GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Babka z +5 goli

01.04.2009
20:17
[1]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Babka z +5 goli

Witam, wie ktoś co to za babka na bannerze +5 goli?

01.04.2009
20:18
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Z tego co wiem pojawiają się różne laski na banerach.

01.04.2009
20:19
[3]

raphunder [ Legend ]

Soula się spytaj. Może kogoś z rodziny wkręcił?

Z tego co wiem pojawiają się różne laski na banerach.

Ostatnio tylko jedna.

01.04.2009
20:20
[4]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

ppaatt1--->ja tylko 1 widziałem. Tą z rudymi włosami.

01.04.2009
20:22
[5]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Kiedyś pojawiały sie różne babki teraz tylko ta jedna.

01.04.2009
20:25
[6]

raziel88ck [ Legend ]

bo kryzys jest

01.04.2009
20:25
[7]

gnoll [ Without brain ]

Mi się kojarzy z tą laską z okładki pudełka od któregoś dodatku do Guild Wars... chyba

01.04.2009
20:27
smile
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

https://www.gry-online.pl/S055_forum.asp?ID=8880419&WID=8880008&N=1
Tak wygląda teraz, gdybyś chciał porównywać:P

01.04.2009
20:34
[9]

Majezon [ One Day, One Room ]

Heh, a mi się dzisiaj drugi raz +5 GOLi trafiło :D

01.04.2009
20:43
[10]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Mi dzisiaj około 4 razy +5 GOLi wyszło

01.04.2009
20:51
smile
[11]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

ona wyglada jakby ktos ja na kompie "narysowal/stworzyl", watpie zeby byla jakas realna osoba

01.04.2009
21:10
[12]

BuBaZ [ What's The Difference ]

[11]
zgadzam sie
jakoś mi na 3D wygląda ;P

01.04.2009
21:14
[13]

Magister dicit [ Centurion ]

Może ma na imię Prima Aprilis?

01.04.2009
23:16
[14]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Chazy--->byc może, ale to możę być postać np z jakiejś gry.

01.04.2009
23:28
smile
[15]

rogalinho [ Illmatic ]

Garret --> Zrób screen, skopiuj tyle co jest w banerze, a reszte sam dorysujesz i będziesz mógł ją jakoś nazwać...

01.04.2009
23:30
[16]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

rogalinho--->chyba w painice :P
Wtedy by się nie nadawala do pewnych celów

02.04.2009
15:34
[17]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

up

02.04.2009
15:45
[18]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

a co chcesz się z nią kochać że tak ci zależy

02.04.2009
15:48
[19]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Zingus--->możliwe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.