GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wiedzmin - jak uaktualnic podstawke.

01.04.2009
14:15
smile
[1]

cioruss [ oko cyklopa ]

wiedzmin - jak uaktualnic podstawke.

odkopalem przed chwila nowke wiedzmina pl, jeszcze zafoliowany. poniewaz obecnie nic ciekawego sie nie ukazuje, pomyslalem, ze to moze najlepsza pora, aby w koncu zabrac sie za jakiegos rpga. cos mi sie obilo o uszy, ze w zeszlym roku wyszedl wielki patch poprawiajacy loadingi, grafike i tym podobne. znajac zycie, po nim wyszlo pewnikiem jeszcze kilka mniejszych.

nie mam za bardzo czasu, aby przewalac fora i google w poszukiwaniu sprawdzonego sposobu na instalacje calosci, dlatego chcialbym sie podopytac tych, co przeszli juz ta meczarnie i poprosic o wskazowki.

01.04.2009
14:18
[2]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Ja akurat kupiłem Wiedźmin Update, więc nie wiem jak to jest z patchami w necie.

Na poczatek zainstaluj i zarejestruj gre.

01.04.2009
14:19
[3]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Ja mam złeee wspomnienie z Update'em. Rozwalił mi dysk twardy i kłócił się z antywirusem. Choć przy drugim podejściu (czyt. przy drugim dysku twardym) poszedł lekko... choć nie był tego wart, ciągle przynudzał...

01.04.2009
14:23
[4]

JanP_ [ MoonWalker ]

Dokup jeszcze update za 20 złoty. Wygląda jak normalny pudełkowy Wiedźmin tylko ma zółty napis.
Masz tam najnowszy patch, który bardzo bardzo dużo polepsza. Dwie nowe przygody i narzędzie do robienia modów. Pozdrawiam.

01.04.2009
14:32
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kliknij w menu Wiedźmina (tym autorunowym) Aktualizacja i postępuj zgodnie z opisem.

01.04.2009
14:39
[6]

cioruss [ oko cyklopa ]

dziekuje za info. mozliwosci dokupienia updejta nie mam, zatosuje sie do metody legroocha ;)

01.04.2009
14:46
[7]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]



Mirror do ściągnięcia dla tych, którzy zarejestrowali oryginalnego Wiedźmina, są tam również instrukcje instalacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.