GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ziemia zmienia bieguny , czas na apokalispe !

01.04.2009
15:37
smile
[1]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

ziemia zmienia bieguny , czas na apokalispe !

01.04.2009
15:40
[2]

Buczo. [ Legend ]

Niektóre żarty śmierdzą absurdem na zbyt dużą odległość. Zdecydowanie wolę te bardziej wyrafinowane.

01.04.2009
15:44
[3]

Gangstah [ Masz bober? ]

To , ze ziemia zmienia bieguny to prawda ;]

01.04.2009
15:48
[4]

WreXX [ Gracz ]



Idiota tylko by się dał nabrać...

01.04.2009
15:48
[5]

kamyk_samuraj [ Senator ]

To , ze ziemia zmienia bieguny to prawda ;]

Nie prawda. Zmienia bieguny magnetyczne (bo biegun planety to nie jest to samo, co biegun magnetyczny planety) - i to tez bedzie proces dlugotrwaly, a nie taki, ktory zajdzie w jednym momencie.
Ponadto Ziemia juz wielokrotnie 'przezyla' taki proces

01.04.2009
15:49
smile
[6]

sepultura fan [ Konsul ]

Sranie w banie

01.04.2009
15:51
[7]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

Nawet jeśli to prawda to po końcu naszego świata czyli końcu naszej planety (jeśli taki nastąpi) będziemy się reinkarnować na innych planetach wśród innych cywilizacji. Jeśli ktoś wieży w wędrówkę dusz to dla niego jest to całkiem możliwe. A reszta niech czeka na sąd...

Nie prawda. Zmienia bieguny magnetyczne (bo biegun planety to nie jest to samo, co biegun magnetyczny planety) - i to tez bedzie proces dlugotrwaly, a nie taki, ktory zajdzie w jednym momencie

Ma rację, to nie nastąpi tak szybko.

01.04.2009
15:52
[8]

Gangstah [ Masz bober? ]

kamyk_samuraj - no tak , mi chodzilo o magnetyczne . W zmiane innych by nikt nie uwierzyl. Nie od dzis wiadomo ze na polnocy jest biegun magnetyczny poludniowy

01.04.2009
15:54
smile
[9]

PitbullHans [ Legend ]

01.04.2009
15:55
smile
[10]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

TO TERAZ PIĘKNE POCIESZENIE OD SQATERA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.