World in Conflict

02.04.2009
13:37
[4]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Nie. Chyba, że lubisz "położyć" kamerę na ziemi i oglądać bitwy. W multi jak dla mnie panuje za duży chaos, jednostki pomiędzy stronami niczym się nie różnią (oprócz artylerii). W singla można pograć, bo jest on nawet interesujący ale raczej na jeden raz.

02.04.2009
15:04
smile
[5]

heri peter [ S1braS ]

Na 100% opłaca się kupić

02.04.2009
15:06
[6]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Company of Heroes zamiast WiC.

02.04.2009
15:40
[7]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Chłopie, to są 2 różne gry!
I do tego jest między nimi coś koło 7 lar różnicy ;)

Jaki masz komp? jak cienki to nie radze brac WiC.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.