PAINEKILER [ FC Barcelona ]
Konkurs "Wybierz swój ulubiony portal poświęcony grom"
Nie zauważyłem takiego wątku wiec:
Microsoft zorganizował konkurs w którym do wgrania jest czerwony Xbox 360.
Wystarczy się zarejestrować i zagłosować na ulubiony portal o grach oraz odpowiednio barwnie swój wybór umotywować.
(to chyba nie żart ;p)
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Ja już zagłosowałem na GOLa :) Ale na nagrodę nie liczę, bo mój komentarz na pewno nie jest ciekawy. :P
WreXX [ Gracz ]
Również oddałem głos na GOL-a, ale pewnie i tak nie wygram :)

ddza [ WasabiHubert ]
Głos oddany :)
Whatson [ Konsul ]
Głos oddany. Pozostaje łudzić się, że wygram :) GOL
Eleeist [ Centurion ]
Głos dodany, oczywiście na GOLa :).
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Zaraz oddam głos na GOLa
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Poszło.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
+1

mefsybil [ Legend ]
Arxel, proszę Cię, nie głosuj.

PAINEKILER [ FC Barcelona ]
Up.
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
I tak nie wygram ale próbować nie zaszkodzi