GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout 3

02.04.2009
00:02
[1]

Mike_PL [ Chor��y ]

Fallout 3

czy wie ktos moze jak (jezeli sie da w ogole) ustawic zeby po wcisnieciu przycisku odpowiadajacego za celowanie nie trzeba bylo go trzymac tylko zeby przelaczac pomiedzy zwyklym widokiem i przyblizonym bez koniecznosci trzymania wcisnietego przycisku?

02.04.2009
00:07
[2]

Toshi_ [ Generaďż˝ ]

Nie da się.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.