GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GIRLS-OnLine hahahahhahhahaah

01.04.2009
12:34
smile
[1]

Yo5H [ ziefff ]

GIRLS-OnLine hahahahhahhahaah

sluchajcie wejdzcie sobie na serwis informacyjny GOLa :DDDDDD zniszczylo mi to mozg :DDD hahahahha myslalem ze to FOR REAL : DDDD

https://www.gry-online.pl/S009.asp

01.04.2009
12:35
[2]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Ojej, jaki mózg?

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8886916

01.04.2009
12:35
smile
[3]

Qverty [ Generaďż˝ ]

Taa...a nie pomyslałeś że skoro teraz piszemy na tym forum to już to widizlismy? Umknęło to twojej uwadze Sherloku?

01.04.2009
12:35
[4]

Morbus [ TIR DRIVER ]

:) ja cieeeeeeeeeeee ! bosko ! 12:35 [*]

01.04.2009
12:36
[5]

Yo5H [ ziefff ]

jeszcze dzisiaj dostalem zwrot podatku z urzedu skarbowego, mam nadzieje ze to nie zart; ]]]]]]

01.04.2009
12:40
[6]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

A dlaczego mnie nie chce i nie chało przekierowywać ?

01.04.2009
12:47
smile
[7]

Kozi89 [ Legend ]

Mocne

01.04.2009
12:49
[8]

pawlako13 [ Legionista ]

jak włączyłem GOLa to leżałem na ziemi ze śmiechu i chciałem poprzeglądać a tu cyk.. i nie ma

01.04.2009
12:50
smile
[9]

BuBaZ [ What's The Difference ]

admini maja humor

01.04.2009
12:54
smile
[10]

grish_em_all [ Legend ]

halfmaniac --->


GIRLS-OnLine hahahahhahhahaah - grish_em_all
01.04.2009
13:07
[11]

Bigg Snoop Dogg [ WEST COAST STAND UP ]

for real to jesteś jakiś ułomny

01.04.2009
13:11
[12]

Splinter_fraz [ Mora ]

I co to teraz tak zawsze będzie? ;(

01.04.2009
13:13
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Splinter_fraz --> Tak, forum w obecnej postaci, i ogólnie cały serwis, zostanie jeszcze przez najbliższy tydzień. Później będą tylko dziewczyny. W przyszłości słyszałem o możliwości uploadowania amatorskich filmów porno, będzie konkurencja dla zagranicznych serwisów tego typu. Niestety, standardowo, by coś obejrzeć, trzeba będzie kupić abonament.
Jak dla mnie dobrze, kryzys branży porno nie sięgnie, a growy światek trzęsie się w posadach przez niego.

01.04.2009
13:13
[14]

Whatson [ Konsul ]

Splinter_fraz<<----tak, gol przenosi się z gier na erotykę ;]

01.04.2009
13:18
[15]

Splinter_fraz [ Mora ]

Ph, co to kryzys robi z ludźmi...

01.04.2009
13:20
[16]

los_hobbitos [ Hellas fanboy ]

Naprawdę niezły żart, w pierwszej chwili mnie zamurowało :D

01.04.2009
13:46
smile
[17]

RaVitZ [ Legionista ]

Gdy wróciłem ze szkoły, to aż się przestraszyłem ;D Potem się ocknąłem, i przypomniałem sobie, że dziś prima aprilis!

01.04.2009
13:53
smile
[18]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

Prima Aprilis dzieci :P

spoiler start
nice1
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.