
plusik [ Pretorianin ]
Prima Aprilisowy kawał Gry-online ??!!!
Włączam sobie normalnie przeglądarkę, jako stronę startową mam ustawionego GOLa,a tu nagle takie coś
---------------------------->
Widać, że adres jest wpisany dobrze, www.gry-online.pl
pecet007 [ - ]
spostrzegawczyś
kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]
[*]
Behemoth [ Lateralus ]
Po "dr" nie stawia się kropki.

RaZoR_247 [ Trigen ]
było

Duże Pento Mamuta [ Pretorianin ]

rzaba89nae [ WTF!? ]
Nie zauważyłem...
PitbullHans [ Legend ]
Było, ale to dopiero początek.

Rezort [ Naznaczony ]
No ja też to własnie zauważyłem u mnie :P

Masta5433 [ Konsul ]
Rezort ---> nie ty jeden :P
Scortch [ Runner ]
fajny żart, ale jak już klikniesz na cokolwiek to się zwykły gol włącza :(

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
oh really, captain obvious?

jacek0123 [ Junior ]
heh nic nadzwyczajnego

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
mi tam sie podobalo

Ksionim [ Pretorianin ]
Hahaha, ja nie wiedziałem co się dzieje :).
MC'20 [ Pretorianin ]
GOL chyba nie chciało się robić czegoś lepszego.

kozak_007 [ Konsul ]
Jak dla mnie mógłby być taki gol :P zawsze to miła zmiana :D
przemek100 [ Generaďż˝ ]
dzis juz 2 razy mi to wyskoczyło ^^ chciałem narobić szumu że to plagiat i wogole :P ale sie zajrzylem ze dzis 01.04 :P

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
hehe ja włączam gola i myślę sobie WTF? XD boszzz
Szlawq [ Centurion ]
ja myślałem że im stronę hackneli, ale wcisnąłem jeszcze raz i wszystko niestety wróciło do normy ;( :D
KDV [ Pretorianin ]
Ja najpierw myślałem że to jakaś nowa gra (ten największy obrazem) i szukam panelu FORUM :D znalazłem tylko jakieś info o motorach z jednym z króliczków playboya :D

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
Nie wszyscy siedza caly dzien na golu

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Wiemy, ile znaków masz w haśle :)

endrju771 [ Slim Shady ]
Ja tak najpierw zobaczyłem na górny baner (rano), no i patrzę, jakieś "cool" itd. Wziąłem się zalogowałem, zobaczyłem wątek Girls-OnLine, no i dopiero skojarzyłem o co chodzi.

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Najlepsze-odpalam GOLa przy matce i...no właśnie :D

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Victoria Beckham mówi: Jestem bardziej męska od mojego męża
Święta prawda

Kreciuch89 [ Konsul ]
Dzisiaj wpisuje adres GOLa a mi tu nagle pokazuje się coś takiego;DD niezły żart nie ma co

Czezzy [ Centurion ]
Przed chwilą miałem tak samo, ale włączyłem drugi raz i ok.
Niezły pomysł z tym żartem.

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Tak, tak .. pomysł świetny. Zdecydowanie przyznajcie tam w firmie premię dla pomysłodawcy :]