GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymiana sprzętu a reinstalacja systemu na nowo.

02.04.2009
12:26
smile
[1]

John 55 [ Konsul ]

Wymiana sprzętu a reinstalacja systemu na nowo.

Wymieniam całe bebechy w komputerze: płyta główna, procesor, pamięci, grafika.

Czy absolutnie niezbędna jest reinstalacja całego systemu, czy wystarczy odinstalowanie wszystkich sterowników?
Co powinienem sobie przygotować (ściągnąć z sieci) aby po ewentualnej reinstalacji systemu mieć już przygotowane do w miarę komfortowej pracy (tak, tak, dx, sterowniki do karty .... jakie są najlepsze do GF 8800 GTS?)

02.04.2009
12:29
[2]

Gangstah [ Masz bober? ]

format c:

bez tego sie nie obejdzie , mozesz sprobowac zrobic nakladke , ale to bez sensu bo trwa tyle co instalacja

a po instalce zainstaluj najpierw stery od plyty glownej , potem od grafiki , dzwieku etc

a najlepsze sterowniki , to najnowsze sterowniki

02.04.2009
12:30
[3]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Skoro wymieniasz plyte glowna, to musisz walnac format.

02.04.2009
12:32
[4]

Gangstah [ Masz bober? ]

[3] czasem system sie podnosi nawet po wymianie mobo :)

02.04.2009
12:46
[5]

...NathaN... [ The Godfather ]

Zmieniłem w listopadzie całego kompa oprócz dysku i do wczoraj ciągnałem bez reinstalla, czyli jednak jakoś się da.
Dziś szykuje się format bo jakiś wirus albo inne cholerstwo się wkradło i nie mogę znaleźć innego sposobu.

02.04.2009
13:59
[6]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Johnuś ==>Nie baw się, tylko rób full reinstall. Później zrób obraz Ghostem i odłóż go w bezpieczne miejsce. A na koniec wbij na Venta/X-a i Ci powiem co i jak :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.