mac2000 [ Konsul ]
fear combat problem
Ostatnio zacząłem grać w fear combat i mam problem. Podczas gry wyskakuje HACK_PICKUPHACK - CLIENT TEMP-BANNED w wiadomościach. Wszyscy myślą, że cheatuje i mnie wywalają. Wiecie może jak to naprawić? Gram na serwie europakillers.
mac2000 [ Konsul ]
up
mac2000 [ Konsul ]
up