raziel88ck [ Legend ]
Oddam gry :)
Uwielbiam serie Legacy of Kain, a szczegolnie te czesci w ktorych gramy Razielem, postanowilem jednak ze oddam dwie czesci Soul Reaver, poniewaz wiele razy je przeszedlem i chce zachecic reszte do zapoznania sie z ta seria :)
NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Jeżeli za darmo, to biorę.
Duto ver.2.1 [ Konsul ]
biorę!

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
licytacja kto da więcej
kolarz90 [ Konsul ]
pewnie żart prima aprillisowy:)
Patison47 [ World Painted Blood ]
Jeśli to nie żart, to z przyjemnością wziąłbym część pierwszą :)

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
zapomniales minki więc to na pewno żart!!!!!!1111one

.Eric Cartman. [ Skater ]
Mam na PS2

raziel88ck [ Legend ]
tak to byl zart :) Gdzie bym oddal moje ulubione gry :P
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Jak rozdawali poczucie humoru to chyba zapomniałeś stanąć w kolejce.