GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o lekarza.

02.04.2009
12:56
[1]

Mrożon [ Konsul ]

Pytanie o lekarza.

Witam.

Czy po skończeniu 18 lat mogę iść do lekarza rodzinnego, do którego chodziłem, zanim miałem 18 lat?

02.04.2009
12:58
[2]

yasiu [ Legend ]

iść możesz, o ile cię zarejestrują - powinieneś zmienić pediatrę na internistę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.