GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The suffering zniewolony

01.04.2009
14:13
smile
[1]

iuiuiu [ Junior ]

The suffering zniewolony

wchodze do mieszkania ide do sypialni otwieram szafe biore 2 listy i nie moge ich znaisć co mam zrobić .

01.04.2009
14:52
smile
[2]

Kamiot [ Tajniak ]

Japierdole!

03.04.2009
16:31
smile
[3]

AtomX666 [ Junior ]

okurwa

03.04.2009
16:33
smile
[4]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

0/10

03.04.2009
16:34
[5]

mefsybil [ Legend ]

biore 2 listy i nie moge ich znaisć

Trzymasz je w łapie ty ofermo.

03.04.2009
16:48
[6]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Jak ja lubię się pośmiać z ludzkiej głupoty ;p 7/10

03.04.2009
16:53
smile
[7]

Janczes [ You'll never walk alone ]

trzeba wcisnac "M" i tam wybrac :)

03.04.2009
17:05
smile
[8]

czekolada2121 [ Junior ]

ja tez mam z tym problem wzielam listy z szafki i ich niema i niewiem co mam zrobic probowalam wszystkiego,a wczesniej jak gralam w ta gre to bylo wszystko ok a teraz lipa

03.04.2009
18:04
smile
[9]

Zebius [ Konsul ]

Dzieci nie powinny grać w takie gry.

03.04.2009
18:07
[10]

Eleeist [ Centurion ]

Kiepskie 0/10

03.04.2009
18:08
smile
[11]

czekolada2121 [ Junior ]

SAM JESTES DZIECKO OPISUJE TAK JAK JEST W TEJ GRZE LOSIU

03.04.2009
19:15
[12]

Aceofbase [ El Mariachi ]

'trzeba wcisnac "M" i tam wybrac :)'

... i tam wybrac 'M jak Milosc'

03.04.2009
19:23
smile
[13]

VoltkeMan [ Pretorianin ]

Apo wybraniu "M jak miłość" wybierz "Kill the Artur! Now!! Muahaha!!!"

iuiuiu napisał:
wchodze do mieszkania ide do sypialni otwieram szafe biore 2 listy i nie moge ich znaisć co mam zrobić .
To gra od 18 lat.

Powiem ci, jak otworzysz te listy, jeżeli pójdziesz do rodziców i powiesz im to:
"Mamo. Tato. Muszę wam coś powiedzieć. Otóż, gram w gry dla dorosłych, zawierające przemoc i ostre słownictwo oraz kilka innych rzeczy nieodpowiednich dla nieletnich. O tu masz pudełko. Widzisz tę 18+? To oznaczenia wiekowe PEGI, czyli muszę mieć skończone 18 lat, aby w to grać. A tutaj widzicie znaczki oznaczające przemoc, wulgarne słownictwo oraz elementy mogące przerazić czy też przestraszyć...

Powodzenia. :)

03.04.2009
20:00
smile
[14]

czekolada2121 [ Junior ]

zadne M nic nie daje moze gra sie zwalila wczesniej przechodzilam, no trudno , a Ty voltkeman udzielaj wypowiedzi sensownej a nie opowiadasz bajeczki ktore mama Ci opowiada na dobranoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.