GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak połączyć PSP z liveboxem?

01.04.2009
12:58
[1]

loleczek00 [ Konsul ]

Jak połączyć PSP z liveboxem?

Jeśli ktoś ma jakąś instrukcje,będę wdzięczny jak ją podeśle.Z góry dzięki:)

01.04.2009
13:03
[2]

Narmo [ nikt ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8525952

01.04.2009
14:07
[3]

loleczek00 [ Konsul ]

Nie ma tam opisanego:)

01.04.2009
14:49
[4]

Narmo [ nikt ]

Jedenaście postów o niczym? Heh. Nawet nie zauważyłem :)

Rozwiązanie jest proste. Livebox ma standardowo włączoną filtrację po adresach MAC kart sieciowych w wypadku połączeń przez WiFi. Można dodać ten adres ręcznie (niestety nie pamiętam już jak. Opcja nazywa się chyba "Filtracja adresów MAC"). Można też wyszukać na konsoli sieć, wybrać ją i jeżeli sieć jest zabezpieczona konieczne będzie wprowadzenie na konsoli odpowiedniego klucza - hasła. Rodzaj szyfrowania powinien wybrać się automatycznie. Jeżeli nie dodałeś adresu MAC konsoli do listy w Liveboxie przed próbą połączenia się z daną siecią naciśnij na spodzie Liveboxa przycisk oznaczony jako REG a potem spróbuj się połączyć. To powinno wystarczyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.