
John 55 [ Konsul ]
Wymiana sprzętu a reinstalacja systemu na nowo.
Wymieniam całe bebechy w komputerze: płyta główna, procesor, pamięci, grafika.
Czy absolutnie niezbędna jest reinstalacja całego systemu, czy wystarczy odinstalowanie wszystkich sterowników?
Co powinienem sobie przygotować (ściągnąć z sieci) aby po ewentualnej reinstalacji systemu mieć już przygotowane do w miarę komfortowej pracy (tak, tak, dx, sterowniki do karty .... jakie są najlepsze do GF 8800 GTS?)
Gangstah [ Masz bober? ]
format c:
bez tego sie nie obejdzie , mozesz sprobowac zrobic nakladke , ale to bez sensu bo trwa tyle co instalacja
a po instalce zainstaluj najpierw stery od plyty glownej , potem od grafiki , dzwieku etc
a najlepsze sterowniki , to najnowsze sterowniki
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Skoro wymieniasz plyte glowna, to musisz walnac format.
Gangstah [ Masz bober? ]
[3] czasem system sie podnosi nawet po wymianie mobo :)
...NathaN... [ The Godfather ]
Zmieniłem w listopadzie całego kompa oprócz dysku i do wczoraj ciągnałem bez reinstalla, czyli jednak jakoś się da.
Dziś szykuje się format bo jakiś wirus albo inne cholerstwo się wkradło i nie mogę znaleźć innego sposobu.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Johnuś ==>Nie baw się, tylko rób full reinstall. Później zrób obraz Ghostem i odłóż go w bezpieczne miejsce. A na koniec wbij na Venta/X-a i Ci powiem co i jak :)