mdegorski [ Konsul ]
Jak zrobić krzyżówkę?
Muszę zrobić krzyżowkę na biologię w Open Office 3.0 a nie umiem dodać 'kwadracika' tak by powstała ciekawa krzyżowka. :) Pomoże ktoś?
karolreal [ Pretorianin ]
Zrób tabelkę w Exelu;]