Ziku90 [ Ziku ]
GH & FoF
Witam,
może głupie pytanie, ale dla mnie istotne - czy gitara z GH na PC współpracuje z FoF-em?
Ziku90 [ Ziku ]
Późny UP ;]

Pan P. [ 022 ]
Biały X-plorer na kablu usb? Sam nie sprawdzałem, ale podobno tak. Po podpięciu do peceta wykrywa go jako "X-plorer guitar controller", więc nie powinno być przeszkód. Nie licz jednak na obsługę tremola.
Pan P. [ 022 ]
EDIT:
Ech, głupi ja. Oczywiście miałem tu na myśli gitarę z wersji na x360, ale jeśli mówimy wciąż o X-plorerze, to jest to kropka w kropkę ten sam sprzęt na obu platformach.
Ziku90 [ Ziku ]
Nie no ja niby mówię o gitarze w wersji na peceta, dlatego teoretycznie to pytanie wydaje mi sie głupie :]