
sepultura fan [ Konsul ]
10:0 DLA ORŁÓW
Jak ktoś nie widział brameczek to niech sobie luknie.

Beret z antenką [ Konsul ]
Będziemy mistrzami świata!

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Radujmy się ORŁAMI!!
PanSmok [ Konsul ]
jakich orłów? moze jeszcze postawimy im pomnik? "Pokonalismy" potege swiatowego futbolu. Nastepnym razem wystawmy ich przeciwko druzynie Sióstr Albertynek - moze bedzie 15:0...

sepultura fan [ Konsul ]
Och wy "polacy"
Nic was kurwa nie cieszy. Lepiej idźcie sobie pokibicowac Cristiano Ronaldo on jest przeciesz taki wspaniały i gra w "manczesterze"
Żal dla was chłopaki

Beret z antenką [ Konsul ]
sepultura fan---Zgadzam się z tobą. Zwłaszcza ten Misiaty woli pamiętać o porażkach. Ale to już taki polaczek z niego więc nie przejmuj się
PanSmok [ Konsul ]
nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze znaczenia slowa "pojedynek". zazwyczaj ma cos takiego miejsce gdy spotykaja sie dwie strony prezentujace w miare wyrownany poziom w tym co robia. zwyciestwa z San Marino nie bede oblewal, tak samo jak nie bede chodzil dumny i blady poniewaz udalo mi sie wpieprzyc gowniarzowi w piaskownicy i zabrac mu lizaka.

Beret z antenką [ Konsul ]
Ale kurwa, dlaczego blady?
PanSmok [ Konsul ]
zeby dac Ci do myslenia....
Coy2K [ Veteran ]
smutne jest to, że w futbolu odnosimy tak rzadko sukcesy, że kibicie muszą się cieszyć takimi "zwycięstwami", bo co im pozostało

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
No tak, jestem "polaczkiem" bo nie podnieca mnie "ogromna" wygrana Polaków nad zespołem, który tylko raz w swojej historii wygrał i to do tego z mocarną reprezentacją Liechtensteinu... :) Doprawdy smutne to. I to mnie fascynuje - wystarczy Wam żeby nasza reprezentacja wygrała 10:0 z grupką amatorów, którzy sami deklarują, że dla nich sensem gry jest spotkanie się ze znanymi piłkarzami :)
Chciałbym, żeby Polska dorobiła się reprezentacji, która nie będzie wygrywała z przypadku. Chciałbym, żeby przegrane były przegranymi w stylu Kubicy - jego bolid rozbił się kiedy on walczył o 2 miejsce. WALCZYŁ. Robił coś, czego od dłuższego czasu nie potrafi robić nasza reprezentacja piłki nożnej. Od 27 lat nie odnieśli żadnego znaczącego sukcesu. I jeśli naprawdę wystarcza Wam 10:0 z reprezentacją złożoną z kucharzy, prawników i urzędników, to nie dziwię się, że nasi grają jak grają. W końcu nie muszą się wysilać żeby Was zadowolić, "prawdziwych Polaków" a nie takich "polaczków" jak ja :)
P.S. I patrząc na poziom gry naszej reprezentacji z ostatnich owych 27 lat to nie powinno być 10:0 dla orłów, tylko dla wróbelków :)
Mathiuss [ Pretorianin ]
On jest przynajmniej przystojny ;)
Beret z antenką [ Konsul ]
No jasne ale lepiej przypominać o głupich porażkach.
Anglia z kolei nie odniosła znaczącego sukcesu od 43 lat.
PanSmok---nie mam zamiaru nad tym myśleć. Zadałem proste pytanie, nie znasz odpowiedzi balansuj ;p

yo dawg [ Konsul ]
Za pieniądze z ligi angielskiej to można by kupić tysiąc polskich reprezentacji.

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Beret
Jeśli patrzeć na zdobyte mistrzostwa to wydaje mi się, że Polska nie odniosła sukcesu od 79 lat ;)))))))

Beret z antenką [ Konsul ]
No dobra Misiaty, ale pisałeś o znaczących sukcesach, a dla mnie znaczące sukcesy to medale na MŚ lub ME
W Anglii już niewiele osób żyje co pamiętają ten sukces z 1966r. ;p
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
To masz w 1996 roku III-IV miejsce reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Europy. Ale ja naprawdę nie wiem po co ta licytacja. Żyjemy w Polsce i reprezentuje nas reprezentacja polski. To, że Anglicy również czasem są reprezentowani przez nieudaczników to ich problem :)

Beret z antenką [ Konsul ]
No dobra, ale Anglia jest znacznie bardziej piłkarsko rozwinięta od naszego kraju i jak na taką reprezentacje to małe osiągnięcia.
Zresztą masz racje to ich problem,ale my potęgą w piłce nigdy nie byliśmy (no może w drugiej połowie lat 70 i początku lat 80) więc wymagać znaczących sukcesów nie można.
Troche bez sensu ale późno jest ;p

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Chodzi mi tylko o to, żeby nazywać rzeczy po imieniu. Jak to mawiał o. Rydzyk nie nazywajmy szamba perfumerią. Ja się zastanawiam po co nam nawet awans skoro i tak skończy się jak zwykle, dopóki reprezentują nas nieudacznicy.

sepultura fan [ Konsul ]
Ja zawsze sie ciesze jak Polska wygrywa.
Wiadomo że San marino to najgorsza druzyna europy ale tu nie oto chodzi.
Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze. W dodatku nieaktualną FC Barcelony.

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
sepultura fan
Rzeczywiście, prawdziwy znawca piłki nożnej dostrzega w tym ukryty plan ;)

sepultura fan [ Konsul ]
Jest pan zerem panie Misiaty. ( copyright by Leszek Miller )

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Brak argumentów jak widzę ;)

sepultura fan [ Konsul ]
Brak argumentów!? Zlituj sie pan panie Misiaty

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze.
Hmm, a gdzie się wypowiadam nieprzychylnie? :) Przecież również oddaję im cześć i w ogóle :) W końcu dawno takiego sukcesu w polskiej piłce nie było :D Jeśli zaś Twym jedynym argumentem jest to, że jestem zerem... to jak widać dzisiaj zero jest warte więcej niźli polska reprezentacja ;)

sepultura fan [ Konsul ]
Nie czujesz ducha sportu panie misiaty. Moze nigdy nie grałeś w piłke z kolegami bo byłeś zbyt misiaty :D i to przez to. Żarcik bez obrazy.
A wogóle to chciałem tylko dac linka dla osób które nie widziały bramek z tego meczu a z radością by sobie je zobaczyli jak na prawdziwych kibiców przystało
Lethos. [ The Evil Candy ]
Przecież każdy w grupie z nimi wygrał, lub wygra, czyli to tak jakby ich w ogóle nie było.
Goozys[DEA] [ Mankindless ]
A wy tam w ogóle widzieliście jakąś drużynę przeciwników? A ja myślałem, że przez 90 minut San Marino siedziało w szatni. Coy2K napisał wszystko co można było. Po prostu żal dupę ściska.
Tabloidy rozpisywały się na ten temat "Nie będziecie się za nas wstydzić" itp. O matko... no faktycznie sukces. Jestem kibicem i cieszą mnie zwycięstwa, ale takie, o które trzeba walczyć.
Salado. [ Generaďż˝ ]
moda z youtuba przyszła nawet na stronę TVP, mieszkając w Polsce nie mogę sobie Polskiej telewizji obejrzeć
Mortan [ ]
sepultura fan -->
Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze. W dodatku nieaktualną FC Barcelony.
A ja mam wrazenie ze ludzie wypowiadajacy sie o pilce noznej raz na pol roku maja jeszcze mniejsze pojecie o niej niz moja mama.
A zwyciestwa naszej reprezentacji to czasami bardzo złe rzeczy jak np 1-0 Z chorwacja przed mistrzostwami za janasa, co bylo absolutnie na farcie z jakiejs przypadkowej bramki po zerowej grze przez caly mecz, ale zwyciestwo jakze bolesne dla nas w skutkach, bo janas wtedy doznal oswiecenia i uznal ze 4-5-1 sie sprawdza i tak wyszlismy na ekwador, wszyscy wiemy jak to sie skonczyło ...
.. tak wiec wielki znawco futbolu, czasami nie kazde zwyciestwo jest dobre, jak i nie kazda porazka jest zła, bo czasami i porazka moze byc zwyciestwem, ale to juz kiedy indziej do omowienia :-)
PanSmok [ Konsul ]
moze w koncu ktos wykombinowal jak egzekwowac abonament RTV...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jestem totalnie zaskoczony wynikiem. To tylko San Marino, ale my mamy tendencję to męczenia się ze słabeuszami. Tym bardziej szkoda poprzedniego meczu. Mam nadzieję, że ten uskrzydli reprezę. Naprawdę poprawił mi się humor.
PS. Niektórym nie dogodzisz za nic, więc nie ma co walczyć z malkontentami :-)
hordziak [ Konsul ]
No to dziewczyny się popisały, "historyczne wyczyn" :)
Brawo. :)

bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Kolega mi powiedział o wyniku i strasznie zadowolony był z tego faktu.
Zapytałem z kim graliśmy a następnie powiedziałem, żeby Polacy byli sami na boisku podczas następnego meczu - może wynik będzie podobny.
Wkurwił się, no bo przecież wygraliśmy i to jakim wynikiem! LOL :)

BossManPL [ Generaďż˝ ]
W krainie ślepców jednooki jest królem.

sepultura fan [ Konsul ]
Mortan -->
A ja mam wrazenie ze ludzie wypowiadajacy sie o pilce noznej raz na pol roku maja jeszcze mniejsze pojecie o niej niz moja mama.
Wierz mi znam sie na tym troche. A na GOLu wogóle wypowiadam sie raz na pół roku tylko jestem akurat na zwolnieniu i mam sporo wolnego czasu to sie wypowiadam. :D
A co do:
tak wiec wielki znawco futbolu, czasami nie kazde zwyciestwo jest dobre, jak i nie kazda porazka jest zła, bo czasami i porazka moze byc zwyciestwem, ale to juz kiedy indziej do omowienia
to jakiś filozoficzny bełkot stary

S1KoR© [ surf or die ! ]
cieszyc sie ? tu trzeba plakac...co z tego ze wygrali z krajem ktory na listach jest nizej od północnego zanzibaru, jak z krajami takimi jak irl itd nie potrafimy wygrac? polska piłka jest z dupy jak ja sie smialem jak sie ludzie w knajpach darli po kazdym golu ;/ wielka mi solidarnosc narodowa heh..
to juz wole lige mistrzow obejrzec ktora z piłką nozna ma wiele wspolnego ;)

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
sepultura
Naprawdę nie udało Ci się zrozumieć prostego, jasnego i logicznego przekazu Mortana? :))))))))))))
K4B4N0s [ Filthy One ]
Nic nie mówię, ale jednak najwyższe zwycięstwo nad San Marino(naszej repry) to do tej pory było 6:0
Czyli jednak jest to jakiś sukces.
Zresztą póki jest to zwycięstwo wysokie, należy się cieszyc.

hopkins [ Zaczarowany ]
Misiaty podziwiam Cie, ze chcialo Ci sie odpowiadac i "rozmawiac" ;)
Moje serce sie raduje niezmiernie z tego jakze wielkiego zwyciestwa. Nikt nie napisal, ze to zle, ze Polska wygrala. Ci nazwani przez Paudyna malkontentami potrzebuja czegos wiecej, zeby nazwac naszych orlami od zwyciestwa z trampkarzami ;)
peterkarel [ Pool Shark ]
nie ma to jak nabijać sobie staty na sklepikarzach i mechanikach :D
smuggler [ Patrycjusz ]
Cieszy zwyciestwo, cieszy wysoki wynik. Choc naturalnie nastukanie niewidomemu 10-latkowi moze czlowiekowi poprawic zly humor, to powodem do dumy nie jest. San Marino gralo na poziomie tak dolnych regionow naszej II ligi, wiec jarac sie nie ma specjalnie czym - taki sparing przy hymnie narodowym. Ale lepiem miec 3 punkty i +10 w bilansie bramkowym niz nie miec.

sepultura fan [ Konsul ]
S1KoR©
Ludzie brak mi słów. Ile jeszcze razy bedziecie powtarzac ze San marino to najgorsze nie wiadomo co itp. Kurwa każdy to wie. Nie w tym kurwa rzecz!!!
Nie rozumiecie tego pacany!!!
PitbullHans [ Legend ]
Tylko, że to San Marino...
S1KoR© [ surf or die ! ]
a w czym ? w mentalnosci polakow chyba...powiedz co wniosl ten sukces 10:0 ? jestesmy od tego jakos lepsi? nagle nasze piskleta stana sie orlami ? nie..dalej beda grac jak patałachy ale to neistety nie wina leo czy cos...wina lezy gleboko wstecz, bo niestety u nas nie ma nawet zaplecza pilkarskiego..po prostu nie ma skad wziac talentow - szkółek piłkarskich brak, pieniedzy kluby nie maja, to skad brac dobrych pilkarzy ?
a ten problem nie lezy jedynie w pilce bo wiele sportow mamy w ktorych niestety marnuje sie czas i pieniadze miast budowac porzadne fundamenty..

sepultura fan [ Konsul ]
S1KoR©
a w czym ? w mentalnosci polakow chyba...powiedz co wniosl ten sukces 10:0 ? jestesmy od tego jakos lepsi? nagle nasze piskleta stana sie orlami ? nie..dalej beda grac jak patałachy ale to neistety nie wina leo czy cos...wina lezy gleboko wstecz, bo niestety u nas nie ma nawet zaplecza pilkarskiego..po prostu nie ma skad wziac talentow - szkółek piłkarskich brak, pieniedzy kluby nie maja, to skad brac dobrych pilkarzy ?
a ten problem nie lezy jedynie w pilce bo wiele sportow mamy w ktorych niestety marnuje sie czas i pieniadze miast budowac porzadne fundamenty.
Zgadza sie masz całkowitą racje tylko nie wiem jaki przeciętny kibic ma na to jakikolwiek wpływ. Mianowicie nie ma zadnego.
Chodzi o kibicowanie a nie polityke.
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Radujmy się ze zdemolowania 10 : 0 San Marino. Nie byliśmy tacy zadowoleni przegrywając 3:2 z Irlandią Płn. prawda ? No właśnie. Nie można zapominać , że to tylko San Marino.
Briereos [ Pretorianin ]
Nudzi mnie oglądanie tego syfu bo to co wyprawiają nasi piłkarze to parodia.. Pomijając już fakt jak uwłaczające jest puszenie się zwycięstwem nad San Marino, 38 milionowy kraj z powierzchnią ~322 tysięcy kilometrów przegrywa 3:2 z prowincją gdzie żyje niecałe 2 miliony i mającego powierzchnie ~14 tysięcy.. to nawet nie jest Irladnia.. Tylko Irlandia Północna. No żal naprawdę. Bo ładujemy w to masę pieniędzy a poprawy jak nie było tak nie ma. Tam gdzie zaś faktycznie odnosimy sukcesy mało kto patrzy, mało kto w to inwestuje.. A szkoda.
Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]
radość ze zwycięstwa Polski nad San Marino to jak cieszyć się z tego, że zawodowy bokser pobił 7-letnie dziecko...
Garret Rendellson [ Szlachcic ]
Ja tam się bardzo cieszę, zę tyle wygralismy. Wiem, że San marino to b słabi gracze, ale np Niemcy są dużo lepsi od nas a wygrali "tylko" 13:0 ;)
I śmieszą mnie ludzie, którzy wcześniej typowali że San marino wygra, jakby chcieli komuś tym na złość zrobić.
PanSmok [ Konsul ]
Liczyrzepa - ten zawodowy bokser jest na emeryturze, deko gluchy, niedowidzi, ma problemy z koordynacja i ochwat :)
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Ludzie brak mi słów. Ile jeszcze razy bedziecie powtarzac ze San marino to najgorsze nie wiadomo co itp. Kurwa każdy to wie. Nie w tym kurwa rzecz!!!
Nie rozumiecie tego pacany!!!
Zamknij mordę albo powiedz lekarzowi, żeby Ci zapisał relanium.

sepultura fan [ Konsul ]
Bullzeye_NEO wal sie frajerze
znam regulamin

kamyk_samuraj [ Senator ]
Ehh - stracilismy niepowtarzalna szanse dostania sie do historii sportu San Marino...
zarith [ ]
jaka tam szansa, z tego co wiem san marino raz juz wygrało - w 2004 z lichtensteinem:p
generalnie nie ma się czym podniecać, sn marino to nawet nie chłopiec a wręcz dziewczynka do bicia i powiem szczerze że po tym meczu jestem pełen niesmaku.

kozak_007 [ Konsul ]
ehhh.. aż się wierzyć nie chce :P
choć nie ma się co dziwić skoro w san mariono gra wykwalifikowany hydraulik budowniczy nauczyciel i pary innych .. :D
golmann [ Generaďż˝ ]
Wycinek z wiki
Reprezentacja nigdy nie awansowała do pierwszej setki w Rankingu FIFA. Najwyżej sklasyfikowana została we wrześniu 1993 roku, kiedy zajęła 118. miejsce.
Jedynym profesjonalnym piłkarzem w obecnej kadrze jest napastnik Andy Selva. Pozostali pracują na co dzień w sklepach, bankach lub administracji państwowej, a w wolnych chwilach grywają w klubach szóstych, siódmych lig Włoch lub w istniejącej od 1985 roku półamatorskiej lidze sanmarińskiej.
Trudno sie wiec dziwić wynikowi

PanSmok [ Konsul ]
kozak_07--> akurat o poziom wyksztalcenia to bym sie nie czepial. Jak bys sie przyjrzal naszemu skladowi to za wielu profesorow tam nie znajdziesz :))
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Jednego nie rozumiem. Tego bajdurzenia, że to normalny wynik, że nie ma się czemu dziwić, itd. Kto ostatnio z San Marino tyle wygrał? Albo się zbliżył? Jak często się to zdarza? Jak często się zdarza w ogóle w meczach międzypanstwowych o punkty dwucyfrowy wynik? Niemcy czasem tyle wbijają, raz na eliminacje, czasem rzadziej. Warto wiedzieć, o czym się mówi.
A do tego, że to nic nie daje. Teoretycznie nic, poza poprawionym morale samych piłkarzy. W praktyce, przy nowym regulaminie UEFA, gwarantuje nam że w przypadku zrównania się punktami z jakąkolwiek inną drużyną, wyprzedzimy ją. I znów wypadałoby powtórzyć - warto wiedzieć o czym się mówi. Choć w internecie to rzadkie.
Davidian [ Generalissimus ]
Niemcy 2006 - 13:0
Mimo wszytsko gratulacje dla Polaków za walkę i wygraną. Oby taką formę zaprezentowali na przełomie września i listopada gdy przyjdzie stoczyć bój z zawodowcami.
Z San Marino grają jeszcze 2 x Słowenia, 1 x Czechy, 1 x Słowacja więc i te drużyny na 99% dopiszą sobie punkty.
Niestety w dniu wczorajszym w ważnych dla układu tabeli padły wyniki niekorzystne dla Polaków.
Jedyne co mnie wczoraj denerwowało to pazerność Smolarka szkoda że nie wykazuję się tak w Boltonie.
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Jedyne co mnie wczoraj denerwowało to pazerność Smolarka szkoda że nie wykazuję się tak w Boltonie.
Od razu sobie pomyślałem, że chciał nadrobić siedzenie na ławce, byle do września mu minęło, bo z innymi drużynami to by nas sporo kosztowało.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
niby fajnie szkoda tylko ze san marino jest w rankingu fifa 201 z zeroma punktami ale co tam zwycięstwo jest :P

Janczes [ You'll never walk alone ]
Nie zapominajmy o Łukaszu Fabiańskim, gdyby nie jego 100%-ntowa koncentracja i umiejętności na skale światową nie byłoby tak różowo... Jego piękne parady, czytanie gry i emanowanie spokojem zapewniły nam kolejne zwycięstwo... Dobrze ze mamy go po naszej stronie ;)
Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]
Janczes, nie śmiej się - był jeden sensowny strzał na naszą bramkę, Boruc pewnie by go wpuścił
xKx [ FERRARI ]
Ale ty wojna rozgorzała :) Żal mi tu niektórych osób. "Prawdziwi kibice" :) Mnie tam cieszy każde zwycięstwo reprezentacji Polski, nawet to, które odnieśliśmy wczoraj. I 10-0 trzeba umieć wygrać :) A czy następny mecz, wygramy 1-0, czy przegramy 0-3 to akurat mało ważne. Wy szukacie przyczyn w tym, że reprezentują nam amatorzy, nie umiejący grać w piłke, którzy nie walczą itd. Ja uważam, że to wszystko wina zarówno PZPN, jak i całej infrastruktury w Polsce, a właściwie jej braku :) Więc to że graliśmy ostatnio w Korei&Japonii, Niemczech i Austrii&Szwajcarii to i tak powody do zadowolenia :) Oby RPA też się udało :)
speedy24 [ F.I.S.H ]
jakież to pocieszne że są gorsze szmaty od naszych xD

VoltkeMan [ Pretorianin ]
Gdybyśmy wygrali z Niemcami, to to już by było coś! Ale z San Marino? Jest sie kurczę czym chwalić, nie ma co!
Ale i tak, brawo, Polsko!
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
[66]
Wejdź sobie na stronę rankingu FIFA i zobacz jakie kraje są za nami. Czy naprawdę jest to taki powód do dumy? Powinniśmy być w pierwszej dwudziestce.
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
xKx
Ale ty wojna rozgorzała :) Żal mi tu niektórych osób. "Prawdziwi kibice" :) Mnie tam cieszy każde zwycięstwo reprezentacji Polski, nawet to, które odnieśliśmy wczoraj. I 10-0 trzeba umieć wygrać :) A czy następny mecz, wygramy 1-0, czy przegramy 0-3 to akurat mało ważne. Wy szukacie przyczyn w tym, że reprezentują nam amatorzy, nie umiejący grać w piłke, którzy nie walczą itd. Ja uważam, że to wszystko wina zarówno PZPN, jak i całej infrastruktury w Polsce, a właściwie jej braku :) Więc to że graliśmy ostatnio w Korei&Japonii, Niemczech i Austrii&Szwajcarii to i tak powody do zadowolenia :) Oby RPA też się udało :)
I tego właśnie nie rozumiem. Skoro dla Ciebie oraz setek tysięcy innych "prawdziwych kibiców" zadowalająca byłaby przegrana, to po cholerę PZPN wydaje 70 000 euro miesięcznie na zagranicznego szkoleniowca (co ciekawe Francja wydaje 45 000 euro a wyniki jakby nie patrzeć ma lepsze...)? Może w takim razie zatrudnijmy pana Ferdka spod nocnego, dajmy mu 500 zł to z chęcią poprowadzi Orły Ferdka do kolejnych przegranych. W sporcie chyba chodzi o to, żeby wygrać? A może coś się zmieniło?
sepultura
Tak, chodzi o kibicowanie. Ale jaki jest sens kibicować komuś, kto od 27 lat jedyne co potrafi, to przegrywać? Zaraz odezwie się zapewne LooZ i stwierdzi, że właśnie dlatego tylko prawdziwi kibice powinni mieć wstęp na mecze :P Ale przecież cały sens jest w emocjach - a co za emocje są w meczu w którym drużyna nie potrafi przeprowadzić składnie jednej akcji.

sepultura fan [ Konsul ]
Misiaty - ->
Tak, chodzi o kibicowanie. Ale jaki jest sens kibicować komuś, kto od 27 lat jedyne co potrafi, to przegrywać?
Chłopie ale ty pierdzielisz w cały świat :/
blazerx [ ]
Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.
Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz treści premium) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie. Uzyskanie dostępu do treści premium pozostaje bez zmian i nie wymaga dodatkowego wniesienia opłaty technicznej.
Prima aprilis bylo wczoraj...
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
[71]
No raczej nie. Jedyny dobry mecz jaki zagraliśmy przez ostatnie trzy turnieje na jakich byliśmy to ten z USA na WC2002. Faktycznie jest się czym chwalić i podniecać. Right on!
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
sepultura
Bronisz ich co najmniej tak, jakby ktoś z Twojej rodziny był członkiem reprezentacji ;) Ale jeśli lubisz sam siebie oszukiwać to spoko, każdy ma do tego prawo :)

sepultura fan [ Konsul ]
Bullzeye_NEO
No raczej nie. Jedyny dobry mecz jaki zagraliśmy przez ostatnie trzy turnieje na jakich byliśmy to ten z USA na WC2002. Faktycznie jest się czym chwalić i podniecać. Right on!
O Jezusie! Co mnie podkusiło zakładac ten wątek.
xKx [ FERRARI ]
sepultura ---> nie przejmuj się, w Polsce jest ok. 40.000.000 trenerów reprezentacji i wybitnych piłkarzy :) trzeba z tym żyć :)
neostradek2 [ Centurion ]
udało się :D pierwsza buda w 26sek. GRATULACJĘ

Tasak221 [ Pretorianin ]
Jestem zadowolony ze zwycięństwa Polaków wkońcu moim zdaniem każda wygrana powinna się liczy większośc widzi tylko przegrane a jak już uda nam się wygrac to i tak krytykują... Nie rozumiem poprostu dobrze graliśmy
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
z najgorszym zespołem świata ale co tam :D
WreXX [ Gracz ]
Gdyby taki wynik osiągnęli z Irlandią np. to byłby powód do dumy, a tak to... swoją złość wyładowali na słabszym :)