GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fear combat problem

01.04.2009
19:30
[1]

mac2000 [ Konsul ]

fear combat problem

Ostatnio zacząłem grać w fear combat i mam problem. Podczas gry wyskakuje HACK_PICKUPHACK - CLIENT TEMP-BANNED w wiadomościach. Wszyscy myślą, że cheatuje i mnie wywalają. Wiecie może jak to naprawić? Gram na serwie europakillers.

01.04.2009
20:37
[2]

mac2000 [ Konsul ]

up

02.04.2009
14:37
[3]

mac2000 [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.