GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to jest :/

02.04.2009
09:07
[1]

ShakerpPL [ Junior ]

co to jest :/

moglby ktos mi podac tytul i wykonawce? z gory dzieki.
link:

02.04.2009
09:13
[2]

Jeckyl [ Do zobaczenia ]

To chyba Moby. Ale tytułu nie pamiętam.

02.04.2009
09:16
smile
[3]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]

Moby - Natural Blues

Legrooch -->> Niestety, chociaż raz musisz mi przyznać racje ;p

02.04.2009
09:16
[4]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Moby - In This World

Molpi ==> Palnąłeś....

Edit:
Kurde, zawsze myliłem te dwa tytuły... Ludzie w necie robią to samo...
Co jest??!?!!!!!

Wszędzie tekst oraz teledysk jest zamieniony jeden z drugim. Teledysk ze stworzonkami i inny tekst...

03.04.2009
23:06
[5]

ShakerpPL [ Junior ]

wielkie dzieki xD

04.04.2009
00:25
[6]

Evil Paper [ Legionista ]

okej to ja się podczepię tak na chama trochę ;),

chodzi mi o kawałek od 4:12 dopiero, nie wiem czy ktoś skojarzy ale strasznie mi zależy na nim.
jakby komuś chciało się przesłuchać i znałby tytuł to z góry dziękuję

04.04.2009
00:35
smile
[7]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Exeme ways Mobyego rządzi!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.