
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Tytul piosneki
Niedawno w Antyradiu slyszalem, fajna piosneke (PoP/Rock). Spiewali ja panowie falsetem (wysokim tonem:) i w refreni szlo jakos tak. " Girl, you love (know) it, you love it, you love it, and it feel so good."
Przeszukalem google i nic, wiec mozliwe ze slowa brzmialy inczaej.