GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa klasa w Diablo 3 ! ;)

01.04.2009
18:49
smile
[1]

KeiZ [ Pretorianin ]

Nowa klasa w Diablo 3 ! ;)



Quest bolt może być trochę ciężki do z balansowania w pvp.

01.04.2009
19:01
smile
[2]

Patison47 [ World Painted Blood ]

W końcu żart na poziomie.

01.04.2009
19:03
[3]

.Eric Cartman. [ Skater ]

Genialne

01.04.2009
19:05
smile
[4]

pasterka [ Paranoid Android ]

Nic nowego! Przeciez byl juz Conan Bibliotekarz:

01.04.2009
19:06
[5]

Eleeist [ Centurion ]

Niezłe, jak bym nie czytał tematu, to może i dałbym się nabrać :P.

01.04.2009
19:11
smile
[6]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Dialogue tree wymiata :D

01.04.2009
19:23
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

Blizzard trzyma poziom :)
jak robić dowcip to w wielkim stylu :)

01.04.2009
19:49
[8]

jetix200 [ Człowiek ]

Może być.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.