GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xfire przejęte przez Davida Hasselhoffa ?

02.04.2009
07:30
[1]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Xfire przejęte przez Davida Hasselhoffa ?

Mi się podobało :))


Xfire przejęte przez Davida Hasselhoffa ? - Jamkonorek
02.04.2009
14:35
[2]

Jamkonorek [ Jandulka ]

up ?

02.04.2009
14:36
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Po co ten up? Każdy kto korzysta z xfire to widział, a kto nie korzysta, to go to nie interesuje.

02.04.2009
14:49
[4]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Jednak jako jedyny z moich znajomych to zauważyłem, więc uznałem że up jest odpowiedni, bo jednak ktoś mógł tego nie widzieć.

02.04.2009
14:57
smile
[5]

wornock [ Armin van Buuren ]

Również nie zauważyłem, a xfire mam cały czas włączone ;>

02.04.2009
14:57
[6]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

No faktycznie każdy xfire'owicz to widział.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.