konr23m [ Konsul ]
Darmówki era
mam pytanie od nie dawna mam ere i nie wiem i pobrałem sobie darmówki i nie wiem jak sie sprawdza ile sms mi zostało do wykorzystania;/ jak mam to zrobic
konr23m [ Konsul ]
no bo chce sobie sprawdzic prosze napewno ktoś wie")

DaftFisher [ Centurion ]
*102#
Macco™ [ CFC ]
Nie mam Ery ale spróbuj *102#
konr23m [ Konsul ]
ja mam 600 sms za darmo i wysłem pod ten kod ale mi pisze ze brak darmówek i sms do wykorzystania;/
konr23m [ Konsul ]
macie jeszcze jakies propozycje?
Macco™ [ CFC ]
może dopiero co wykupiłeś pakiet i nie został on po prostu aktywowany. Na aktywacje Era ma pewnie 24h.
DaftFisher [ Centurion ]
Era ma na to chyba 48h.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
a na 600 sms w era taktak nie jest raczej kod *103*1#
DaftFisher [ Centurion ]
BeneQ --> jeśli już to to jest kod aktywacyjny.
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
aktywacyjny jest *123*1*1#
majonezowy [ Chor��y ]
hehe , trzeba poczekać na aktywacje :)
czyli dobrze Ci mowia ze nie masz zadnych darmowek :)
Po zgłoszeniu było napisane..
konr23m [ Konsul ]
własnie o to chodzi ze mam darmówki tylko juz napisąłem troche sms i nie wiem ile jeszcze mi zostało;/