Jamkonorek [ Jandulka ]
Xfire przejęte przez Davida Hasselhoffa ?
Mi się podobało :))
Jamkonorek [ Jandulka ]
up ?
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Po co ten up? Każdy kto korzysta z xfire to widział, a kto nie korzysta, to go to nie interesuje.
Jamkonorek [ Jandulka ]
Jednak jako jedyny z moich znajomych to zauważyłem, więc uznałem że up jest odpowiedni, bo jednak ktoś mógł tego nie widzieć.

wornock [ Armin van Buuren ]
Również nie zauważyłem, a xfire mam cały czas włączone ;>
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
No faktycznie każdy xfire'owicz to widział.