
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Krótki wstęp [OPOWIEŚĆ]
Ostatnio mnie wzięło żeby się wyżyć jakoś artystcznie, postanowiłem napisać krótką opowieść z pierwszej osoby z lekko prywatnym zabarwieniem, dodając moje obserwacje na życie.
Coś z tego będzie ?
Dodaję że to napisane jednym tchem, bez poprawek.
edit;
sorry że tak dziwnie podane :)
Morbus [ TIR DRIVER ]
szkoda ze ja nie umiem opisywac tak ladnie moich opowiesci :) (opowiesci z trasy) a ogolnie to "pozytywnie"

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Dobre.
Nie zrób tylko z tego kolejnego Dnia Świra ;)