GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prima Aprilisowy kawał Gry-online ??!!!

01.04.2009
15:44
smile
[1]

plusik [ Pretorianin ]

Prima Aprilisowy kawał Gry-online ??!!!

Włączam sobie normalnie przeglądarkę, jako stronę startową mam ustawionego GOLa,a tu nagle takie coś
---------------------------->
Widać, że adres jest wpisany dobrze, www.gry-online.pl


Prima Aprilisowy kawał Gry-online ??!!! - plusik
01.04.2009
15:45
[2]

pecet007 [ - ]

spostrzegawczyś

01.04.2009
15:46
[3]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

[*]

01.04.2009
15:46
[4]

Behemoth [ Lateralus ]

Po "dr" nie stawia się kropki.

01.04.2009
15:46
smile
[5]

RaZoR_247 [ Trigen ]

było

01.04.2009
15:46
smile
[6]

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]

01.04.2009
15:46
smile
[7]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Nie zauważyłem...

01.04.2009
15:48
[8]

PitbullHans [ Legend ]

Było, ale to dopiero początek.

01.04.2009
15:52
smile
[9]

Rezort [ Naznaczony ]

No ja też to własnie zauważyłem u mnie :P

01.04.2009
16:46
smile
[10]

Masta5433 [ Konsul ]

Rezort ---> nie ty jeden :P

01.04.2009
16:46
[11]

Scortch [ Runner ]

fajny żart, ale jak już klikniesz na cokolwiek to się zwykły gol włącza :(

01.04.2009
16:48
smile
[12]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

oh really, captain obvious?

01.04.2009
16:48
smile
[13]

jacek0123 [ Junior ]

heh nic nadzwyczajnego

01.04.2009
17:06
smile
[14]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

mi tam sie podobalo

01.04.2009
17:09
smile
[15]

Ksionim [ Pretorianin ]

Hahaha, ja nie wiedziałem co się dzieje :).

01.04.2009
17:10
[16]

MC'20 [ Pretorianin ]

GOL chyba nie chciało się robić czegoś lepszego.

01.04.2009
17:12
smile
[17]

kozak_007 [ Konsul ]

Jak dla mnie mógłby być taki gol :P zawsze to miła zmiana :D

01.04.2009
17:20
[18]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

dzis juz 2 razy mi to wyskoczyło ^^ chciałem narobić szumu że to plagiat i wogole :P ale sie zajrzylem ze dzis 01.04 :P

01.04.2009
17:42
smile
[19]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

hehe ja włączam gola i myślę sobie WTF? XD boszzz

01.04.2009
17:44
[20]

Szlawq [ Centurion ]

ja myślałem że im stronę hackneli, ale wcisnąłem jeszcze raz i wszystko niestety wróciło do normy ;( :D

01.04.2009
18:21
[21]

KDV [ Pretorianin ]

Ja najpierw myślałem że to jakaś nowa gra (ten największy obrazem) i szukam panelu FORUM :D znalazłem tylko jakieś info o motorach z jednym z króliczków playboya :D

01.04.2009
18:23
smile
[22]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Nie wszyscy siedza caly dzien na golu

01.04.2009
18:25
smile
[23]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Wiemy, ile znaków masz w haśle :)

01.04.2009
18:27
smile
[24]

endrju771 [ Slim Shady ]

Ja tak najpierw zobaczyłem na górny baner (rano), no i patrzę, jakieś "cool" itd. Wziąłem się zalogowałem, zobaczyłem wątek Girls-OnLine, no i dopiero skojarzyłem o co chodzi.

01.04.2009
18:29
smile
[25]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Najlepsze-odpalam GOLa przy matce i...no właśnie :D

01.04.2009
18:30
smile
[26]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Victoria Beckham mówi: Jestem bardziej męska od mojego męża

Święta prawda

01.04.2009
18:38
smile
[27]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Dzisiaj wpisuje adres GOLa a mi tu nagle pokazuje się coś takiego;DD niezły żart nie ma co

01.04.2009
18:41
smile
[28]

Czezzy [ Centurion ]

Przed chwilą miałem tak samo, ale włączyłem drugi raz i ok.
Niezły pomysł z tym żartem.

01.04.2009
18:48
smile
[29]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Tak, tak .. pomysł świetny. Zdecydowanie przyznajcie tam w firmie premię dla pomysłodawcy :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.