GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

morrowind-problem!

02.04.2009
11:47
smile
[1]

Hubi9 [ Pretorianin ]

morrowind-problem!

jak pokonać tego maga na pomoście obok fortu księżycowego przy balmorze, który wyczarowuje skeletona?

02.04.2009
15:13
[2]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

NORMALNIE

mocny czar i po nim najlepiej furia czarodzieja

02.04.2009
15:23
[3]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

To ten którego spotykasz w trakcie main questa z dwemerową łamigłowką? Jeśli tak - daj sobie spokój z Morrowindem lub zrób postać od nowa. Pamiętam że gość jest typowym pionkiem, zabija się go kilkoma ciosami.

Podaj statystyki swojej postaci, może coś wymyślimy.

(umiejętności główne, atrybuty)

02.04.2009
16:07
smile
[4]

Hubi9 [ Pretorianin ]

TAK!!! to ten z dwemerową łamigłówką! zaraz podam statystyki!chwilka!

02.04.2009
16:19
smile
[5]

Hubi9 [ Pretorianin ]

siła-50
inteligencja-40
siła woli-30
zwinność-60
szybkość40
wytrzymałość-30
osobowość(czy jakoś tam)-40
szczęście-40

celność-30
długie ostrze-35
tarcza-35
atletyka-40
lekki pancerz-35

jestem na poziomie 1 bo dopiero dostałem zadanie, żeby porozmawiać z tym gostkiem co chce tą zagadkę.ale w innej postaci już mnie kilka razy zabił ten mag(a właściwie ten skeleton)

02.04.2009
16:20
[6]

Hubi9 [ Pretorianin ]

te kreski to nie minusy tylko myślniki

02.04.2009
16:25
[7]

wilqu [ Konsul ]

połaź trochę po okolicy natłucz xp na szczurach i tym podobnej padlinie, ze strażnicy w ald-ruhn zakos sobie średni pancerz i jakiś miecz, ewentualnie jak masz trochę grosza kup sobie zwój przyzwania szkieletu czy jakiegos innego potworka a samemu strzelaj z łuku

02.04.2009
16:26
[8]

Hubi9 [ Pretorianin ]

mam młot bojowy, stalowy długi miecz, sztylet i łuk.mam też chełm ze skóry netha

02.04.2009
16:27
[9]

Toshi_ [ Generaďż˝ ]

O rly... 0_o
Ale wszystkich nabrałeś, myśleliśmy że masz ujemne statsy... --_--'

Widzę, żeś sobie zrobił wojownika, więc sposób na maga jest prosty - dobiegasz na odległość miecza i tłuczesz ile wlezie.
Ewentualnie możesz poćwiczyć celność/ostrze/pancerz (dlaczego lekki?) na szczurach/skrzekaczach/innym robactwie, nabić level i wtedy spróbować.
Magów takich wybija się bez problemu nawet na 3-4 levelu, ale na 1 rzeczywiście może być jesze kłopot.

EDIT: Jeśli walkę obuchowymi masz lepiej rozwiniętą od ostrzy (wątpię), to tłucz młotem. W przeciwnym wypadku łap za miecz. Może mieć mniejsze obrażenia, ale mając kilka % obuchowych trafisz może raz na kilkanaście prób...

02.04.2009
16:28
smile
[10]

Hubi9 [ Pretorianin ]

średni pancerz? a znasz jakiś do nabycia w balmorze?

02.04.2009
16:31
smile
[11]

Hubi9 [ Pretorianin ]

ale ten łuk dobry! zabijam pędraki jedną strzałą!a z mieczem ledwo uszedłem z życiem!

02.04.2009
16:32
[12]

Toshi_ [ Generaďż˝ ]

Hmm... Wątpię, że będzie cię stać na 1 levelu :P
Możesz pobiegać po wieżach strażników, nakraść ile uniesiesz (i nie dać się nakryć :P), skoczyć do kupca, sprzedać wszystko/zostawić co lepszy sprzęt i zapętlić ^^

02.04.2009
16:47
[13]

Antemos [ Konsul ]

Pochodź po bagnach w pobliżu Seyda Neen, w pustych pniach drzew można znaleźć trochę złota (kilkaset sztuk, czyli nieźle na początek) oraz jakieś przedmioty. W samym Seyda Neen (mam nadzieję, że dobrze to piszę) jest pieniek, w którym leży magiczny topór dwuręczny. Pieniek znajduje się obok latarni morskiej, może troche potrwać zanim na niego wskoczysz, ale opłaci się, tam w środku jest właśnie ten topór. Nie chodzi mi tu oczywiście o pieniek w bajorze.

02.04.2009
21:16
smile
[14]

Hubi9 [ Pretorianin ]

co to za stwór? jak się ide przespać i wybieram 24 godz. budze się w środku snu i atakuje mnie gostek w takim brązowym przebraniu.nie widać jego twarzy bo ma maskę.

02.04.2009
21:17
smile
[15]

Hubi9 [ Pretorianin ]

co to jest???????????????????????????????????????

02.04.2009
21:18
[16]

Chrupenc [ Konsul ]

A ten gostek to asasyn, jak masz dodatek zainstalowany.

02.04.2009
21:22
smile
[17]

Hubi9 [ Pretorianin ]

tak! mam złotą edycję i w plikach danych wybrane dwa dodatki! i aż mnie wstrząsnęło jak go zobaczyłem! a dlaczego on mnie atakuje?

02.04.2009
21:24
[18]

Chrupenc [ Konsul ]

To jest rozpoczęcie wątku z dodatku. Jak odznaczysz w modach Tribunal, to cie przestanie atakować. Dobij lepszy level i zaznacz spowrotem.

02.04.2009
21:27
smile
[19]

Hubi9 [ Pretorianin ]

dzięki! dzisiaj mi się pojawił! a już mnie wkuża odczytywanie ostatniego savu i patrzenie czy przypadkiem nie przekroczyłem liczby 10 w ekranie wybierania czasu snu!

02.04.2009
21:29
[20]

Hubi9 [ Pretorianin ]

a co dodaje drugi dodatek? jestem bardzo ciekawy!

02.04.2009
21:30
smile
[21]

abemus papa [ Chor��y ]

a dlaczego on mnie atakuje?
Żebyś się kurwa pytał.

02.04.2009
21:32
smile
[22]

Hubi9 [ Pretorianin ]

no przecierz nie każdy człenio na ulicy mnie atakuje!

02.04.2009
21:34
[23]

Chrupenc [ Konsul ]

Drugi dodatek dodaje ci możliwość wypłynięcia na wyspę Soltsheim. Generalnie nic ciekawego, chyba że chcesz być wilkołakiem i lubisz nordyckie klimaty.

02.04.2009
21:35
smile
[24]

Hubi9 [ Pretorianin ]

a on wpada do domu w którym śpię i mnie atakuje

02.04.2009
21:36
[25]

Amadeusz ^^ [ Senator ]

Hubi, powiem Ci tak - jeśli chcesz być dobrym wojownikiem:

Stwórz nową postać i jako główne atrybuty wybierz Siłę i Wytrzymałość lub Zwinność.
Odpowiednią rasą będzie Nord.
Jako umiejętności główne wybierz m.in.

Długie ostrze/Topór/Broń obuchowa (w zależności od preferencji)
CIĘŻKI pancerz
Celność
Atletyka
Reszta dowolna.

Załatw sobie jakiś 'sensowny' dwuręczny miecz (np Stalowy Claymore - powinieneś taki dostać za małe pieniądze) i walcz używając ciosu z góry. Uwierz mi, że ten mag który teraz sprawia Ci problem padnie po 2-3 ciosach.

Protip:
Na północ od Seyda Neen jest grobowiec z pierścieniem w szkatułce o wartości 8000 septimów. Upewnij się że masz sondy bo szkatułka jest zabezpieczona pułapką. Pierścień posiada +10 do inteligencji i siły woli więc możesz go sprzedać, najlepiej u pełzacza (ten mieszka sobie w Posiadłości Ghorak, w Calderze (możesz kupić portal do Caldery w gildii magów, np. z balmory)).
Aha, i w samej krypcie są młokosy i zjawy więc będziesz potrzebował broni magicznej - taką możesz dostać ze zwłok gościa który spada z nieba, również na północ od Seyda Neen.

02.04.2009
21:37
smile
[26]

Hubi9 [ Pretorianin ]

aha! rozmawiałem już o tej wyspie z prawie każdym człeniem w balmorze! ale jakoś mnie do niej nie ciągnie!

02.04.2009
21:40
smile
[27]

Hubi9 [ Pretorianin ]

heh! moglibyście napisać poradnik do morrowinda, przelewając wszystkie teksty z tego wątku na papier!i sprzedać za grubą kasę!

02.04.2009
21:43
smile
[28]

Hubi9 [ Pretorianin ]

no dobra! a teraz poważnie! dziękuję(i mam nadzieję że będę dziękować!) za wszystkie podpowiedzi! trochę się nawet nauczyłem!!!

02.04.2009
21:45
smile
[29]

Hubi9 [ Pretorianin ]

może będę jeszcze o coś pytać! ale na dzisiaj już nic nie mam!cześć!bądżcie jutro na moim wątku!pozdrawiam!

02.04.2009
21:51
[30]

Antemos [ Konsul ]

To ja dam ci małą radę - po prawej stronie przy każdym twoim poście znajduje się "Edytuj post" - co, jak sama nazwa wskazuje umożliwia edycję posta (masz na nią 5 minut). Dzięki niej unikniesz tworzenia 4 nowych postów pod rząd w przeciągu 5 minut. Korzystaj z niej, bo niektórzy tutaj są przeczuleni na tym punkcie.

03.04.2009
07:29
[31]

Hubi9 [ Pretorianin ]

tak jest, panie generale!!! heh!

03.04.2009
07:32
smile
[32]

Hubi9 [ Pretorianin ]

zmieniamy tytuł wątku na "dziupla porad i rozwiązań problemów w morrowindzie"

03.04.2009
11:03
[33]

Hubi9 [ Pretorianin ]

co wy na to?

03.04.2009
12:37
[34]

Hubi9 [ Pretorianin ]

zrobiłem tak jak mówiłeś amadeusz, tylko nie stać mnie było na ciężki lub średni pancerz, więc jak narazie nosze lekki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.