GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Games for Windows Live - Czy Microsoft cos zrobi?

02.04.2009
12:28
smile
[1]

BatonWW [ Legionista ]

Games for Windows Live - Czy Microsoft cos zrobi?

Jak wiadomo do gry Multiplayerów weszło GfW Live. Xbox Live cieszy już od dawna. W każdej grze Xbox Live znajdują się znane wszystkim wyzwania, powtarzam W KAŻDEJ, a zdecydowana większość ma Live. Chodzę po całym necie i nie widzę żadnego ruchu Microsoftu. Gry na PC z logiem GfW jest mało, a jeszcze mniej ma usługę Live (teraz około 8). Gra Assassin's Creed która NIE MA LIVE na Xbox ( na PC nie ma nawet GfW ) posiada wyzwania i można ja zarejestrować na stronce Xbox. I tu mam pytanie do was, bardziej zaawansowanych internautów i graczy:

Czy Microsoft ma zamiar zrobić to samo w GfW?

Czy zwiększy się ilość gier z LIVE na PC?

Czy LIVE jak na XboX będzie dostępny w Polsce ( zauważcie że na polskich pudełkach Xbox z grami widnieje napis LIVE)?

Proszę wszystkich o odpowiedź przynajmniej na edno, lub o swoja wypowiedź na temat. Proszę nie pisać postów typu: ,,GfW jest do d**y, dajcie se ludzie spokój'', albo ,,Zwariowałeś?! Live w Polsce?!''.

02.04.2009
12:40
[2]

Miniu [ Generaďż˝ ]

Live nie ma w Polsce niezaleznie czy na PC czy na Xboxa . By grac musisz miec konto na inny kraj.
Nie rozmumiesz chyba zaleznosci miedzy Live a Xbox. Gry na klocka nie maja raczej innej alternatywy one musze korzystac z Live .
Nie jest to za ciekawa usluga i mam nadzieje ze poprawia ja zanim wiecej gier zacznie jej uzywac .

02.04.2009
13:01
[3]

BatonWW [ Legionista ]

Coś nowego. Gdy poszedłem do sklepu z grami (w Polsce) na półce znalazłem Viva Pinata PC w polskiej edycji, z polskimi napisami i dubbingiem z magicznym napisem Live na POLSKIEj OKŁADCE. Z tyłu było nawet napisane po polsku LIVE: Wyzwania i Multiplayer. Wyjaśni mi to ktoś?

02.04.2009
13:03
[4]

adrem [ Joker ]

Coś nowego. Gdy poszedłem do sklepu z grami (w Polsce) na półce znalazłem Viva Pinata PC w polskiej edycji, z polskimi napisami i dubbingiem z magicznym napisem Live na POLSKIEj OKŁADCE. Z tyłu było nawet napisane po polsku LIVE: Wyzwania i Multiplayer. Wyjaśni mi to ktoś?

Omfg -_-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.