GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobić krzyżówkę?

01.04.2009
17:53
[1]

mdegorski [ Konsul ]

Jak zrobić krzyżówkę?

Muszę zrobić krzyżowkę na biologię w Open Office 3.0 a nie umiem dodać 'kwadracika' tak by powstała ciekawa krzyżowka. :)

Pomoże ktoś?

01.04.2009
17:54
[2]

karolreal [ Pretorianin ]

Zrób tabelkę w Exelu;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.