GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

10:0 DLA ORŁÓW

02.04.2009
01:00
smile
[1]

sepultura fan [ Konsul ]

10:0 DLA ORŁÓW

Jak ktoś nie widział brameczek to niech sobie luknie.

02.04.2009
01:03
smile
[2]

Beret z antenką [ Konsul ]

Będziemy mistrzami świata!

02.04.2009
01:03
smile
[3]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]



Radujmy się ORŁAMI!!

02.04.2009
01:03
[4]

PanSmok [ Konsul ]

jakich orłów? moze jeszcze postawimy im pomnik? "Pokonalismy" potege swiatowego futbolu. Nastepnym razem wystawmy ich przeciwko druzynie Sióstr Albertynek - moze bedzie 15:0...

02.04.2009
01:11
smile
[5]

sepultura fan [ Konsul ]

Och wy "polacy"

Nic was kurwa nie cieszy. Lepiej idźcie sobie pokibicowac Cristiano Ronaldo on jest przeciesz taki wspaniały i gra w "manczesterze"

Żal dla was chłopaki

02.04.2009
01:14
smile
[6]

Beret z antenką [ Konsul ]

sepultura fan---Zgadzam się z tobą. Zwłaszcza ten Misiaty woli pamiętać o porażkach. Ale to już taki polaczek z niego więc nie przejmuj się

02.04.2009
01:15
[7]

PanSmok [ Konsul ]

nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze znaczenia slowa "pojedynek". zazwyczaj ma cos takiego miejsce gdy spotykaja sie dwie strony prezentujace w miare wyrownany poziom w tym co robia. zwyciestwa z San Marino nie bede oblewal, tak samo jak nie bede chodzil dumny i blady poniewaz udalo mi sie wpieprzyc gowniarzowi w piaskownicy i zabrac mu lizaka.

02.04.2009
01:17
smile
[8]

Beret z antenką [ Konsul ]

Ale kurwa, dlaczego blady?

02.04.2009
01:18
[9]

PanSmok [ Konsul ]

zeby dac Ci do myslenia....

02.04.2009
01:19
[10]

Coy2K [ Veteran ]

smutne jest to, że w futbolu odnosimy tak rzadko sukcesy, że kibicie muszą się cieszyć takimi "zwycięstwami", bo co im pozostało

02.04.2009
01:19
smile
[11]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

No tak, jestem "polaczkiem" bo nie podnieca mnie "ogromna" wygrana Polaków nad zespołem, który tylko raz w swojej historii wygrał i to do tego z mocarną reprezentacją Liechtensteinu... :) Doprawdy smutne to. I to mnie fascynuje - wystarczy Wam żeby nasza reprezentacja wygrała 10:0 z grupką amatorów, którzy sami deklarują, że dla nich sensem gry jest spotkanie się ze znanymi piłkarzami :)

Chciałbym, żeby Polska dorobiła się reprezentacji, która nie będzie wygrywała z przypadku. Chciałbym, żeby przegrane były przegranymi w stylu Kubicy - jego bolid rozbił się kiedy on walczył o 2 miejsce. WALCZYŁ. Robił coś, czego od dłuższego czasu nie potrafi robić nasza reprezentacja piłki nożnej. Od 27 lat nie odnieśli żadnego znaczącego sukcesu. I jeśli naprawdę wystarcza Wam 10:0 z reprezentacją złożoną z kucharzy, prawników i urzędników, to nie dziwię się, że nasi grają jak grają. W końcu nie muszą się wysilać żeby Was zadowolić, "prawdziwych Polaków" a nie takich "polaczków" jak ja :)

P.S. I patrząc na poziom gry naszej reprezentacji z ostatnich owych 27 lat to nie powinno być 10:0 dla orłów, tylko dla wróbelków :)

02.04.2009
01:22
[12]

Mathiuss [ Pretorianin ]

On jest przynajmniej przystojny ;)

02.04.2009
01:29
[13]

Beret z antenką [ Konsul ]

No jasne ale lepiej przypominać o głupich porażkach.
Anglia z kolei nie odniosła znaczącego sukcesu od 43 lat.

PanSmok---nie mam zamiaru nad tym myśleć. Zadałem proste pytanie, nie znasz odpowiedzi balansuj ;p

02.04.2009
01:34
smile
[14]

yo dawg [ Konsul ]

Za pieniądze z ligi angielskiej to można by kupić tysiąc polskich reprezentacji.

02.04.2009
01:36
smile
[15]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Beret

Jeśli patrzeć na zdobyte mistrzostwa to wydaje mi się, że Polska nie odniosła sukcesu od 79 lat ;)))))))

02.04.2009
01:44
smile
[16]

Beret z antenką [ Konsul ]

No dobra Misiaty, ale pisałeś o znaczących sukcesach, a dla mnie znaczące sukcesy to medale na MŚ lub ME

W Anglii już niewiele osób żyje co pamiętają ten sukces z 1966r. ;p

02.04.2009
01:47
[17]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

To masz w 1996 roku III-IV miejsce reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Europy. Ale ja naprawdę nie wiem po co ta licytacja. Żyjemy w Polsce i reprezentuje nas reprezentacja polski. To, że Anglicy również czasem są reprezentowani przez nieudaczników to ich problem :)

02.04.2009
01:52
smile
[18]

Beret z antenką [ Konsul ]

No dobra, ale Anglia jest znacznie bardziej piłkarsko rozwinięta od naszego kraju i jak na taką reprezentacje to małe osiągnięcia.
Zresztą masz racje to ich problem,ale my potęgą w piłce nigdy nie byliśmy (no może w drugiej połowie lat 70 i początku lat 80) więc wymagać znaczących sukcesów nie można.
Troche bez sensu ale późno jest ;p

02.04.2009
01:54
smile
[19]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Chodzi mi tylko o to, żeby nazywać rzeczy po imieniu. Jak to mawiał o. Rydzyk nie nazywajmy szamba perfumerią. Ja się zastanawiam po co nam nawet awans skoro i tak skończy się jak zwykle, dopóki reprezentują nas nieudacznicy.

02.04.2009
01:57
smile
[20]

sepultura fan [ Konsul ]

Ja zawsze sie ciesze jak Polska wygrywa.
Wiadomo że San marino to najgorsza druzyna europy ale tu nie oto chodzi.

Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze. W dodatku nieaktualną FC Barcelony.

02.04.2009
01:58
smile
[21]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

sepultura fan

Rzeczywiście, prawdziwy znawca piłki nożnej dostrzega w tym ukryty plan ;)

02.04.2009
02:01
smile
[22]

sepultura fan [ Konsul ]

Jest pan zerem panie Misiaty. ( copyright by Leszek Miller )

02.04.2009
02:02
smile
[23]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Brak argumentów jak widzę ;)

02.04.2009
02:04
smile
[24]

sepultura fan [ Konsul ]

Brak argumentów!? Zlituj sie pan panie Misiaty

02.04.2009
02:06
smile
[25]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze.


Hmm, a gdzie się wypowiadam nieprzychylnie? :) Przecież również oddaję im cześć i w ogóle :) W końcu dawno takiego sukcesu w polskiej piłce nie było :D Jeśli zaś Twym jedynym argumentem jest to, że jestem zerem... to jak widać dzisiaj zero jest warte więcej niźli polska reprezentacja ;)

02.04.2009
02:15
smile
[26]

sepultura fan [ Konsul ]

Nie czujesz ducha sportu panie misiaty. Moze nigdy nie grałeś w piłke z kolegami bo byłeś zbyt misiaty :D i to przez to. Żarcik bez obrazy.

A wogóle to chciałem tylko dac linka dla osób które nie widziały bramek z tego meczu a z radością by sobie je zobaczyli jak na prawdziwych kibiców przystało

02.04.2009
07:00
[27]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Przecież każdy w grupie z nimi wygrał, lub wygra, czyli to tak jakby ich w ogóle nie było.

02.04.2009
07:19
[28]

Goozys[DEA] [ Mankindless ]

A wy tam w ogóle widzieliście jakąś drużynę przeciwników? A ja myślałem, że przez 90 minut San Marino siedziało w szatni. Coy2K napisał wszystko co można było. Po prostu żal dupę ściska.

Tabloidy rozpisywały się na ten temat "Nie będziecie się za nas wstydzić" itp. O matko... no faktycznie sukces. Jestem kibicem i cieszą mnie zwycięstwa, ale takie, o które trzeba walczyć.

02.04.2009
12:05
[29]

Salado. [ Generaďż˝ ]

moda z youtuba przyszła nawet na stronę TVP, mieszkając w Polsce nie mogę sobie Polskiej telewizji obejrzeć


10:0 DLA ORŁÓW - Salado.
02.04.2009
12:24
[30]

Mortan [ ]

sepultura fan -->

Zawsze mam wrażenie że ludzie którzy nieprzychylnie wypowiadają sie na temat wygranych meczów naszej reprezentacji itp. mają takie pojęcie o piłce co ośmioletni Jaś który poprosił
mamę żeby mu kupiła koszulkę Ronaldihno na bazarze. W dodatku nieaktualną FC Barcelony.


A ja mam wrazenie ze ludzie wypowiadajacy sie o pilce noznej raz na pol roku maja jeszcze mniejsze pojecie o niej niz moja mama.

A zwyciestwa naszej reprezentacji to czasami bardzo złe rzeczy jak np 1-0 Z chorwacja przed mistrzostwami za janasa, co bylo absolutnie na farcie z jakiejs przypadkowej bramki po zerowej grze przez caly mecz, ale zwyciestwo jakze bolesne dla nas w skutkach, bo janas wtedy doznal oswiecenia i uznal ze 4-5-1 sie sprawdza i tak wyszlismy na ekwador, wszyscy wiemy jak to sie skonczyło ...

.. tak wiec wielki znawco futbolu, czasami nie kazde zwyciestwo jest dobre, jak i nie kazda porazka jest zła, bo czasami i porazka moze byc zwyciestwem, ale to juz kiedy indziej do omowienia :-)

02.04.2009
12:31
smile
[31]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

pffffff... żę co???? ------->


10:0 DLA ORŁÓW - Herr Flick
02.04.2009
12:53
[32]

PanSmok [ Konsul ]

moze w koncu ktos wykombinowal jak egzekwowac abonament RTV...

02.04.2009
13:01
smile
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jestem totalnie zaskoczony wynikiem. To tylko San Marino, ale my mamy tendencję to męczenia się ze słabeuszami. Tym bardziej szkoda poprzedniego meczu. Mam nadzieję, że ten uskrzydli reprezę. Naprawdę poprawił mi się humor.

PS. Niektórym nie dogodzisz za nic, więc nie ma co walczyć z malkontentami :-)

02.04.2009
13:14
[34]

hordziak [ Konsul ]

No to dziewczyny się popisały, "historyczne wyczyn" :)
Brawo. :)

02.04.2009
13:15
smile
[35]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Kolega mi powiedział o wyniku i strasznie zadowolony był z tego faktu.

Zapytałem z kim graliśmy a następnie powiedziałem, żeby Polacy byli sami na boisku podczas następnego meczu - może wynik będzie podobny.

Wkurwił się, no bo przecież wygraliśmy i to jakim wynikiem! LOL :)

02.04.2009
14:07
smile
[36]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

W krainie ślepców jednooki jest królem.

02.04.2009
14:20
smile
[37]

sepultura fan [ Konsul ]

Mortan -->
A ja mam wrazenie ze ludzie wypowiadajacy sie o pilce noznej raz na pol roku maja jeszcze mniejsze pojecie o niej niz moja mama.

Wierz mi znam sie na tym troche. A na GOLu wogóle wypowiadam sie raz na pół roku tylko jestem akurat na zwolnieniu i mam sporo wolnego czasu to sie wypowiadam. :D
A co do:
tak wiec wielki znawco futbolu, czasami nie kazde zwyciestwo jest dobre, jak i nie kazda porazka jest zła, bo czasami i porazka moze byc zwyciestwem, ale to juz kiedy indziej do omowienia
to jakiś filozoficzny bełkot stary

02.04.2009
14:27
smile
[38]

S1KoR© [ surf or die ! ]

cieszyc sie ? tu trzeba plakac...co z tego ze wygrali z krajem ktory na listach jest nizej od północnego zanzibaru, jak z krajami takimi jak irl itd nie potrafimy wygrac? polska piłka jest z dupy jak ja sie smialem jak sie ludzie w knajpach darli po kazdym golu ;/ wielka mi solidarnosc narodowa heh..

to juz wole lige mistrzow obejrzec ktora z piłką nozna ma wiele wspolnego ;)

02.04.2009
14:31
smile
[39]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

sepultura

Naprawdę nie udało Ci się zrozumieć prostego, jasnego i logicznego przekazu Mortana? :))))))))))))

02.04.2009
14:31
[40]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nic nie mówię, ale jednak najwyższe zwycięstwo nad San Marino(naszej repry) to do tej pory było 6:0
Czyli jednak jest to jakiś sukces.

Zresztą póki jest to zwycięstwo wysokie, należy się cieszyc.

02.04.2009
14:33
smile
[41]

hopkins [ Zaczarowany ]

Misiaty podziwiam Cie, ze chcialo Ci sie odpowiadac i "rozmawiac" ;)

Moje serce sie raduje niezmiernie z tego jakze wielkiego zwyciestwa. Nikt nie napisal, ze to zle, ze Polska wygrala. Ci nazwani przez Paudyna malkontentami potrzebuja czegos wiecej, zeby nazwac naszych orlami od zwyciestwa z trampkarzami ;)

02.04.2009
14:34
[42]

peterkarel [ Pool Shark ]

nie ma to jak nabijać sobie staty na sklepikarzach i mechanikach :D

02.04.2009
14:35
[43]

smuggler [ Patrycjusz ]

Cieszy zwyciestwo, cieszy wysoki wynik. Choc naturalnie nastukanie niewidomemu 10-latkowi moze czlowiekowi poprawic zly humor, to powodem do dumy nie jest. San Marino gralo na poziomie tak dolnych regionow naszej II ligi, wiec jarac sie nie ma specjalnie czym - taki sparing przy hymnie narodowym. Ale lepiem miec 3 punkty i +10 w bilansie bramkowym niz nie miec.

02.04.2009
14:36
smile
[44]

sepultura fan [ Konsul ]

S1KoR©

Ludzie brak mi słów. Ile jeszcze razy bedziecie powtarzac ze San marino to najgorsze nie wiadomo co itp. Kurwa każdy to wie. Nie w tym kurwa rzecz!!!
Nie rozumiecie tego pacany!!!

02.04.2009
14:40
[45]

PitbullHans [ Legend ]

Tylko, że to San Marino...

02.04.2009
14:42
[46]

S1KoR© [ surf or die ! ]

a w czym ? w mentalnosci polakow chyba...powiedz co wniosl ten sukces 10:0 ? jestesmy od tego jakos lepsi? nagle nasze piskleta stana sie orlami ? nie..dalej beda grac jak patałachy ale to neistety nie wina leo czy cos...wina lezy gleboko wstecz, bo niestety u nas nie ma nawet zaplecza pilkarskiego..po prostu nie ma skad wziac talentow - szkółek piłkarskich brak, pieniedzy kluby nie maja, to skad brac dobrych pilkarzy ?

a ten problem nie lezy jedynie w pilce bo wiele sportow mamy w ktorych niestety marnuje sie czas i pieniadze miast budowac porzadne fundamenty..

02.04.2009
14:50
smile
[47]

sepultura fan [ Konsul ]

S1KoR©
a w czym ? w mentalnosci polakow chyba...powiedz co wniosl ten sukces 10:0 ? jestesmy od tego jakos lepsi? nagle nasze piskleta stana sie orlami ? nie..dalej beda grac jak patałachy ale to neistety nie wina leo czy cos...wina lezy gleboko wstecz, bo niestety u nas nie ma nawet zaplecza pilkarskiego..po prostu nie ma skad wziac talentow - szkółek piłkarskich brak, pieniedzy kluby nie maja, to skad brac dobrych pilkarzy ?

a ten problem nie lezy jedynie w pilce bo wiele sportow mamy w ktorych niestety marnuje sie czas i pieniadze miast budowac porzadne fundamenty.



Zgadza sie masz całkowitą racje tylko nie wiem jaki przeciętny kibic ma na to jakikolwiek wpływ. Mianowicie nie ma zadnego.

Chodzi o kibicowanie a nie polityke.

02.04.2009
14:54
[48]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Radujmy się ze zdemolowania 10 : 0 San Marino. Nie byliśmy tacy zadowoleni przegrywając 3:2 z Irlandią Płn. prawda ? No właśnie. Nie można zapominać , że to tylko San Marino.

02.04.2009
14:57
[49]

Briereos [ Pretorianin ]

Nudzi mnie oglądanie tego syfu bo to co wyprawiają nasi piłkarze to parodia.. Pomijając już fakt jak uwłaczające jest puszenie się zwycięstwem nad San Marino, 38 milionowy kraj z powierzchnią ~322 tysięcy kilometrów przegrywa 3:2 z prowincją gdzie żyje niecałe 2 miliony i mającego powierzchnie ~14 tysięcy.. to nawet nie jest Irladnia.. Tylko Irlandia Północna. No żal naprawdę. Bo ładujemy w to masę pieniędzy a poprawy jak nie było tak nie ma. Tam gdzie zaś faktycznie odnosimy sukcesy mało kto patrzy, mało kto w to inwestuje.. A szkoda.

02.04.2009
15:08
[50]

Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]

radość ze zwycięstwa Polski nad San Marino to jak cieszyć się z tego, że zawodowy bokser pobił 7-letnie dziecko...

02.04.2009
15:38
[51]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Ja tam się bardzo cieszę, zę tyle wygralismy. Wiem, że San marino to b słabi gracze, ale np Niemcy są dużo lepsi od nas a wygrali "tylko" 13:0 ;)

I śmieszą mnie ludzie, którzy wcześniej typowali że San marino wygra, jakby chcieli komuś tym na złość zrobić.

02.04.2009
15:44
[52]

PanSmok [ Konsul ]

Liczyrzepa - ten zawodowy bokser jest na emeryturze, deko gluchy, niedowidzi, ma problemy z koordynacja i ochwat :)

02.04.2009
15:46
[53]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Ludzie brak mi słów. Ile jeszcze razy bedziecie powtarzac ze San marino to najgorsze nie wiadomo co itp. Kurwa każdy to wie. Nie w tym kurwa rzecz!!!
Nie rozumiecie tego pacany!!!


Zamknij mordę albo powiedz lekarzowi, żeby Ci zapisał relanium.

02.04.2009
17:24
smile
[54]

sepultura fan [ Konsul ]

Bullzeye_NEO wal sie frajerze

znam regulamin

02.04.2009
17:28
smile
[55]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Ehh - stracilismy niepowtarzalna szanse dostania sie do historii sportu San Marino...

02.04.2009
17:39
[56]

zarith [ ]

jaka tam szansa, z tego co wiem san marino raz juz wygrało - w 2004 z lichtensteinem:p

generalnie nie ma się czym podniecać, sn marino to nawet nie chłopiec a wręcz dziewczynka do bicia i powiem szczerze że po tym meczu jestem pełen niesmaku.

02.04.2009
17:41
smile
[57]

kozak_007 [ Konsul ]

ehhh.. aż się wierzyć nie chce :P
choć nie ma się co dziwić skoro w san mariono gra wykwalifikowany hydraulik budowniczy nauczyciel i pary innych .. :D

02.04.2009
17:52
[58]

golmann [ Generaďż˝ ]

Wycinek z wiki

Reprezentacja nigdy nie awansowała do pierwszej setki w Rankingu FIFA. Najwyżej sklasyfikowana została we wrześniu 1993 roku, kiedy zajęła 118. miejsce.

Jedynym profesjonalnym piłkarzem w obecnej kadrze jest napastnik Andy Selva. Pozostali pracują na co dzień w sklepach, bankach lub administracji państwowej, a w wolnych chwilach grywają w klubach szóstych, siódmych lig Włoch lub w istniejącej od 1985 roku półamatorskiej lidze sanmarińskiej.

Trudno sie wiec dziwić wynikowi

02.04.2009
18:15
smile
[59]

PanSmok [ Konsul ]

kozak_07--> akurat o poziom wyksztalcenia to bym sie nie czepial. Jak bys sie przyjrzal naszemu skladowi to za wielu profesorow tam nie znajdziesz :))

02.04.2009
18:19
[60]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Jednego nie rozumiem. Tego bajdurzenia, że to normalny wynik, że nie ma się czemu dziwić, itd. Kto ostatnio z San Marino tyle wygrał? Albo się zbliżył? Jak często się to zdarza? Jak często się zdarza w ogóle w meczach międzypanstwowych o punkty dwucyfrowy wynik? Niemcy czasem tyle wbijają, raz na eliminacje, czasem rzadziej. Warto wiedzieć, o czym się mówi.

A do tego, że to nic nie daje. Teoretycznie nic, poza poprawionym morale samych piłkarzy. W praktyce, przy nowym regulaminie UEFA, gwarantuje nam że w przypadku zrównania się punktami z jakąkolwiek inną drużyną, wyprzedzimy ją. I znów wypadałoby powtórzyć - warto wiedzieć o czym się mówi. Choć w internecie to rzadkie.

02.04.2009
18:25
[61]

Davidian [ Generalissimus ]

Niemcy 2006 - 13:0

Mimo wszytsko gratulacje dla Polaków za walkę i wygraną. Oby taką formę zaprezentowali na przełomie września i listopada gdy przyjdzie stoczyć bój z zawodowcami.
Z San Marino grają jeszcze 2 x Słowenia, 1 x Czechy, 1 x Słowacja więc i te drużyny na 99% dopiszą sobie punkty.
Niestety w dniu wczorajszym w ważnych dla układu tabeli padły wyniki niekorzystne dla Polaków.

Jedyne co mnie wczoraj denerwowało to pazerność Smolarka szkoda że nie wykazuję się tak w Boltonie.

02.04.2009
18:28
[62]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Jedyne co mnie wczoraj denerwowało to pazerność Smolarka szkoda że nie wykazuję się tak w Boltonie.

Od razu sobie pomyślałem, że chciał nadrobić siedzenie na ławce, byle do września mu minęło, bo z innymi drużynami to by nas sporo kosztowało.

02.04.2009
18:53
[63]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

niby fajnie szkoda tylko ze san marino jest w rankingu fifa 201 z zeroma punktami ale co tam zwycięstwo jest :P

02.04.2009
19:01
smile
[64]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nie zapominajmy o Łukaszu Fabiańskim, gdyby nie jego 100%-ntowa koncentracja i umiejętności na skale światową nie byłoby tak różowo... Jego piękne parady, czytanie gry i emanowanie spokojem zapewniły nam kolejne zwycięstwo... Dobrze ze mamy go po naszej stronie ;)

02.04.2009
19:07
[65]

Liczyrzepa [ Generaďż˝ ]

Janczes, nie śmiej się - był jeden sensowny strzał na naszą bramkę, Boruc pewnie by go wpuścił

02.04.2009
19:10
[66]

xKx [ FERRARI ]

Ale ty wojna rozgorzała :) Żal mi tu niektórych osób. "Prawdziwi kibice" :) Mnie tam cieszy każde zwycięstwo reprezentacji Polski, nawet to, które odnieśliśmy wczoraj. I 10-0 trzeba umieć wygrać :) A czy następny mecz, wygramy 1-0, czy przegramy 0-3 to akurat mało ważne. Wy szukacie przyczyn w tym, że reprezentują nam amatorzy, nie umiejący grać w piłke, którzy nie walczą itd. Ja uważam, że to wszystko wina zarówno PZPN, jak i całej infrastruktury w Polsce, a właściwie jej braku :) Więc to że graliśmy ostatnio w Korei&Japonii, Niemczech i Austrii&Szwajcarii to i tak powody do zadowolenia :) Oby RPA też się udało :)

02.04.2009
19:26
[67]

speedy24 [ F.I.S.H ]

jakież to pocieszne że są gorsze szmaty od naszych xD

02.04.2009
19:31
smile
[68]

VoltkeMan [ Pretorianin ]

Gdybyśmy wygrali z Niemcami, to to już by było coś! Ale z San Marino? Jest sie kurczę czym chwalić, nie ma co!

Ale i tak, brawo, Polsko!

spoiler start

Następnego meczu nie przetrwają

spoiler stop

02.04.2009
19:32
[69]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

[66]

Wejdź sobie na stronę rankingu FIFA i zobacz jakie kraje są za nami. Czy naprawdę jest to taki powód do dumy? Powinniśmy być w pierwszej dwudziestce.

02.04.2009
19:59
[70]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

xKx

Ale ty wojna rozgorzała :) Żal mi tu niektórych osób. "Prawdziwi kibice" :) Mnie tam cieszy każde zwycięstwo reprezentacji Polski, nawet to, które odnieśliśmy wczoraj. I 10-0 trzeba umieć wygrać :) A czy następny mecz, wygramy 1-0, czy przegramy 0-3 to akurat mało ważne. Wy szukacie przyczyn w tym, że reprezentują nam amatorzy, nie umiejący grać w piłke, którzy nie walczą itd. Ja uważam, że to wszystko wina zarówno PZPN, jak i całej infrastruktury w Polsce, a właściwie jej braku :) Więc to że graliśmy ostatnio w Korei&Japonii, Niemczech i Austrii&Szwajcarii to i tak powody do zadowolenia :) Oby RPA też się udało :)

I tego właśnie nie rozumiem. Skoro dla Ciebie oraz setek tysięcy innych "prawdziwych kibiców" zadowalająca byłaby przegrana, to po cholerę PZPN wydaje 70 000 euro miesięcznie na zagranicznego szkoleniowca (co ciekawe Francja wydaje 45 000 euro a wyniki jakby nie patrzeć ma lepsze...)? Może w takim razie zatrudnijmy pana Ferdka spod nocnego, dajmy mu 500 zł to z chęcią poprowadzi Orły Ferdka do kolejnych przegranych. W sporcie chyba chodzi o to, żeby wygrać? A może coś się zmieniło?

sepultura

Tak, chodzi o kibicowanie. Ale jaki jest sens kibicować komuś, kto od 27 lat jedyne co potrafi, to przegrywać? Zaraz odezwie się zapewne LooZ i stwierdzi, że właśnie dlatego tylko prawdziwi kibice powinni mieć wstęp na mecze :P Ale przecież cały sens jest w emocjach - a co za emocje są w meczu w którym drużyna nie potrafi przeprowadzić składnie jednej akcji.

02.04.2009
20:16
smile
[71]

sepultura fan [ Konsul ]

Misiaty - ->

Tak, chodzi o kibicowanie. Ale jaki jest sens kibicować komuś, kto od 27 lat jedyne co potrafi, to przegrywać?

Chłopie ale ty pierdzielisz w cały świat :/

02.04.2009
20:17
[72]

blazerx [ ]

Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.
Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz treści premium) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie. Uzyskanie dostępu do treści premium pozostaje bez zmian i nie wymaga dodatkowego wniesienia opłaty technicznej.


Prima aprilis bylo wczoraj...

02.04.2009
20:18
[73]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

[71]

No raczej nie. Jedyny dobry mecz jaki zagraliśmy przez ostatnie trzy turnieje na jakich byliśmy to ten z USA na WC2002. Faktycznie jest się czym chwalić i podniecać. Right on!

02.04.2009
20:20
[74]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

sepultura

Bronisz ich co najmniej tak, jakby ktoś z Twojej rodziny był członkiem reprezentacji ;) Ale jeśli lubisz sam siebie oszukiwać to spoko, każdy ma do tego prawo :)

02.04.2009
20:22
smile
[75]

sepultura fan [ Konsul ]

Bullzeye_NEO
No raczej nie. Jedyny dobry mecz jaki zagraliśmy przez ostatnie trzy turnieje na jakich byliśmy to ten z USA na WC2002. Faktycznie jest się czym chwalić i podniecać. Right on!

O Jezusie! Co mnie podkusiło zakładac ten wątek.

02.04.2009
22:13
[76]

xKx [ FERRARI ]

sepultura ---> nie przejmuj się, w Polsce jest ok. 40.000.000 trenerów reprezentacji i wybitnych piłkarzy :) trzeba z tym żyć :)

02.04.2009
22:23
[77]

neostradek2 [ Centurion ]

udało się :D pierwsza buda w 26sek. GRATULACJĘ

03.04.2009
12:46
smile
[78]

Tasak221 [ Pretorianin ]

Jestem zadowolony ze zwycięństwa Polaków wkońcu moim zdaniem każda wygrana powinna się liczy większośc widzi tylko przegrane a jak już uda nam się wygrac to i tak krytykują... Nie rozumiem poprostu dobrze graliśmy

03.04.2009
12:53
[79]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

z najgorszym zespołem świata ale co tam :D

03.04.2009
15:54
[80]

WreXX [ Gracz ]

Gdyby taki wynik osiągnęli z Irlandią np. to byłby powód do dumy, a tak to... swoją złość wyładowali na słabszym :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.