GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szczyt G-20

01.04.2009
15:30
[1]

zbanowany_boroova [ Junior ]

Szczyt G-20



Robi sie calkiem wesolo. W sumie fajnie, bo moglem ubrac do pracy luzne ubranie.

01.04.2009
15:32
smile
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Kit z wątkiem, za co bana dostałeś? Mów, mów!!! :P

spoiler start
1 kwietnia?
spoiler stop

01.04.2009
15:33
[3]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Bardzo się cieszę ze pare godzin temu wrocilem z Londynu. Moze byc tam goraco ;)

01.04.2009
15:35
[4]

zbanowany_boroova [ Junior ]

rzaba --> sam chcialbym wiedziec. Juz pisalem w innym watku - najwyrazniej admin nie ma poczucia humoru. Szkoda nawet o tym gadac...

Zwroccie uwage, ze wiekszosc zadymiarzy to studenciaki, albo inne nieroby. U nas w pracy leci caly czas BBC i mamy transmisje "live".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.