loleczek00 [ Konsul ]
Jak połączyć PSP z liveboxem?
Jeśli ktoś ma jakąś instrukcje,będę wdzięczny jak ją podeśle.Z góry dzięki:)
loleczek00 [ Konsul ]
Nie ma tam opisanego:)
Narmo [ nikt ]
Jedenaście postów o niczym? Heh. Nawet nie zauważyłem :)
Rozwiązanie jest proste. Livebox ma standardowo włączoną filtrację po adresach MAC kart sieciowych w wypadku połączeń przez WiFi. Można dodać ten adres ręcznie (niestety nie pamiętam już jak. Opcja nazywa się chyba "Filtracja adresów MAC"). Można też wyszukać na konsoli sieć, wybrać ją i jeżeli sieć jest zabezpieczona konieczne będzie wprowadzenie na konsoli odpowiedniego klucza - hasła. Rodzaj szyfrowania powinien wybrać się automatycznie. Jeżeli nie dodałeś adresu MAC konsoli do listy w Liveboxie przed próbą połączenia się z daną siecią naciśnij na spodzie Liveboxa przycisk oznaczony jako REG a potem spróbuj się połączyć. To powinno wystarczyć.