GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie płyt 800 MB Pomocy!!! (Ashampoo Burning Studio 6 FREE)

01.04.2009
14:07
smile
[1]

sepultura fan [ Konsul ]

Nagrywanie płyt 800 MB Pomocy!!! (Ashampoo Burning Studio 6 FREE)

Używam programu do nagrywania Ashampoo Burning Studio 6 FREE
I wszystko gra tylko jak jakiś plik ma pojemnośc powiedzmy 740MB to nie chce nagrac mimo że wkładam płytę 800MB . (Jest komunikat że za mała pojemnośc i że by włożyc inną płyte czy coś)

I najlepsze że w tym programie nie ma żadnych opcji żeby cos tam po przestawiac (chyba że jestem ciemny)

ps. W Nero nagrywarka nagrywała na płyty 800MB

Prosze o pomoc jeśli ktoś jest obcykany z tym programem (Ashampoo Burning Studio 6 FREE)

01.04.2009
14:15
smile
[2]

Orzołek [ Pretorianin ]

Najlepiej ściągnij BurnAware_Free jest darmowy zajmuje mało miejsca i jest bardzo prosty w obsłudze, tam jest wybór płyt CD na 800 mb i na inne ( z tego co pamiętam, dawno z niego korzystałem ). Ma również opcje kasowania płyt CD-RW itd. wg. mnie najlepszy darmowy program do nagrywania płyt

01.04.2009
14:28
smile
[3]

sepultura fan [ Konsul ]

Właśnie go wypróbowałem. Działa elegancko. DZIĘKI!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.