
mjuzik96 [ Konsul ]
Włączenie AA
Cześć!
Mam pytanie. Jak włączyć Anti-Alliasing w GeForce'ie 9500 GT?
Pozdrawiam.

PitbullHans [ Legend ]

RaZoR_247 [ Trigen ]
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Możesz wymusic w sterownikach sprzętowy AA. Nie pamiętam tylko w w której zakładce ale pewnie coś związanego z ustawieniami grafiki 3d.