GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciekawe doświadczenie :)

01.04.2009
14:47
smile
[1]

Pajak_master [ Konsul ]

Ciekawe doświadczenie :)


nie wiem do konca o co chodzi ale wrazenia niesamowite

01.04.2009
14:50
smile
[2]

Jeckyl [ Do zobaczenia ]

Chyba żartujesz, że 1 Kwietnia kliknę jakiś nieznany link :P

01.04.2009
14:50
[3]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Popieram, ciekawe (to na prawdę nie jest żart primaaprciulowy!).

01.04.2009
14:52
smile
[4]

CFH [ COWBOY FROM HELL ]

lol nawet spoko... ale troche dziwnie wyglada :)

01.04.2009
14:59
[5]

Darth Adrian [ Elektronika to moje życie ]

Panowie Jeckyl i rog1234 ---> To nie jest "żart primaaprciulowy" ! Więc niema się czego bać :)

Co do tzw "Ciekawego doświadczenia" to jest to dosyć niesamowite. A pewnie to za sprawą oprawy wizualnej, jak i oprawy dźwiękowej. Trochę dziwnie przedstawione (nawet nie wiem po co). Ale wiem jedno: twórcy dobrze to zaplanowali...

01.04.2009
14:59
[6]

Splinter_fraz [ Mora ]

Przyjemnie się tego słucha...

01.04.2009
15:00
[7]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Czemu doświadczenie? Ot, piosenka w tle i maziaja za kursorem:)

Fajne:)

01.04.2009
15:03
smile
[8]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Super, fajne piosenka ;D

01.04.2009
15:24
smile
[9]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Fantastyczne.

...piękny klucz wiolinowy udało mi się walnąć :) - - >


Ciekawe doświadczenie :) - Salado.
01.04.2009
15:26
smile
[10]

PitbullHans [ Legend ]

Co to ku*wa jest?

02.04.2009
02:48
smile
[11]

Pajak_master [ Konsul ]

up
1 kwietnia minął

02.04.2009
03:00
smile
[12]

delstar [ Generaďż˝ ]

Super. Przyjemne, relaxujace, pocieszne, mile :) NICE

02.04.2009
07:12
smile
[13]

Punk z Woodstocku [ Legalize it ! ]

Ciekawe, nie powiem :)

02.04.2009
07:39
[14]

migiel1212 [ Pretorianin ]

wie ktoś co to za nuta

02.04.2009
07:50
smile
[15]

Damian1539 [ Senator ]

Mi sie nie podoba

02.04.2009
08:29
[16]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

zarąbiste ... piosenka cudna i efekty wizualne też bomba.

02.04.2009
10:38
smile
[17]

Orrator [ Pretorianin ]

[12]

02.04.2009
10:43
smile
[18]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Fajne!

Przypomina mi Audiosurf.

02.04.2009
13:06
[19]

ZoolPl [ Centurion ]

dobreee

02.04.2009
13:09
[20]

Eleeist [ Centurion ]

Podoba mi się :).

02.04.2009
13:17
[21]

A's [ Konsul ]

Świetne, odpręża...

02.04.2009
13:17
smile
[22]

gnoll [ Without brain ]

Przyjemne :)

03.04.2009
17:12
smile
[23]

Salado. [ Generaďż˝ ]

może up :)

03.04.2009
17:41
[24]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł malowania kluczy wiolinowych ^^ Aż się prosił, żeby go tam walnąć.

03.04.2009
17:46
[25]

ArtoseruS [ Konsul ]

No no całkiem fajne.

03.04.2009
18:10
[26]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

genialne to jest, a co piosenki, to mogę wrzucić na rapidshare.com tylko nie wiem czy tu można linka wstawić

03.04.2009
18:17
[27]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Coś niesamowitego, ręka sama "płynie" w rytm muzyki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.