
Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]
:)

Salado. [ Generaďż˝ ]

kozak_007 [ Konsul ]
Prima aprilis też na golu jest :D
Jura's [ Chor��y ]
hahaha zapomniałem że dzisiaj prima aprilis :D Dobry dowcip ^^

BPM [ Pretorianin ]
Bylo - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8888512&N=1