GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oddam gry :)

01.04.2009
18:08
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Oddam gry :)

Uwielbiam serie Legacy of Kain, a szczegolnie te czesci w ktorych gramy Razielem, postanowilem jednak ze oddam dwie czesci Soul Reaver, poniewaz wiele razy je przeszedlem i chce zachecic reszte do zapoznania sie z ta seria :)

01.04.2009
18:08
[2]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Jeżeli za darmo, to biorę.

01.04.2009
18:08
[3]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

biorę!

01.04.2009
18:14
smile
[4]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

licytacja kto da więcej

01.04.2009
18:15
[5]

kolarz90 [ Konsul ]

pewnie żart prima aprillisowy:)

01.04.2009
18:57
[6]

Patison47 [ World Painted Blood ]

Jeśli to nie żart, to z przyjemnością wziąłbym część pierwszą :)

01.04.2009
18:59
smile
[7]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

zapomniales minki więc to na pewno żart!!!!!!1111one

01.04.2009
19:03
smile
[8]

.Eric Cartman. [ Skater ]

Mam na PS2

02.04.2009
09:57
smile
[9]

raziel88ck [ Legend ]

tak to byl zart :) Gdzie bym oddal moje ulubione gry :P

02.04.2009
10:12
[10]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Jak rozdawali poczucie humoru to chyba zapomniałeś stanąć w kolejce.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.