
Niedzielny Gość [ szczebel ]
[x360] Alpine Legend
Gra wymiata!!

sepultura fan [ Konsul ]
Kurwa ale jajca!!! :D

Scortch [ Runner ]
buhahaha :DDDD
Darth Adrian [ Elektronika to moje życie ]
Dobra gra :D Oceniając po wstępnym trailerze dałbym 10/10...

Krzysiek1997 [ Pretorianin ]
Pogromca Guitar Hero i Rockband!
A's [ Konsul ]
Padłem hahahahaahaha
Scortch [ Runner ]
najfajniejsza ta biała rura xD
WolfHunter [ Konsul ]
Niezły pomysł!

Gangstah [ Masz bober? ]
hahahahahaa