Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
problem z telefonem k800i
hej
mam pytanie do tych, ktorzy znaja sie na telefonach....
bowiem moj se k800i wylaczyl sie kilka godzin temu i nie ma zamiaru sie wlaczyc
byl naladowany, wszystko cacy
jak chce go wlaczyc to albo na chwile zaswieca sie na bialo. albo "piszczy"
i tyle z jego wlaczania:(
ma ktos jakis pomysl co moge z nim zrobic?

piesiec_07 [ Pretorianin ]
A co robiłeś na nim jak chodził? Być może soft padł ...
neostradek2 [ Centurion ]
kategoria
Juventino23 [ Pretorianin ]
wiem że to głupie... ale zostaw go na parę godzin. Soniaki tak mają czasami
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
nic z nim nie robilAm
po prostu lezal sobie w torebce
Regis [ ]
Masz na kompie oprogramowanie od SE? Jesli nie, to sciagnij, zainstaluj i sprobuj podlaczyc telefon kablem. On wtedy sie odpala w jakims innym trybie - moze bedzie to chociaz jakkis punkt odniesienia przy diagnozie problemu.
PrzemaSek44 [ Nie weszłes! ]
Snopek89 ja mam podobnie:P tylko ze mi sie nie chce wlaczyc bo pokazuje sie filmik Plusa i koniec:P daje juz go 4 raz do naprawy:P teraz mi chyba go wymienia na nowy ;]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
nie mam ani softa ani kabla xD
jestem zwykla uzytkowniczka telefonu, by dzwonic i pisac sms, nie wtajemniczam sie w inne jego funkcje i nie nzma sie na tym xD
prick [ All of you are DEAD! ]
PrzemaSek44 ----> Miałem kiedyś taki sam problem z moim k700i. Był wiele razy w naprawie, ale co najwyżej pare dni pochodził i znowu padał. Nikomu nie udało się go naprawić...
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
teraz pokazuje literki....
"eec"
wywale go zaraz przez okno;/

Ultron [ Konsul ]
Nie wiem czy u ciebie to zadziała ale ja kiedy nie umiem włączy mojego SE to próbuję odchylić i poruszać baterie i w tym samym czasie naciska przycisk do włączania.
Jak za pierwszym razem mi się nie włączy to próbuje tak kilka razy i w końcu się włącza.
Snopek89--->Spróbuj może zadziała.
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Ja też nieraz tak mam wchodzi mi znaczek sony ericssona i moge se czekać xD ale u mnie pomaga rzut w ścianę (albo raczej o ścianę) albo molestowanie przycisku wlaczenia. Tylko że ja mam stare gówno K550i więc to normalne że sie ścina
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
uwaga; teraz swieci na bialo i bzyczy
ja oszaleje zarazzz
endrju771 [ Slim Shady ]
Ma zawiasa. Wyjmij memorkę, spróbuj odpalić bez niej. Wyjmij i włóż baterię, podłącz do ładowania i wtedy włącz. Przeczyść czymś styki.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Mieszałeś/aś coś w sofcie?
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
kur.... no i dalej nic;/
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
to taka golarka . Mój kumpel tak miał. Właczał się i bzyczał. Po prostu go zezłomował xD

Regis [ ]
snopek --> Akurat kabel to jest standardowo w pudelku z tym telefonem ;) A sciagniecie oprogramowania to raczej niewielkie wyzwanie ;)
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
:((((
Coolabor [ dajta spokój! :) ]
Wyjmij i włóż baterię.
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
nie mam kabla
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
a moze to byc wina zuzytej bateri?
moze musze nowa kupic?

xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Nic nie kupuj. Nie ma sensu. Poczekaj do jutra i daj go do serwisu. Sraj na ten telefon, aż tak CI potrzebny o tej godzinie? ...
... Może do rana mu przejdzie, bądź dobrej myśli ;]
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
mecze sie z nim od 19....
Broken_Heart [ Konsul ]
Moze tasma padla?
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
teraz jak podlaczam go do ladowania to non stop swieci na bialo.....
Broken_Heart [ Konsul ]
Ja bym poszedl do serwisu i zapytal sie o ta tasme.
Broken_Heart [ Konsul ]
Sory za dualposta
Tasma jest zwiazana z wyswietlaczem telefonu. Jesli jest uszkodona mozesz miec rozne problemy z wyswietlaniem
Kiedys na moim LG U310 po pewnym czasie uzytkowania,komorka zaczela dziwnie brzeczec, po jakims czasie zamiast obrazu pojawialem sie kolorowy pasek na czarnym tle, po bardzo niedlugim czasie, podczas uruchamiania komorki byl tylko ekran poczatkowy i zaraz po tym sie wylaczal, przez co nie mozliwe bylo dalsze uzytkowanie telefonu. W serwisie dowiedzialem sie iz stalo sie to przez uszkodzenie tasmy.
Na twoim miejscu, zrodla problemu szukalbym wlasnie w tym kierunku.
Pozdrawiam Broken_Heart ;]
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
czesc wszystkim
dziekuje wszystkim za rady i pomoc, ale...
poszla tasma i wyswietlacz, takze wypiernicze go przez okno xD
mam juz nowy upatrzony ;D
Robcio1222 [ Ubinator ]
Jak masz go wyrzucić to lepiej oddaj mi :)

BuBaZ [ What's The Difference ]
podaj dokladny adres, które okno i o której będziesz wyrzucała :] postoje sobie pod oknem :D
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
a dajcie spokoj
po co komu taki rupiec, nawet nie oplaca sie naprawiac...
BuBaZ [ What's The Difference ]
jak masz go na gwarancji to czemu nie ;p
zresztą fajny telefon
Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]
ajj, gwarancji to nie mam
dostalam go w "spadku" po rodzince. wyglada jakby przeszedl wojne jakas, dlatego tylko do kosza go:((