GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprowadzenie auta

01.04.2009
20:30
smile
[1]

majken [ Pretorianin ]

Sprowadzenie auta

Witam!!

Mam pytanie odnośnie sprowadzenia auta z zagranicy. Znajomy chce sprowadzić auto z Holandii, aby potem sprzedać je da;lej w Polsce. Chciałabym mu w tym pomóc, ale totalnie sie na tym nie znam i chciałabym wiedzieć jakie formalności należy załatwić w Polsce? Może ktoś na tym forum będzie znał odpowiedź. Za wszelką pomoc będę wdzięczna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.