ShakerpPL [ Junior ]
co to jest :/
moglby ktos mi podac tytul i wykonawce? z gory dzieki.
link:
Jeckyl [ Do zobaczenia ]
To chyba Moby. Ale tytułu nie pamiętam.

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
Moby - Natural Blues
Legrooch -->> Niestety, chociaż raz musisz mi przyznać racje ;p
legrooch [ MPO Squad Member ]
Moby - In This World
Molpi ==> Palnąłeś....
Edit:
Kurde, zawsze myliłem te dwa tytuły... Ludzie w necie robią to samo...
Co jest??!?!!!!!
Wszędzie tekst oraz teledysk jest zamieniony jeden z drugim. Teledysk ze stworzonkami i inny tekst...
ShakerpPL [ Junior ]
wielkie dzieki xD
Evil Paper [ Legionista ]
okej to ja się podczepię tak na chama trochę ;),
chodzi mi o kawałek od 4:12 dopiero, nie wiem czy ktoś skojarzy ale strasznie mi zależy na nim.
jakby komuś chciało się przesłuchać i znałby tytuł to z góry dziękuję

Qverty [ Generaďż˝ ]
Exeme ways Mobyego rządzi!