GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska - San Marino (nasze typy)

01.04.2009
20:04
[1]

Behemoth [ Lateralus ]

Polska - San Marino (nasze typy)

Walczymy o wyjazd do RPA! Polska walcząca!

Skład na dzisiaj (kompletnie nie wiem jak pomoc będzie ustawiona):
Fabiański - Wasilewski, Bosacki, Dudka, Krzynówek - Boguski, M. Lewandowski, Smolarek, Roger, R. Lewandowski - Jeleń

Jaki wynik typujecie? Czego spodziewacie się po meczu?

Moim zdaniem 4:0 dla naszych Orłów! :)

01.04.2009
20:05
[2]

_MaZZeo [ Senator ]

0:2

01.04.2009
20:05
[3]

raphunder [ Legend ]

Wygramy. W końcu gramy z kimś z kim NA PEWNO wygramy. Może jakoś to będzie wyglądało. Co do wyniku to 4:0/3:0

01.04.2009
20:06
[4]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Fajnie, ze ktos po mnie robi takie watki :)
Co prawda, juz daaawno nie robilem ich, no ale, moze ktos pamieta :)



Obstawiam 6:0
Lewandowski x3, Jelen, Krzynowek, Bosacki.

BTW:

Robili dzis sonde, wszyscy gadali ze wygramy, tam do 4:0 byly wyniki, minimalna wygrana to 2:1 dla nas...jakas tam CHinke co u nas iles tam lat mieszka zapytali to gada, ze nasi sobie ostatnio nie radza to przegramy 1:2...

zatem...

Mazzeo -> prowokujesz, czy jestes Chinka? Moze natomiast nie wiesz w czym dzis gramy? Nie, to nie Pilka Wodna, tam nas moze San Marino ograc 0:2...

01.04.2009
20:06
[5]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

3:0 spokojnie dla nas będzie.

01.04.2009
20:06
[6]

mefsybil [ Legend ]

Polska zrobi nam prima aprilis i wygra.

Nie wiem w jakiej formie są nasi, którzy grają dziś, ale tak szczerze mówiąc to jest szansa na 5:0 :) Bo pamiętam, że Lewandowski, Roger, Smolarek, Krzynówek kiedyś grali nieźle, ale czy dalej tak grają? No, Jeleń to zdecydowanie mój ulubiony polski piłkarz grający w reprezentacji, dzięki temu jak grał na MŚ w 2006 ;) Na bramce Fabiański, więc źle nie będzie... ;)

01.04.2009
20:07
[7]

raphunder [ Legend ]

Polska zrobi nam prima aprilis i wygra.

Taa, albo puszczą mecz z przed kilku lat kiedy wygraliśmy 5:0

01.04.2009
20:07
smile
[8]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

1:0 dla San Marino

01.04.2009
20:07
[9]

szuBZ [ HartigaN ]

3:0 dla Polski.
Ten mecz to czysta formalność.

01.04.2009
20:07
[10]

rpn [ prison break ]

1:0 albo 1:1

01.04.2009
20:07
[11]

Kazuya_3 [ Beginner Otaku ]

już widzę te wasze 3, 4, czy 6:0... pewnie na prima aprilis polska w dupę dostanie...

01.04.2009
20:08
[12]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

3:1 dla Polski

01.04.2009
20:08
[13]

Behemoth [ Lateralus ]

Dajcie spokój z czarnym humorem :))
Sytuację mamy trudną, ale tego meczu nie można nie wygrać.

Zmieciemy San Marino.

01.04.2009
20:08
[14]

FunMen [ FunMan forever ]

4:0

01.04.2009
20:09
[15]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Optymistycznie 5:0 dla Polski

01.04.2009
20:09
[16]

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]

1:2 dla SM

01.04.2009
20:10
smile
[17]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Jesli przegramy 0:2 to kazdemu co tutaj napisze taki wynik kupie do konca roku abonament golsms!

01.04.2009
20:10
[18]

raziel88ck [ Legend ]

2:1 dla polski

p.s. ponoc w moim miescie jest ten mecz, czy to prawda?

01.04.2009
20:10
[19]

Uno07 [ Legend ]

Polska 3:0 San Marino :)

01.04.2009
20:10
[20]

frer [ God of Death ]

1:2
Niech sobie chłopaki z San Marino wygrają z kimś (jak nie z nami to z kim by miało im się udać?). Nasi strzelą honorową bramkę i będzie ok. Po tym jak nasza reprezentacja zostanie pośmiewiskiem świata to zdelegalizują PZPN i przerzucimy nasze narodowe wysiłki na jakiś inny sport. :)

01.04.2009
20:11
smile
[21]

Patryx0 [ Konsul ]

3:0 dla Polski ;)

01.04.2009
20:11
[22]

Pizystrat [ Generaďż˝ ]

Niestety blamaż, dno, klęska. Cała piłkarska Europa będzie się z nas śmiać przez lata. Spadniemy o kilkanaście miejsc w rakingu FIFA. 0:1 dla San Marino.

spoiler start
Przecież dziś Prima Aprilis nie? ;) Tak serio, to chciałbym 5:0. A może wyżej ;)
spoiler stop

01.04.2009
20:12
smile
[23]

kęsik [ Floating Garden ]

2:2

01.04.2009
20:14
[24]

mefsybil [ Legend ]

Przecież dziś Prima Aprilis nie? ;)

No i dlatego Polska wygra.

01.04.2009
20:30
[25]

Patryx0 [ Konsul ]

Co się stało że minuta ciszy jest bo niedosłyszałem?

GOOOL!

01.04.2009
20:31
smile
[26]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

26 sekunda

01.04.2009
20:31
smile
[27]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

GOL!!
1-0 w 26sekundzie! :]

01.04.2009
20:31
[28]

tomekcz [ Polska ]

Wszystko w temacie :D

01.04.2009
20:32
[29]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ja jebie ale szybko

01.04.2009
20:32
smile
[30]

Uno07 [ Legend ]

Szybko im to poszło :)

01.04.2009
20:33
smile
[31]

PitbullHans [ Legend ]

01.04.2009
20:34
[32]

samioklet [ Pretorianin ]

i tak dalej chłopcy :)

01.04.2009
20:48
smile
[33]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

2-0

01.04.2009
20:49
[34]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

GOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.04.2009
20:49
smile
[35]

samioklet [ Pretorianin ]

aa byłeś pierwszy

01.04.2009
20:49
smile
[36]

Uno07 [ Legend ]

Rozstrzelali się chłopaki :)

01.04.2009
20:49
[37]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

niezle 2-0

01.04.2009
20:49
[38]

mefsybil [ Legend ]

No to Lewandowski i Jeleń też jeszcze po jednym dobiją... ;)

01.04.2009
20:49
smile
[39]

JanP_ [ MoonWalker ]

Łoo dwa do zero jest.

01.04.2009
20:57
[40]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Kurde jednego chociaz niech Masarino strzeli bedą jaja:)

01.04.2009
20:57
[41]

samioklet [ Pretorianin ]

3:0

01.04.2009
20:58
[42]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

3:0

01.04.2009
20:58
[43]

mefsybil [ Legend ]

3:0

Zobaczycie, że po meczu Benhałer będzie najbardziej lubianą osobą w Polsce.

01.04.2009
20:58
[44]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

można gdzieś obejrzeć w necie ten mecz?

01.04.2009
20:59
smile
[45]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Pięknie!!

01.04.2009
20:59
smile
[46]

Uno07 [ Legend ]

No to jest już mój wynik :) Ale bramek będzie więcej :)

01.04.2009
20:59
[47]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ładnie

01.04.2009
21:01
[48]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

7:1

01.04.2009
21:01
smile
[49]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

Czyżby wynik dwucyfrowy? DORYPAĆ im !!

Fakt że rywal to nawet nie drwale z północy, ale trzeba sie odbić do cholery!!


edit:

Zobaczycie, że po meczu Benhałer będzie najbardziej lubianą osobą w Polsce

Nie w tym rzecz...

01.04.2009
21:14
[50]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

4:0

01.04.2009
21:14
[51]

Mr.Eko [ Assassin ]

4:0...

01.04.2009
21:14
[52]

samioklet [ Pretorianin ]

4:0 :)

01.04.2009
21:14
smile
[53]

Uno07 [ Legend ]

No i następna :) Brawo :)

01.04.2009
21:16
smile
[54]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

można gdzieś obejrzeć w necie ten mecz?

01.04.2009
21:18
smile
[55]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Świetna pierwsza połowa i oby druga była jeszcze lepsza!

01.04.2009
21:18
[56]

wojak5 [ Underboss ]

stawiam na 6:0

01.04.2009
21:19
smile
[57]

SuddenDeath [ Konsul ]

"wrescie graja tak ze nie musimy sie wstydzic " szpaku hhahahahah wstyd byloby przegrac i zremisowac z amatorami

01.04.2009
21:22
[58]

samioklet [ Pretorianin ]

[54]

01.04.2009
21:28
smile
[59]

Chrupenc [ Konsul ]

Nawet moja szkolna drużyna wygrałaby z bandą szambonurków i fryzjerów :D

01.04.2009
21:36
smile
[60]

Uno07 [ Legend ]

No i piąteczka :)

01.04.2009
21:37
[61]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

YEAH!!!!!!!!!!

01.04.2009
21:37
smile
[62]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

No dobra, wiadomo że wygramy, ale może obstawmy ile kurde co?

8:0 mój typ skromny

01.04.2009
21:39
smile
[63]

Uno07 [ Legend ]

Zmieniam mój typ na 9:0 :)

01.04.2009
21:45
[64]

wojak5 [ Underboss ]

już 6:0

01.04.2009
21:46
smile
[65]

Uno07 [ Legend ]

Jeszcze trzy :)

01.04.2009
21:47
[66]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Może tak 10:0

01.04.2009
21:48
[67]

Mr.Eko [ Assassin ]

OMFG 7:0.

01.04.2009
21:48
[68]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

7:0!!!!!!!

01.04.2009
21:49
smile
[69]

Uno07 [ Legend ]

Bardzo ładnie :) Jeszcze dwie :)

01.04.2009
21:57
[70]

wojak5 [ Underboss ]

8

01.04.2009
21:57
[71]

meetball [ Generaďż˝ ]

jeszcze 3 !!:D

01.04.2009
21:58
[72]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Yes yes yes

01.04.2009
21:59
[73]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Smolarek "zabrał" gola Błaszczykowskiemu :D

01.04.2009
22:00
smile
[74]

Uno07 [ Legend ]

No i jeszcze jedna :)

01.04.2009
22:04
[75]

I.G.I. [ Pretorianin ]

9:0

01.04.2009
22:04
[76]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

9:0

8 ? WTF?

01.04.2009
22:04
[77]

meetball [ Generaďż˝ ]

8 ?

01.04.2009
22:04
[78]

WreXX [ Gracz ]

Jest 9! No dobra to walnijcie im jeszcze 41 i finiszujemy ten mecz :)

01.04.2009
22:05
smile
[79]

Uno07 [ Legend ]

No ,pięknie :) W takim tempie to będzie jeszcze więcej :)

01.04.2009
22:05
[80]

I.G.I. [ Pretorianin ]

nie ma 9:0 :(

01.04.2009
22:05
smile
[81]

.Eric Cartman. [ Skater ]

O! nasze patałachy zabrały się do roboty, szkoda że tak późno.

01.04.2009
22:06
[82]

I.G.I. [ Pretorianin ]

9:0 !!!
Naprawde

01.04.2009
22:06
[83]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Wszyscy się podniecają, a grają z najsłabsza drożyną. Niech taki wynik ustal a z Irlandią lub z jakaś inną drużyną ich pokroju, a nie wyżywać się na słabszej. bez sensu

01.04.2009
22:06
[84]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Yes 9

01.04.2009
22:06
[85]

Matteo Lacca Capelli [ Konsul ]

No to czas na 10 brameczke :>

01.04.2009
22:08
smile
[86]

Uno07 [ Legend ]

Piękna bramka Smolarka :)

01.04.2009
22:12
[87]

I.G.I. [ Pretorianin ]

Biedne to San Marino :(
Żal mi ich :(
1 pkt.

01.04.2009
22:12
[88]

meetball [ Generaďż˝ ]

Jasna cholercia 10 !! Wbijajcie 10!!

01.04.2009
22:13
[89]

I.G.I. [ Pretorianin ]

meetball -----> zamknij ryj.
nie smutno ci z ich powodu
10:0

01.04.2009
22:13
[90]

meetball [ Generaďż˝ ]

Ha i mamy 10!!

01.04.2009
22:13
smile
[91]

Uno07 [ Legend ]

Dycha :)

01.04.2009
22:14
smile
[92]

Qverty [ Generaďż˝ ]

10:0 O.o. MOże bedzie 11 xD

edit. o 11? A nie, spalony...

01.04.2009
22:14
[93]

meetball [ Generaďż˝ ]

I.G.I. ryj to masz ty po matce ;p

kulturki prostaczynko troszkę oka?


I nie nie żal mi ich ;p

01.04.2009
22:14
[94]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

No to chłopaki poszalały. To teraz po kolejnych przegranych będą mogli mówić "ale z San marino wygraliśmy 10:0!". ;)

01.04.2009
22:14
smile
[95]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

No, no nieźle

01.04.2009
22:15
[96]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Dobra to teraz stawiam że dojdzie do 12

01.04.2009
22:15
[97]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

Cofneli 11 ale to nic

01.04.2009
22:16
[98]

meetball [ Generaďż˝ ]

Była 11?? Fuck jak to bylo bo byłem papu :D

01.04.2009
22:16
[99]

I.G.I. [ Pretorianin ]

meetball ----->ja ci jeżdże po rodzicach???
jak ja ci zaczne jeżdzić po rodzicach to spadniesz z krzesła

01.04.2009
22:18
[100]

meetball [ Generaďż˝ ]

I.G.I --> Jeździsz po mnie bez powodu :) Dlatego się odgryzam

01.04.2009
22:18
[101]

I.G.I. [ Pretorianin ]

papu to ty ze śmietnika wyciągasz

01.04.2009
22:18
[102]

I.G.I. [ Pretorianin ]

po tobie.
a nie po twoich rodzicach

01.04.2009
22:19
[103]

Krol Pawel [ Konsul ]

Koniec. 10:0

Dziękuje Tyskie :P

01.04.2009
22:20
[104]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

10:0 hahahahah ;D

01.04.2009
22:20
[105]

meetball [ Generaďż˝ ]

10 : 0 to nie rekord?? Czasem :D?

01.04.2009
22:20
smile
[106]

Gangstah [ Masz bober? ]

ehh san marino przegrane :(

01.04.2009
22:21
[107]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Rekord, rekord...do tej pory rekordem było 9:0.

01.04.2009
22:22
[108]

bogi1 [ Doctor's Advocate ]

meetball ---> Tak to rekord przedtem było 8

01.04.2009
22:22
[109]

meetball [ Generaďż˝ ]

czyli trzeba walnać browarka :D

01.04.2009
22:25
[110]

Chacal [ Senator ]

Fantastycznie. Jak zwykle odnieśliśmy historyczne zwycięstwo w meczu o pietruszkę.

01.04.2009
22:31
[111]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

a jakie wynik

01.04.2009
22:32
[112]

Mr_Baggins [ Consigliere ]

Świniobicie, a nie polowanie. Nawet nie bardzo wypada nadmiernie komentować wyniku... to tak, jakby Veyron wygrał wyścig na 1/4 mili z kaszlakiem.

01.04.2009
22:40
smile
[113]

Beret z antenką [ Konsul ]

siurekm [83] Misiaty[94]---- poczujcie mój ciepły mocz, a co tam kurna ;p

kelner nie kelner, dyszkę wypłacił ;p


[110]-- ta pietruszka waży 3 punkty synu, nieważne że z piardem, grunt że ostro wjebali i są 3 punkty

01.04.2009
22:42
[114]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Zagraliśmy z kucharzami i wynik adekwatny do ich poziomu.
Warto powalczyć z silniejszymi. Tym bardziej, że w naszej grupie cuda się dzieją.

01.04.2009
22:46
smile
[115]

Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]

Brawo dla Kielc za kompleksy i patologie na stadionie.
Mecz repry a Ci jadą Wisła to stara k...


01.04.2009
23:21
smile
[116]

Rapture [ Pretorianin ]

A mogło być 12-0...ale ten wynik też nie najgorszy;)

01.04.2009
23:22
[117]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Hmm, ciekawe czy jakbyśmy przegrali to czy byłby to "wypadek przy pracy" :) Ale fakt faktem - tak wspaniałego zwycięstwa po meczu z Irlandią nikt się nie spodziewał ;)))

Rapture - Ano, nawet i 16-0 mogło być :) A czy to zmieni cokolwiek w tym, że nasi piłkarze są kiepscy?

01.04.2009
23:24
[118]

Kozi89 [ Legend ]

Prima Aprilis? Nie oglądałem bo spałem.

01.04.2009
23:41
smile
[119]

ejnar [ Konsul ]

gdybyśmy przegrali ten mecz to chyba byłby skandal !! ,ale i tak brawo dla orłów

01.04.2009
23:43
[120]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Rapture - Ano, nawet i 16-0 mogło być :) A czy to zmieni cokolwiek w tym, że nasi piłkarze są kiepscy?


Jakbym Fakt słyszał

02.04.2009
00:51
[121]

Misiaty [ Śmierdzący Tchórz ]

Ciekawy Fryzjer

Nie no, masz rację. Zapomniałem, że ostatnie sukcesy polskiej reprezentacji były nie tak dawno temu! Niecałe 30 lat temu :D

02.04.2009
09:39
[122]

mefsybil [ Legend ]

Ktoś tam mówił o rekordzie. Prawdziwy rekord to 31:0 ustanowiony przez Australię, więc musimy czekać aż facet od w-fu wystawi tych, którzy dopiero zaczynają pracę w sklepach, policji i na pogotowiu :)

02.04.2009
09:45
smile
[123]

bereszka [ Panacea prola ]

Mnie tam to te bramki znudzily sie po 4 celnym strzale.

Wszystko to takie cholera przewidywalne :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.