GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lan czy coś?

01.04.2009
12:38
smile
[1]

aloys [ Centurion ]

Lan czy coś?

mam znów sprawe do was. może mi ktoś powiedzieć co muszę dokładnie zrobić żeby grać z kolęgą między dwoma laptopami przez kabel?

01.04.2009
12:40
[2]

sinbad78 [ Calm like a bomb ]

a nie macie kart bezprzewodowych w laptopach?
Jeśli nie to kup kabel krosowany i włala (1 krok do lana)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.