Behemoth [ Lateralus ]
Polska - San Marino (nasze typy)
Walczymy o wyjazd do RPA! Polska walcząca!
Skład na dzisiaj (kompletnie nie wiem jak pomoc będzie ustawiona):
Fabiański - Wasilewski, Bosacki, Dudka, Krzynówek - Boguski, M. Lewandowski, Smolarek, Roger, R. Lewandowski - Jeleń
Jaki wynik typujecie? Czego spodziewacie się po meczu?
Moim zdaniem 4:0 dla naszych Orłów! :)
_MaZZeo [ Senator ]
0:2
raphunder [ Legend ]
Wygramy. W końcu gramy z kimś z kim NA PEWNO wygramy. Może jakoś to będzie wyglądało. Co do wyniku to 4:0/3:0
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Fajnie, ze ktos po mnie robi takie watki :)
Co prawda, juz daaawno nie robilem ich, no ale, moze ktos pamieta :)
Obstawiam 6:0
Lewandowski x3, Jelen, Krzynowek, Bosacki.
BTW:
Robili dzis sonde, wszyscy gadali ze wygramy, tam do 4:0 byly wyniki, minimalna wygrana to 2:1 dla nas...jakas tam CHinke co u nas iles tam lat mieszka zapytali to gada, ze nasi sobie ostatnio nie radza to przegramy 1:2...
zatem...
Mazzeo -> prowokujesz, czy jestes Chinka? Moze natomiast nie wiesz w czym dzis gramy? Nie, to nie Pilka Wodna, tam nas moze San Marino ograc 0:2...
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
3:0 spokojnie dla nas będzie.
mefsybil [ Legend ]
Polska zrobi nam prima aprilis i wygra.
Nie wiem w jakiej formie są nasi, którzy grają dziś, ale tak szczerze mówiąc to jest szansa na 5:0 :) Bo pamiętam, że Lewandowski, Roger, Smolarek, Krzynówek kiedyś grali nieźle, ale czy dalej tak grają? No, Jeleń to zdecydowanie mój ulubiony polski piłkarz grający w reprezentacji, dzięki temu jak grał na MŚ w 2006 ;) Na bramce Fabiański, więc źle nie będzie... ;)
raphunder [ Legend ]
Polska zrobi nam prima aprilis i wygra.
Taa, albo puszczą mecz z przed kilku lat kiedy wygraliśmy 5:0

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
1:0 dla San Marino
szuBZ [ HartigaN ]
3:0 dla Polski.
Ten mecz to czysta formalność.
rpn [ prison break ]
1:0 albo 1:1
Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]
już widzę te wasze 3, 4, czy 6:0... pewnie na prima aprilis polska w dupę dostanie...
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
3:1 dla Polski
Behemoth [ Lateralus ]
Dajcie spokój z czarnym humorem :))
Sytuację mamy trudną, ale tego meczu nie można nie wygrać.
Zmieciemy San Marino.
FunMen [ FunMan forever ]
4:0
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Optymistycznie 5:0 dla Polski
Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]
1:2 dla SM

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Jesli przegramy 0:2 to kazdemu co tutaj napisze taki wynik kupie do konca roku abonament golsms!
raziel88ck [ Legend ]
2:1 dla polski
p.s. ponoc w moim miescie jest ten mecz, czy to prawda?
Uno07 [ Legend ]
Polska 3:0 San Marino :)
frer [ God of Death ]
1:2
Niech sobie chłopaki z San Marino wygrają z kimś (jak nie z nami to z kim by miało im się udać?). Nasi strzelą honorową bramkę i będzie ok. Po tym jak nasza reprezentacja zostanie pośmiewiskiem świata to zdelegalizują PZPN i przerzucimy nasze narodowe wysiłki na jakiś inny sport. :)

Patryx0 [ Konsul ]
3:0 dla Polski ;)
Pizystrat [ Generaďż˝ ]
Niestety blamaż, dno, klęska. Cała piłkarska Europa będzie się z nas śmiać przez lata. Spadniemy o kilkanaście miejsc w rakingu FIFA. 0:1 dla San Marino.

kęsik [ Floating Garden ]
2:2
mefsybil [ Legend ]
Przecież dziś Prima Aprilis nie? ;)
No i dlatego Polska wygra.
Patryx0 [ Konsul ]
Co się stało że minuta ciszy jest bo niedosłyszałem?
GOOOL!

bogi1 [ Doctor's Advocate ]
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
26 sekunda

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
GOL!!
1-0 w 26sekundzie! :]
tomekcz [ Polska ]
Wszystko w temacie :D
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ja jebie ale szybko

Uno07 [ Legend ]
Szybko im to poszło :)

PitbullHans [ Legend ]
samioklet [ Pretorianin ]
i tak dalej chłopcy :)

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
2-0
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
GOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

samioklet [ Pretorianin ]
aa byłeś pierwszy

Uno07 [ Legend ]
Rozstrzelali się chłopaki :)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
niezle 2-0
mefsybil [ Legend ]
No to Lewandowski i Jeleń też jeszcze po jednym dobiją... ;)

JanP_ [ MoonWalker ]
Łoo dwa do zero jest.
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Kurde jednego chociaz niech Masarino strzeli bedą jaja:)
samioklet [ Pretorianin ]
3:0
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
3:0
mefsybil [ Legend ]
3:0
Zobaczycie, że po meczu Benhałer będzie najbardziej lubianą osobą w Polsce.
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
można gdzieś obejrzeć w necie ten mecz?

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Pięknie!!

Uno07 [ Legend ]
No to jest już mój wynik :) Ale bramek będzie więcej :)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ładnie
-=Esiu=- [ Everybody lies ]
7:1

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
Czyżby wynik dwucyfrowy? DORYPAĆ im !!
Fakt że rywal to nawet nie drwale z północy, ale trzeba sie odbić do cholery!!
edit:
Zobaczycie, że po meczu Benhałer będzie najbardziej lubianą osobą w Polsce
Nie w tym rzecz...
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
4:0
Mr.Eko [ Assassin ]
4:0...
samioklet [ Pretorianin ]
4:0 :)

Uno07 [ Legend ]
No i następna :) Brawo :)

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
można gdzieś obejrzeć w necie ten mecz?

Kub$ki [ Generaďż˝ ]
Świetna pierwsza połowa i oby druga była jeszcze lepsza!
wojak5 [ Underboss ]
stawiam na 6:0

SuddenDeath [ Konsul ]
"wrescie graja tak ze nie musimy sie wstydzic " szpaku hhahahahah wstyd byloby przegrac i zremisowac z amatorami
samioklet [ Pretorianin ]
[54]

Chrupenc [ Konsul ]
Nawet moja szkolna drużyna wygrałaby z bandą szambonurków i fryzjerów :D

Uno07 [ Legend ]
No i piąteczka :)
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
YEAH!!!!!!!!!!

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
No dobra, wiadomo że wygramy, ale może obstawmy ile kurde co?
8:0 mój typ skromny

Uno07 [ Legend ]
Zmieniam mój typ na 9:0 :)
wojak5 [ Underboss ]
już 6:0

Uno07 [ Legend ]
Jeszcze trzy :)
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Może tak 10:0
Mr.Eko [ Assassin ]
OMFG 7:0.
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
7:0!!!!!!!

Uno07 [ Legend ]
Bardzo ładnie :) Jeszcze dwie :)
wojak5 [ Underboss ]
8
meetball [ Generaďż˝ ]
jeszcze 3 !!:D
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Yes yes yes
BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Smolarek "zabrał" gola Błaszczykowskiemu :D

Uno07 [ Legend ]
No i jeszcze jedna :)
I.G.I. [ Pretorianin ]
9:0
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
9:0
8 ? WTF?
meetball [ Generaďż˝ ]
8 ?
WreXX [ Gracz ]
Jest 9! No dobra to walnijcie im jeszcze 41 i finiszujemy ten mecz :)

Uno07 [ Legend ]
No ,pięknie :) W takim tempie to będzie jeszcze więcej :)
I.G.I. [ Pretorianin ]
nie ma 9:0 :(

.Eric Cartman. [ Skater ]
O! nasze patałachy zabrały się do roboty, szkoda że tak późno.
I.G.I. [ Pretorianin ]
9:0 !!!
Naprawde
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Wszyscy się podniecają, a grają z najsłabsza drożyną. Niech taki wynik ustal a z Irlandią lub z jakaś inną drużyną ich pokroju, a nie wyżywać się na słabszej. bez sensu
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Yes 9
Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]
No to czas na 10 brameczke :>

Uno07 [ Legend ]
Piękna bramka Smolarka :)
I.G.I. [ Pretorianin ]
Biedne to San Marino :(
Żal mi ich :(
1 pkt.
meetball [ Generaďż˝ ]
Jasna cholercia 10 !! Wbijajcie 10!!
I.G.I. [ Pretorianin ]
meetball -----> zamknij ryj.
nie smutno ci z ich powodu
10:0
meetball [ Generaďż˝ ]
Ha i mamy 10!!

Uno07 [ Legend ]
Dycha :)

Qverty [ Generaďż˝ ]
10:0 O.o. MOże bedzie 11 xD
edit. o 11? A nie, spalony...
meetball [ Generaďż˝ ]
I.G.I. ryj to masz ty po matce ;p
kulturki prostaczynko troszkę oka?
I nie nie żal mi ich ;p
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
No to chłopaki poszalały. To teraz po kolejnych przegranych będą mogli mówić "ale z San marino wygraliśmy 10:0!". ;)

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
No, no nieźle
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Dobra to teraz stawiam że dojdzie do 12
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
Cofneli 11 ale to nic
meetball [ Generaďż˝ ]
Była 11?? Fuck jak to bylo bo byłem papu :D
I.G.I. [ Pretorianin ]
meetball ----->ja ci jeżdże po rodzicach???
jak ja ci zaczne jeżdzić po rodzicach to spadniesz z krzesła
meetball [ Generaďż˝ ]
I.G.I --> Jeździsz po mnie bez powodu :) Dlatego się odgryzam
I.G.I. [ Pretorianin ]
papu to ty ze śmietnika wyciągasz
I.G.I. [ Pretorianin ]
po tobie.
a nie po twoich rodzicach
Krol Pawel [ Konsul ]
Koniec. 10:0
Dziękuje Tyskie :P
X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
10:0 hahahahah ;D
meetball [ Generaďż˝ ]
10 : 0 to nie rekord?? Czasem :D?

Gangstah [ Masz bober? ]
ehh san marino przegrane :(
Qverty [ Generaďż˝ ]
Rekord, rekord...do tej pory rekordem było 9:0.
bogi1 [ Doctor's Advocate ]
meetball ---> Tak to rekord przedtem było 8
meetball [ Generaďż˝ ]
czyli trzeba walnać browarka :D
Chacal [ Senator ]
Fantastycznie. Jak zwykle odnieśliśmy historyczne zwycięstwo w meczu o pietruszkę.
matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]
a jakie wynik
Mr_Baggins [ Consigliere ]
Świniobicie, a nie polowanie. Nawet nie bardzo wypada nadmiernie komentować wyniku... to tak, jakby Veyron wygrał wyścig na 1/4 mili z kaszlakiem.

Beret z antenką [ Konsul ]
siurekm [83] Misiaty[94]---- poczujcie mój ciepły mocz, a co tam kurna ;p
kelner nie kelner, dyszkę wypłacił ;p
[110]-- ta pietruszka waży 3 punkty synu, nieważne że z piardem, grunt że ostro wjebali i są 3 punkty
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Zagraliśmy z kucharzami i wynik adekwatny do ich poziomu.
Warto powalczyć z silniejszymi. Tym bardziej, że w naszej grupie cuda się dzieją.

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]
Brawo dla Kielc za kompleksy i patologie na stadionie.
Mecz repry a Ci jadą Wisła to stara k...

Rapture [ Pretorianin ]
A mogło być 12-0...ale ten wynik też nie najgorszy;)
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Hmm, ciekawe czy jakbyśmy przegrali to czy byłby to "wypadek przy pracy" :) Ale fakt faktem - tak wspaniałego zwycięstwa po meczu z Irlandią nikt się nie spodziewał ;)))
Rapture - Ano, nawet i 16-0 mogło być :) A czy to zmieni cokolwiek w tym, że nasi piłkarze są kiepscy?
Kozi89 [ Legend ]
Prima Aprilis? Nie oglądałem bo spałem.

ejnar [ Konsul ]
gdybyśmy przegrali ten mecz to chyba byłby skandal !! ,ale i tak brawo dla orłów
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Rapture - Ano, nawet i 16-0 mogło być :) A czy to zmieni cokolwiek w tym, że nasi piłkarze są kiepscy?
Jakbym Fakt słyszał
Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]
Ciekawy Fryzjer
Nie no, masz rację. Zapomniałem, że ostatnie sukcesy polskiej reprezentacji były nie tak dawno temu! Niecałe 30 lat temu :D
mefsybil [ Legend ]
Ktoś tam mówił o rekordzie. Prawdziwy rekord to 31:0 ustanowiony przez Australię, więc musimy czekać aż facet od w-fu wystawi tych, którzy dopiero zaczynają pracę w sklepach, policji i na pogotowiu :)

bereszka [ Panacea prola ]
Mnie tam to te bramki znudzily sie po 4 celnym strzale.
Wszystko to takie cholera przewidywalne :D