GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GH & FoF

01.04.2009
21:14
[1]

Ziku90 [ Ziku ]

GH & FoF

Witam,
może głupie pytanie, ale dla mnie istotne - czy gitara z GH na PC współpracuje z FoF-em?

01.04.2009
23:11
[2]

Ziku90 [ Ziku ]

Późny UP ;]

01.04.2009
23:18
smile
[3]

Pan P. [ 022 ]

Biały X-plorer na kablu usb? Sam nie sprawdzałem, ale podobno tak. Po podpięciu do peceta wykrywa go jako "X-plorer guitar controller", więc nie powinno być przeszkód. Nie licz jednak na obsługę tremola.

01.04.2009
23:28
[4]

Pan P. [ 022 ]

EDIT:

Ech, głupi ja. Oczywiście miałem tu na myśli gitarę z wersji na x360, ale jeśli mówimy wciąż o X-plorerze, to jest to kropka w kropkę ten sam sprzęt na obu platformach.

02.04.2009
00:06
[5]

Ziku90 [ Ziku ]

Nie no ja niby mówię o gitarze w wersji na peceta, dlatego teoretycznie to pytanie wydaje mi sie głupie :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.