zbanowany_boroova [ Junior ]
Szczyt G-20
Robi sie calkiem wesolo. W sumie fajnie, bo moglem ubrac do pracy luzne ubranie.

rzaba89nae [ WTF!? ]
Kit z wątkiem, za co bana dostałeś? Mów, mów!!! :P
pooh_5 [ Czyste Rączki ]
Bardzo się cieszę ze pare godzin temu wrocilem z Londynu. Moze byc tam goraco ;)
zbanowany_boroova [ Junior ]
rzaba --> sam chcialbym wiedziec. Juz pisalem w innym watku - najwyrazniej admin nie ma poczucia humoru. Szkoda nawet o tym gadac...
Zwroccie uwage, ze wiekszosc zadymiarzy to studenciaki, albo inne nieroby. U nas w pracy leci caly czas BBC i mamy transmisje "live".