GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polscy producęci gier. Szacun.

01.04.2009
15:14
smile
[1]

sepultura fan [ Konsul ]

Polscy producęci gier. Szacun.

Nie siedzę w grach za bardzo od jakiś 5-6 lat. Więc nie jestem na bieżąco.
I wiedziałem tylko że "Wiedźmin" to gra zrobiona przez polaków i ze odniosła jakiś tam sukces i że jest nowoczesna jak zachodnie produkcje. Ale ostatnio dowiedziałem sie że Taki Painkiller też zrobiony był przez białoczerwonych o czym nie miałem pojęcia jak grałem w niego na Xbox-sie tak zamo jak Call of Juarez. Widziałem wideo z nowego Call of Juarez. Grafika i fajerwerki normalnie kosmos i to wszystko polacy ponoc :)

Właściwie to chodzi mi o to że niepotrzebnie jestem uprzedzony do tego co tworzą polacy np. gdybym wiedział że painkiller to polska gra to nawet bym na nią nie spojrzał . Troche mi teraz wstyd.

Zawsze byłem zdania że polacy nigdy nie zrobią filmu gry ani samochodu na zachodnim poziomie. Ale świat sie zmienia i polska sie zmienia [mimo kryzysu he he] :)

Troche poczytałem ostatnio i moge śmiało powiedziec że w ciągu paru lat jakieś nasze rodzime studio Zrobi takiego hiciora (na wszystkie platwormy w dodatku) że wszystkim EA. itp szczeny opadną. POLSKA!!!

01.04.2009
15:16
smile
[2]

not-so-easy [ Senator ]

To nie był Wiedźmin, tylko Wiećmin!

01.04.2009
15:17
[3]

Splinter_fraz [ Mora ]

Taki patriota z Ciebie, że nawet pisać dobrze nie umiesz po Polsku.

01.04.2009
15:17
smile
[4]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

tere-fere

spoiler start

Poza wiedźminem i painkillerem reszta mi się nie podoba.
Niedługo ma wyjść wiedżmin na X360 ;] Zobaczymy czy będzie zachodnia jakość. ;>
spoiler stop

01.04.2009
15:18
[5]

Shaybecki [ Shaybeck ]

platwormy i hiciory :D

01.04.2009
15:55
smile
[6]

Behemoth [ Lateralus ]

<==

01.04.2009
15:56
smile
[7]

PitbullHans [ Legend ]

01.04.2009
16:17
smile
[8]

sepultura fan [ Konsul ]

Kurwa jak to jeszcze raz przeczytałem to normalnie miazga. Ale co tam.
Dzisiai dźeń kawałuf wienc jakoź mnie to wrzystko zwisa.
Nieh rzyje pokuj :D !!!!!

ps. ale przyznajcie że dałem wam odrobinę radości przynajmniej :D

01.04.2009
17:13
smile
[9]

kyaku_19 [ Pretorianin ]

PRODUCENCI KU**A

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.