
Hubi9 [ Pretorianin ]
problem z kupnem obliviona!
cześć!chce sobie kupić obliviona, ale czy jest opcja wyłączenia krwi?nie lubie patrzeć na krew i z tego powodu pytam!
Szyszkłak [ Phoenix ]
pewnie jest, a jak nie ma to bedzie mod jakis.

Hubi9 [ Pretorianin ]
może poszukam na www.theelderscrolls.com? jest tam coś w tym stylu?

BuBaZ [ What's The Difference ]
bez krwi nie ma gry i klimatu :>
Eregus [ Centurion ]
Da się wyłączyć krew w opcjach.

.Eric Cartman. [ Skater ]
Nie kupuj, a jak już kupujesz to nie graj w gildii zabójców, w pewnym domu na odludziu, po
Eleeist [ Centurion ]
Dokładnie, krew i odbrobina brutalności (ale bez przesady) dodaje grą smaczku :).

rzaba89nae [ WTF!? ]
Myslę, że jest odpowiednie mod, w necie wszystko jest ;) A jak nie, to o ile pamiętam plik Oblivion.ini jest "boolowski" (trzue- włączone, false- wyłączone), więc wystarczy poszukać odpowiednią linijkę i zmienić wartość. Chyba...
R3ch0T [ Konsul ]
krew w grze musi być

Hubi9 [ Pretorianin ]
dzięki! jak można wyłączyć krew to bardzo dobrze!