
Gangstah [ Masz bober? ]
Muchy !
Smierdzace wnerwiacze atakuja ! U mnie ledwo co okno otworzylem wlecialy dwie konskie muchy ! Ledwo sie cieplo zrobilo i juz te smierdziele lataja !
U was tez juz mozna je spotkac ?
Zeby nie bylo , mieszkam w miescie.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Lepsze to niż osa
Jeckyl [ Do zobaczenia ]
Zeby nie bylo , mieszkam w miescie.
Zauważyłem po nicku.
PitbullHans [ Legend ]
Wczoraj jedna wleciała i już nie wyleciała.

brzydki potworek [ apatryda ]
Polecam mydlo i nieco mniejsza czestotliwosc masturbacji :).
wlodzix® [ Generaďż˝ ]
konskie muchy !
Można to interpretować tak, że końskie dlatego, że oblatywały konia przedtem ?
Na muchy nic nie poradzisz. One takie już są, wlezą ci do nosa, nie wyjdą ale mają satysfakcję, że wlazły. To nie prawda pewnie ale jak byłem mały to brat wmawiał mi,że muchy przyleciały z księżyca :P
Najgorsze tam i tak jest jak kunicha wpadnie ci do szklanki z napojem (miałem taki przypadek niedawno)
Wlewam sobie napój porzeczkowy do szklanki, piję, piję i czuję, coś miękkiego. Myślę sobie pewnie porzeczka ale szybko uświadomiłem sobie, że napój to nie jogobella i owoców tam nie ma. Szybko wyplułem to do zlewu i zobaczyłem muchę jeszcze żywą. Szybko pobiegłem do kibla by przepłukać jamę ustną i umyć zęby bo tą muchę tak jak cukierka w buzi przewracałem :P
Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]
Ja tam lubię muchy, są bardzo pożywne.
Morbus [ TIR DRIVER ]
u mnie jak narazie brak much co najwyzej rozbijaja sie o szybe samochodu znikome ilosci...
a w domu to jedynie wladcy much - serial porazka ;] - ja ich nawet nierozumie ;]
Samzabijaka [ Kasztelan ]
a w domu to jedynie wladcy much - serial porazka ;]
i tymi słowami rozpocząłeś wojnę w tym wątku z fanami czesia, pfuuu :P
A on ma jakiś fanów oprócz 10-cio latków jarających się głupotą tego serialu ?
uwierz dorośli też to moim zdaniem ścierwo oglądają razem z dziećmi

RaZoR_247 [ Trigen ]
i tymi słowami rozpocząłeś wojnę w tym wątku z fanami czesia, pfuuu :P
A on ma jakiś fanów oprócz 10-cio latków jarających się głupotą tego serialu ?
Morbus [ TIR DRIVER ]
nie no ja tez mam kolegow w wieku 30 lat co ogladaja to scierwo :) malo tego moja kobita to oglada wiec chcial niechcial czasami musze patrzec na ta bande anusiakow..
Scortch [ Runner ]
u mnie jeszcze nie ma :D ale zwinięta wyborcza już w pogotowiu :)
Gangstah [ Masz bober? ]
haha dobry jestes wlodzix :D

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Zwinny kot mi wystarcza

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
u mnie ani widu ani slychu, zero much
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
U mnie much jeszcze na szczeście nie ma.
ale mi tak szczerze to wogóle nie przeszkadzają niech sobie stworzonko polata byly na zarcie nie siadało
a najgorsze to jak pływa sobie w zupce
Szlawq [ Centurion ]
u mnie także nie much :D
KDV [ Pretorianin ]
Eee tam mucha.... rzeczywiście. dokucza ale po co zakładać wątek z powodu much ?!
zbliża sie wiosna(nie wiem jak u was, ale u mnie słońce świeci i chodzimy w koszulkach) więc to normalne że o takiej porze w ciepłych rejonach pojawiają się MUCHY ! :P
Ridż Forrester (Marone) [ Pretorianin ]
a u mnie so i narobiły na parapet nówka z biedronki szkoda
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Załatw sobie kota.
Qverty [ Generaďż˝ ]
U mnie nie ma a jest 15-16 stopni w cieniu i piekne słoneczko.