
RaZoR_247 [ Trigen ]
GIRLS-OnLine
Wpisując w adres strony Gry-OnLine chyba coś pomyliłem i przez przypadek wszedłem na to ----->
Co o tym sądzicie?
Czy oni nie zerżnęli wyglądu strony od Gry-OnLine ?
EDIT: Kurde już jest taki wątek. Nie zauważyłem.

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]
Właśnie to zauważyłem :| <rotfl> Pryma Aprilis? :> udało sie myślałem że jakiś hack na strone poszedł a tu psikus...

legrooch [ MPO Squad Member ]
Ja cie! Ale numer! :O
Napewno ściągnęli layout. Do sądu z nimi powinien GOL pójść.
Salado. [ Generaďż˝ ]
są pewne podobieństwa, ale według mnie całkowicie przypadkowe, oskarżanie owego serwisu o plagiat to podła insynuacja

PitbullHans [ Legend ]
Nie zdziwiło mnie to wcale ;)
RaZoR_247 [ Trigen ]
Dla mnie, dla rodziców, zmień dziewczynę
Miażdży xD
Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Ile jeszcze takich wątków powstanie?
Veriqs [ RASENGAN ]
Zaraz wrócą dzieci z szkoły , więc myśle że powstanie jeszcze z 10 takich wątków ;p

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]
Hahaha niezłe ;]
Przestraszyłem się na początku ;>
Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]
Zaraz wrócą dzieci z szkoły , więc myśle że powstanie jeszcze z 10 takich wątków ;p
Pomóż to razy 10 :)

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
Fajnie wymyślili :)

CFH [ COWBOY FROM HELL ]
<----