GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krótki wstęp [OPOWIEŚĆ]

01.04.2009
23:26
smile
[1]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Krótki wstęp [OPOWIEŚĆ]

Ostatnio mnie wzięło żeby się wyżyć jakoś artystcznie, postanowiłem napisać krótką opowieść z pierwszej osoby z lekko prywatnym zabarwieniem, dodając moje obserwacje na życie.

Coś z tego będzie ?
Dodaję że to napisane jednym tchem, bez poprawek.

edit;
sorry że tak dziwnie podane :)


Krótki wstęp [OPOWIEŚĆ] - Hawkman
01.04.2009
23:51
[2]

Morbus [ TIR DRIVER ]

szkoda ze ja nie umiem opisywac tak ladnie moich opowiesci :) (opowiesci z trasy) a ogolnie to "pozytywnie"

03.04.2009
13:25
smile
[3]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Dobre.

Nie zrób tylko z tego kolejnego Dnia Świra ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.