GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmówki era

01.04.2009
20:31
[1]

konr23m [ Konsul ]

Darmówki era

mam pytanie od nie dawna mam ere i nie wiem i pobrałem sobie darmówki i nie wiem jak sie sprawdza ile sms mi zostało do wykorzystania;/ jak mam to zrobic

01.04.2009
20:34
[2]

konr23m [ Konsul ]

no bo chce sobie sprawdzic prosze napewno ktoś wie")

01.04.2009
20:36
smile
[3]

DaftFisher [ Centurion ]

*102#

01.04.2009
20:36
[4]

Macco™ [ CFC ]

Nie mam Ery ale spróbuj *102#

01.04.2009
20:37
[5]

konr23m [ Konsul ]

ja mam 600 sms za darmo i wysłem pod ten kod ale mi pisze ze brak darmówek i sms do wykorzystania;/

01.04.2009
20:45
[6]

konr23m [ Konsul ]

macie jeszcze jakies propozycje?

01.04.2009
20:58
[7]

Macco™ [ CFC ]

może dopiero co wykupiłeś pakiet i nie został on po prostu aktywowany. Na aktywacje Era ma pewnie 24h.

01.04.2009
21:00
[8]

DaftFisher [ Centurion ]

Era ma na to chyba 48h.

01.04.2009
21:12
[9]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

a na 600 sms w era taktak nie jest raczej kod *103*1#

01.04.2009
21:18
[10]

DaftFisher [ Centurion ]

BeneQ --> jeśli już to to jest kod aktywacyjny.

01.04.2009
21:53
[11]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

aktywacyjny jest *123*1*1#

02.04.2009
00:03
[12]

majonezowy [ Chor��y ]

hehe , trzeba poczekać na aktywacje :)
czyli dobrze Ci mowia ze nie masz zadnych darmowek :)
Po zgłoszeniu było napisane..

03.04.2009
16:08
[13]

konr23m [ Konsul ]

własnie o to chodzi ze mam darmówki tylko juz napisąłem troche sms i nie wiem ile jeszcze mi zostało;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.