Mrożon [ Konsul ]
Pytanie o lekarza.
Witam. Czy po skończeniu 18 lat mogę iść do lekarza rodzinnego, do którego chodziłem, zanim miałem 18 lat?
yasiu [ Legend ]
iść możesz, o ile cię zarejestrują - powinieneś zmienić pediatrę na internistę