Bratek [ Pretorianin ]
Heeeeeeeelp (StarLancerek)
Nie mogę sobie poradzić z tym Pukovem, torpedy to już pryszcz ale za każdym razem gdy sie pieknie ustawię i je namierzę jakiś zbłąkany myśliwec rąbie mi tyłek ... Ludzie pomóżcie i wytłumaczcie jak krowie na rowie jak to przejść !!!!!!! Latam chyba odpowiednim myśliwcem Coyotem autonamierzanie celu, dużo pylonów podskrzydłowych zwrotny itp. Ale gdzieś robię błąd tylko gdzie ???
Bratek [ Pretorianin ]
Ludzie zlitujcie się... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest tam kto ????
Majin [ Generaďż˝ ]
Prościutkie jak budowa cepa. Wybierz sobie Shrouda, załaduj full Raptoró i jednego Jackhammera. Wlatujesz na imprezkę i na dopalaczach lecisz rozwalić shield generator. Później olewasz wszystko i zamieniasz wierzyczki w pył. Potem Kamovy, Basiliski bla, bla, bla itd. Jak zaczną walić torpedami to dopiero się zacznie. Lataj (podkreślam "lataj", nie stój!) za Pukovem i czekaj na torpedy. Ewentualnie możesz sobie trochę postrzelać do wrogów, ale często sprawdzaj, czy nie wystrzelili torped. Torpedy poszły! Najważniejsze. Nie leć za blisko bo przy wybuchu zamienią Cię w kupkę pyłu! Namierzaj raptorami i wal z działek. Strzelaj Raptorami, kiedy będziesz pewien że nie zestrzelisz torpedy działkami. Nie marnuj rakiet! Gdy jakiś ruski będzie walił do Ciebie, cloack i po sprawie. Misja zdecydowanie najtrudniejsza, nawet ta ostatnia jest dużo prostsza (z Pukovem męczyłem sie chyba z 7 razy, a z ostatnią misją 2). Nie załamuj się i keep trying! :))) Pozdro Majin
Bratek [ Pretorianin ]
Stokrotne dzięki za pomoc !!!! No to biorę sie do roboty !!! Niewiele brakowało a bym sobie chyba odpuscił tę grę. Jeszcze raz dzięki !!!!