
iuiuiu [ Junior ]
The suffering zniewolony
wchodze do mieszkania ide do sypialni otwieram szafe biore 2 listy i nie moge ich znaisć co mam zrobić .

Kamiot [ Tajniak ]
Japierdole!

AtomX666 [ Junior ]
okurwa

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
0/10
mefsybil [ Legend ]
biore 2 listy i nie moge ich znaisć
Trzymasz je w łapie ty ofermo.
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Jak ja lubię się pośmiać z ludzkiej głupoty ;p 7/10

Janczes [ You'll never walk alone ]
trzeba wcisnac "M" i tam wybrac :)

czekolada2121 [ Junior ]
ja tez mam z tym problem wzielam listy z szafki i ich niema i niewiem co mam zrobic probowalam wszystkiego,a wczesniej jak gralam w ta gre to bylo wszystko ok a teraz lipa

Zebius [ Konsul ]
Dzieci nie powinny grać w takie gry.
Eleeist [ Centurion ]
Kiepskie 0/10

czekolada2121 [ Junior ]
SAM JESTES DZIECKO OPISUJE TAK JAK JEST W TEJ GRZE LOSIU
Aceofbase [ El Mariachi ]
'trzeba wcisnac "M" i tam wybrac :)'
... i tam wybrac 'M jak Milosc'

VoltkeMan [ Pretorianin ]
Apo wybraniu "M jak miłość" wybierz "Kill the Artur! Now!! Muahaha!!!"
iuiuiu napisał:
wchodze do mieszkania ide do sypialni otwieram szafe biore 2 listy i nie moge ich znaisć co mam zrobić .
To gra od 18 lat.
Powiem ci, jak otworzysz te listy, jeżeli pójdziesz do rodziców i powiesz im to:
"Mamo. Tato. Muszę wam coś powiedzieć. Otóż, gram w gry dla dorosłych, zawierające przemoc i ostre słownictwo oraz kilka innych rzeczy nieodpowiednich dla nieletnich. O tu masz pudełko. Widzisz tę 18+? To oznaczenia wiekowe PEGI, czyli muszę mieć skończone 18 lat, aby w to grać. A tutaj widzicie znaczki oznaczające przemoc, wulgarne słownictwo oraz elementy mogące przerazić czy też przestraszyć...
Powodzenia. :)

czekolada2121 [ Junior ]
zadne M nic nie daje moze gra sie zwalila wczesniej przechodzilam, no trudno , a Ty voltkeman udzielaj wypowiedzi sensownej a nie opowiadasz bajeczki ktore mama Ci opowiada na dobranoc