GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GIRLS-OnLine

01.04.2009
13:50
smile
[1]

RaZoR_247 [ Trigen ]

GIRLS-OnLine

Wpisując w adres strony Gry-OnLine chyba coś pomyliłem i przez przypadek wszedłem na to ----->
Co o tym sądzicie?

Czy oni nie zerżnęli wyglądu strony od Gry-OnLine ?


EDIT: Kurde już jest taki wątek. Nie zauważyłem.


GIRLS-OnLine - RaZoR_247
01.04.2009
13:51
smile
[2]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

Właśnie to zauważyłem :| <rotfl> Pryma Aprilis? :> udało sie myślałem że jakiś hack na strone poszedł a tu psikus...

01.04.2009
13:51
smile
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ja cie! Ale numer! :O
Napewno ściągnęli layout. Do sądu z nimi powinien GOL pójść.

01.04.2009
13:51
[4]

Salado. [ Generaďż˝ ]

są pewne podobieństwa, ale według mnie całkowicie przypadkowe, oskarżanie owego serwisu o plagiat to podła insynuacja

01.04.2009
13:54
smile
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Nie zdziwiło mnie to wcale ;)

01.04.2009
13:54
[6]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Dla mnie, dla rodziców, zmień dziewczynę

Miażdży xD

01.04.2009
13:58
[7]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Ile jeszcze takich wątków powstanie?

01.04.2009
13:59
[8]

Veriqs [ RASENGAN ]

Zaraz wrócą dzieci z szkoły , więc myśle że powstanie jeszcze z 10 takich wątków ;p

01.04.2009
14:16
smile
[9]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

Hahaha niezłe ;]

Przestraszyłem się na początku ;>

01.04.2009
14:18
[10]

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]

Zaraz wrócą dzieci z szkoły , więc myśle że powstanie jeszcze z 10 takich wątków ;p

Pomóż to razy 10 :)

01.04.2009
14:20
smile
[11]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Fajnie wymyślili :)

01.04.2009
14:44
smile
[12]

CFH [ COWBOY FROM HELL ]

<----

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.