
cioruss [ oko cyklopa ]
wiedzmin - jak uaktualnic podstawke.
odkopalem przed chwila nowke wiedzmina pl, jeszcze zafoliowany. poniewaz obecnie nic ciekawego sie nie ukazuje, pomyslalem, ze to moze najlepsza pora, aby w koncu zabrac sie za jakiegos rpga. cos mi sie obilo o uszy, ze w zeszlym roku wyszedl wielki patch poprawiajacy loadingi, grafike i tym podobne. znajac zycie, po nim wyszlo pewnikiem jeszcze kilka mniejszych.
nie mam za bardzo czasu, aby przewalac fora i google w poszukiwaniu sprawdzonego sposobu na instalacje calosci, dlatego chcialbym sie podopytac tych, co przeszli juz ta meczarnie i poprosic o wskazowki.
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Ja akurat kupiłem Wiedźmin Update, więc nie wiem jak to jest z patchami w necie.
Na poczatek zainstaluj i zarejestruj gre.
rog1234 [ This is the ENDGAME! ]
Ja mam złeee wspomnienie z Update'em. Rozwalił mi dysk twardy i kłócił się z antywirusem. Choć przy drugim podejściu (czyt. przy drugim dysku twardym) poszedł lekko... choć nie był tego wart, ciągle przynudzał...
JanP_ [ MoonWalker ]
Dokup jeszcze update za 20 złoty. Wygląda jak normalny pudełkowy Wiedźmin tylko ma zółty napis.
Masz tam najnowszy patch, który bardzo bardzo dużo polepsza. Dwie nowe przygody i narzędzie do robienia modów. Pozdrawiam.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Kliknij w menu Wiedźmina (tym autorunowym) Aktualizacja i postępuj zgodnie z opisem.
cioruss [ oko cyklopa ]
dziekuje za info. mozliwosci dokupienia updejta nie mam, zatosuje sie do metody legroocha ;)
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Mirror do ściągnięcia dla tych, którzy zarejestrowali oryginalnego Wiedźmina, są tam również instrukcje instalacji.