
majken [ Pretorianin ]
Sprowadzenie auta
Witam!!
Mam pytanie odnośnie sprowadzenia auta z zagranicy. Znajomy chce sprowadzić auto z Holandii, aby potem sprzedać je da;lej w Polsce. Chciałabym mu w tym pomóc, ale totalnie sie na tym nie znam i chciałabym wiedzieć jakie formalności należy załatwić w Polsce? Może ktoś na tym forum będzie znał odpowiedź. Za wszelką pomoc będę wdzięczna.